PDA

View Full Version : ПОМОЩ



mani4eto91
03-20-2011, 19:06
Здравейте. Не знам някой дали е питам подобен въпрос, но много ще съм ви благодарна ако можете да ми помогнете. Майка ми има ечемичка на клепача и ходи на очен лекар и са й казали, че трябва да се премахне оперативно и въпросът ми е дали някой познава някого който да може да бае за такиви неща?

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!

valll
03-20-2011, 19:32
за баене за ечемик на окото не съм чувала, но когато бях малка на мен ми го махнаха като жена ми пръсна в окото кърма няколко пъти. махна се и дори на лекар не отидох. баба ме заведе, иначе със сегашния си акъл надали ще отида, но наистина ми помогна

mani4eto91
03-20-2011, 19:47
за баене за ечемик на окото не съм чувала, но когато бях малка на мен ми го махнаха като жена ми пръсна в окото кърма няколко пъти. махна се и дори на лекар не отидох. баба ме заведе, иначе със сегашния си акъл надали ще отида, но наистина ми помогна
Благодаря а би ли ми казала коя е тази жена някой специалист ли е или може и някой друг човек да го направи на майка ми

valll
03-20-2011, 21:21
аз бях малка и си бях на село. това просто бепе единствената жена, която имаше кърма по това време. мислех си, че са бабините глупости но помогна. жената трябва да го пръсне директно от гърдата си. трябва да е нейната кърма.

gab4ooo
03-23-2011, 20:42
мен кат ме боли окото ми търкат пръстен и ми минава ама дали златен ли беше май да златен пръстен

stigmata
03-23-2011, 20:45
Със златен,да!Ако няма от кой да намериш кърма,опитайте с козе мляко,то е близко до майчиното!И не от магазина,а от някой човечец,който има козичка!

Mi6inka
03-24-2011, 05:10
Тия всички лечения със златен пръстен, с кърма и т.н. може би помогат, когато ечемика е още в начален стадий и не е "узрял" . ЩОм на майка ти са и казали, че ще трябва да го махнат оперативно, значи не е успял да се пукне ( защото обикновено се пукат ) или да се махне от само себе си.


На мен ми махаха ечемик оперативно, за това ако искаш ми пиши на лично да ти разкажа...За сега само, за да не пиша тука много ще ти кажа, че наистина няма нищо страшно. Води се козметична операция и я правят много често. На мен ми махаха оперативно 4 ечемика...единственото болезнено нещо беше упойката..и самия стрес е гаден, но...ако сега се наложи пак да ми правят няма да ме е страх...и така де, ако искаш нещо да попиташ, пиши на лично :)