PDA

View Full Version : Предложете ми подобна игра плс



Orlando92
03-20-2011, 23:35
Търся стратегия в която си избираш с коя държава от света да играеш и развиваш икономика, водиш войни, дипломаций и така натам. Самоче да не се разправя за 1950г ами действието да се развива в днешни времена. Някой знае ли за подобна игра?

Nam3less3
03-21-2011, 02:03
http://www.paradoxplaza.com/games?genre=2&type=95&platform=1
Разгледай тия, някой от тях са най-добрите в света от категорията си. По-специално Hearts of Iron, Europa Universalis, Crusader Kings, Victoria. Това са за любители на историята - исторически симулации.

Orlando92
03-21-2011, 16:52
Мерси все пак братле, но.. търся нещо което е със по-изпипана и реалистична ако щеш графика.. В смисъл, аз понеже почти не играя на игри, понеже съм им голям критик и почти нито една игра не ми харесва как е направена (лично мое мнение просто), но ми се доигра на някаква подобна стратегия кадето водиш войни, трупаш ресурси, спазваш дипломация и ната нататък, играейки с реални наций и държави от днешният свят.. но графиката да е нещо от сорта на Sim City 3, кадето всички единици и сгради са със реален размер според територията.. а не да ми дава танка територията на държаавта и някакви големи танкове и единици изрисувани просто като картинки отдоре... като във Supreme Ruler или Civilization. Та дори графиката на StarCraft е милиони пъти по реалистична и съразмерна ако че е от преди 20 години игра. :-D

UNITED2
03-21-2011, 17:09
Не играе игри пък критик бил :razz:
World in comflict e яка :D

Orlando92
03-21-2011, 18:01
пич, това че не ги играя, не означава, че не съм ги пробвал. Пробваш, не ти харесва, спирш да играеш. Сега разбра ли ме по-качествено? Иначе сега ще проверя играта коят ми каза, мерси все пак :-D

Nam3less3
03-22-2011, 04:04
Графиката няма абсолютно никакво значение и все пак си е красива(заради което хаби повече системни ресурси :-x ), а това са най-добрите исторически игри и гранд стратегии(такива в които управляваш държави) евър.

Rolezzz
03-22-2011, 17:20
Да не би да имаш предвид нещо като "Total war" ? Има различни модове в замунда :)