PDA

View Full Version : Kaква тема все още не съм виждал



Mario95
03-20-2011, 21:09
Знаете ли за краткия си период на четене на пълни простотии предсказвам че до няколко месеца ще се появи тема: "В коя дупка да го мушна" Това трябва да бъде едно от най-точните ми пресказания

Orlando92
03-20-2011, 21:19
Леле брат идеята на темата ти е гениялна. Тия дни и аз тъкмо си мислех да напиша тук тема с подобно заглавие и идея ама все не ми се щеше да оспамвам раздела. Ама наистина се пишат такива безподобни простотий, че за мен лично се обезмисля и изтърква тоя раздел. Първо че във всяка една тема ще се пита: "Дали съм бременна", "Дали ми е малък", "Бихте ли лизали", "Бихте ли правили свирки" и "По колко пъти мастурбирате". Е то става банално просто, извинявай ама такива теми има милиони същите назад във раздела. Второ тия първите теми кадето са драснати от модераторите за "Обща сексуална култура" никой не си прави труда да ги чете и питат всевъзможни глупости. Скоро не съм срещал въпрос "Как се прави секс?". Ама ако срещна няма да се учудя.

JustAdream
03-20-2011, 21:20
направи и анкета :D и ще гласуваме да е важна тема :grin:

Orlando92
03-20-2011, 21:23
А ТаКа АааАаа-а ТакАа !! Ред тРебе Ред !! НемА рЕд!! :booooomb: :grin: :D

Mario95
03-20-2011, 21:23
Речено сторено 8-) :smt006

П.П Драги модернатори и админи.Смятам че тази тема има повече смисъл от поне 10 страници с теми от раздела.

xinfamous
03-20-2011, 23:25
Речено сторено 8-) :smt006

П.П Драги модернатори и админи.Смятам че тази тема има повече смисъл от поне 10 страници с теми от раздела.

http://prikachi.com/images/979/2408979B.jpg

GreenFairy
03-21-2011, 05:04
Имаше една подобна тема, където някакъв се оплакваше, че не е могъл да уцели правилната дупка. Така, че не се притеснявай, всякакви теми има... :lol:

straus
03-21-2011, 07:33
Бате като те слушам ти си най-големия, най-безгрешния. Айде и мене ме дразнят теми от рода на "възможно ли е?!" и "голям проблем, помооощ", ма като ти видиш какви са дебили, заеби ги! Като топнал чушката, да си гледа децата. Аз гледам да не пиша в такива теми, да не се ядосвам с глупави въпроси. А ти не си стига, че ги обиждаш, ами се подиграваш отгоре на всичко. Къде отиваш ти може би? На п*тка си м*айна едва ли не?!

Mario95
03-21-2011, 14:15
A никого не ангажирам с мнението си ,но според мен си е факт.Човека който поздравих от сърце просто не съм влизал от 3-4 седмици в форума и помня че имаше 1:1 такава тема само че това го питаше момиче уж.Да ме извини ако не е била фейк ,но моля ви....Ако свърша в нея и после си сложа презерватив има ли шанс е бременна (хипотетичен въпрос)..За това найстина я направих анкета всеки може да си изкаже мнението

BTW да живее Гугъл Транслейтор защото чесно не знаех какво означава Fag...

http://www.youtube.com/watch?v=Nr_bizbxTiU

norain
03-21-2011, 14:24
А вие в коя го мушкате ?? :oops: :D :D