PDA

View Full Version : Любовта увяхва..



treisi90
03-20-2011, 18:12
Е, ще споделя и аз. С приятеля ми сме заедно от година и половина, в началото на връзката ни всичко беше направо приказно, не можех да си представя, че изобщо ще изпитвам такива чувства някога. Минали сме през много неща заедно, имало е и тежки периоди и незабравими мигове, както във всяка връзка. Семейството му ме прие много добре, много се привързахме... но напоследък нещата тръгнаха на зле. И двамата сме спортисти, но той се отказа от спорта, събра се с неподходяща компания и изведнъж всичко рухна. Не ме търси, не се интересува така от мен както преди. По принцип аз съм много труден характер и не се давам лесно, но в тези периоди се чувствам някак безсилна и особено като се заговорим за нас. Онзи ден ми заяви, че иска почивка, че го задушавам.. неща, от които страшно много ме заболя. И напротив, не му държа сметка къде, с кого и какво прави, не му досаждам и просто не намирам обяснение за държанието му. Приятелките ми ме съветват да го оставя, тъй като не ме заслужавал и няма смисъл да се тормозя заради него, но проблема е там, че той е на моменти, днес е момчето-мечта, а утре страшно непознатия за мен човек.. :( Вие как смятате, има ли бъдеще, в мен ли е проблема.. Подобни случки свързани с вашите връзки? Благодаря за вниманието.. :)

nepowtorima
03-20-2011, 18:34
Връзката ви е изчерпана вече...
Не можеш да търпиш винаги неговите промени в държанието...
Остави го и продължи напред..
Това вече за вас не е любов, а измъчване...

Take_That
03-21-2011, 12:47
Не си заслужава, продължи напред БЕЗ него :) Успех. В крайна сметка не си длъжна да робуваш на настроенията му.

maybelinee
03-21-2011, 13:50
ами щом иска да го оставиш малко понеже го задушаваш,абе направи го като си толкова задушаваща ..ако започнеш да му липсваш сам ще види грешката си и ще дойде сам при теб..така мисля аз

alisa2191
03-21-2011, 14:47
и при мен се случи нещо подобно и на мен ми каза приятеля ми че се задушавал и че искал почивка. дадох му я и в крайна сметка полза нямаше... само се развалиха повече нещата... ако искаш да си с него според мен тр да се бориш и да се изясните защо и с какво толкова го задушаваш какъв е проблема....

balu4ka
03-21-2011, 15:29
Ох,всичко ми е до болка познато...
В предишната ми връзка бях с момчето близо 2 години.Накрая стана така ,че аз започнах да го "задушавам",а това си беше чисто оправдание.Той просто искаше всичко да свърши ,но виновната да съм аз.
Продължи напред,не губи време и нерви за нещо, което вече се превръща повече в дразнение и за двама ви.Ако държи на теб ще те потърси..Но,щом е загубил вече желанието си да знае как си ,как е минал деня ти да предпочита да е някъде,но не с теб...то всичко това е мъчение.

Понякога всичко хубаво има край.

treisi90
03-21-2011, 18:17
Всички сте прави.. и да, говорили сме си относно задушаването, но той просто няма какво да каже, тъй като пак казвам никак не го задушавам има пълната свобода да прави каквото си поиска .. Според мен също нещата ще се развалят още повече, ако си "дадем почивка". Ще видим до няколко дена как ще се развият обстоятелствата, но вече започнах да обмислям собственото си щастие, омръзна ми от сълзи и нерви, за нещо, което не си заслужава... :)

tanch3t093
03-21-2011, 18:44
Ох,всичко ми е до болка познато...
В предишната ми връзка бях с момчето близо 2 години.Накрая стана така ,че аз започнах да го "задушавам",а това си беше чисто оправдание.Той просто искаше всичко да свърши ,но виновната да съм аз.

Същото стана и с мен...
Според мен ще е по-добре да го оставиш да му дадеш така исканата от него почивка и ако наистина значиш нещо за него ще му липсваш след време и сам ще те потърси.. ;)

GD
03-22-2011, 05:52
Не си заслужава, продължи напред БЕЗ него :) Успех. В крайна сметка не си длъжна да робуваш на настроенията му.



+1 \:D/

RoSKo0o0
03-22-2011, 08:17
Не че увяхва, просто сте не много атрактивни и интересни личности. Може да сте такива, но не сте достатъчно или просто единия е спрял да харесва другия и е спрял да дава и така. Най-вероятно е второто.