PDA

View Full Version : Въпрос за секс без презерватив + още нещо



rolfmao
03-21-2011, 06:01
Добро утро на всички .

Имам две въпросчета , единият е свързан с секса без презерватив. Продават ли се по отделно хапчета , ( на бройка ) , защото ще ми трябват 2-3 .. или пък цяло пакетче ( но да не са мн скъпи ) , и какви ми бихте препоръчали ??
Другият въпрос е свързан с контролирането на това кога свършвам .. Голям проблем ми е , защото при голяма възбуда ми идва веднага , и немога да поддържам постоянно темпо ( а и половинката ми и аз го искаме) .. та предложете нещо за задържане , че така не е мн хубаво ..
Отговор от рода на : свърши , после прави секс .. не го приемам , поради причината че след като свърша хич не ми е до секс :D

Моля за сериозни отговори !
Мерси предварително

TheBeliever
03-21-2011, 06:33
За какви хапчета става въпрос?

rolfmao
03-21-2011, 06:38
За какви хапчета става въпрос?

За правенето на секс без презерватив .. тоест хапче от което на 100% няма как да забременее .. притеснява ме това че немога да се контролирам ..

name9
03-21-2011, 06:43
За какви хапчета става въпрос?


:smt101 това са противозачатачни

TheBeliever
03-21-2011, 06:52
За какви хапчета става въпрос?


:smt101 това са противозачатачни

Не и в смилъла, който автора влага.

Към автора: няма такова нещо като 100% защита. Като не можеш да се контролираш ще ползваш презервативи. Противозачатъчни за 2-3 пъти няма. Или се пият през целия месец или не се пият въобще. Образовай се малко по темата.

kiki1991
03-21-2011, 07:19
силната възбуда си е нормално нещо,но ти явно още нямаш опит за да се контролираш кога да свършиш,иначе такива хапчета няма..има противозачатъчни и не трябва да ги пиеш ти..а момичето с което ще го правиш,и трябва да ги пие постоннно,ако не искате да стане беля!!!