PDA

View Full Version : Свръхдоза марихуана



pochti
03-21-2011, 10:40
Преди 1 месец приятелката ми почина от свръх доза от този дяволски наркотик . Това сигурно е по-ужасно от хероина :( :( :( Така се беше пристрастила че не можеше да води нормален живот без да поема всеки ден доза от дрогата . С времето започна да се друса все повече накрая стигна до там че употребяваше по 4-5 пъти на ден ... докат един ден не предруса и не превъртя . Гръмна се с пушката на дядо си и техните я намериха в стаята и с пакет от марихуаната и бутилка бира ... Пиша това за да опитам да предпазя други от съдбата на моята приятелка . НЕ БЪДЕТЕ НАИВНИ ! Не се докосвайте до това ужасно творение на дявола !!! Ако толкова искате да се друсате дишайте лепило или си купувайте от легалната трева ! Тя поне не пристаастява така жестоко както истинската !!

TheBeliever
03-21-2011, 11:01
За да се стигне до този фатален край е имало причина и, уверявам те, това не е била марихуаната. Вероятно момичето е имало проблеми със семейство/приятели/момчета/училище, които са довели до депресия и нежелание за живот. Марихуаната е била средството, с което се е опитвала да забрави проблемите си. Но това не е начинът. Хората трябва да се научат, че психоактивните вещества не решават проблемите, а само ги задълбочават.

Fiction7577
03-21-2011, 11:34
Нищо вярно няма. Имам предвид, че марихуаната не може да я докара до това отчаяние.

Както казаха по-горе, имало е нещо друго, което е предизвикало тази нейна реакция. И как ще караш другите да дишат лепило вместо да пушат трева бе, добре ли си?

Тревата е най-лекият наркотик откъдето и да го погледнеш. След нея следват пикота, още по-натам пък кокаин, хероин и амфети. Дишането на лепило е равносилно на тях.

Ако беше взимала от последните 3, разбирам да беше умряла по причината че се друга, но не.

А в БГ все още няма легална трева. Само в Дания има такова животно.

Greennight
03-21-2011, 14:27
^И Холандия.Иначе е вярно...До това отчаяние се е стигнало по-скоро от алкохола....От тревата ти става забавно и смешно,а не се отчайваш...Плюс тва трябва да си мега деградирал и богат,за да пушиш трева по 4 пъти на ден...

fenastz
03-21-2011, 15:53
Преди 1 месец приятелката ми почина от свръх доза от този дяволски наркотик . Това сигурно е по-ужасно от хероина :( :( :( Така се беше пристрастила че не можеше да води нормален живот без да поема всеки ден доза от дрогата . С времето започна да се друса все повече накрая стигна до там че употребяваше по 4-5 пъти на ден ... докат един ден не предруса и не превъртя . Гръмна се с пушката на дядо си и техните я намериха в стаята и с пакет от марихуаната и бутилка бира ... Пиша това за да опитам да предпазя други от съдбата на моята приятелка . НЕ БЪДЕТЕ НАИВНИ ! Не се докосвайте до това ужасно творение на дявола !!! Ако толкова искате да се друсате дишайте лепило или си купувайте от легалната трева ! Тя поне не пристаастява така жестоко както истинската !!


ТИ СИ ЗЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ЕЕ


Неописуемо зле. Вземи и ти се застреляй с пушката на дядо си заради тия простотии, които си написала !

Nam3less3
03-21-2011, 15:56
По логиката на автора за притежанието на алкохол трябва да се наказва със смърт значи.

trackmaniafan12
03-23-2011, 18:42
физическо пристрастяване към марихуаната НЯМА.
имайки предвид какво пишеш, не съм сигурен даже че знаеш как точно се "приема"

извод: доста фалшиво ми се вижда това...

и бтв. не толерирам марихуаната, но във никакъв случай не смесвайте с алкохол.

Mario95
03-23-2011, 18:48
Най-кухото нещо което съм чел някога.Мога да ти кажа че умиране от марихуана (наричана още трева,канабис,хашиш,баничк по училищата 8-) ) НЯМА!!! Другото легална трева има само в Холандия а ние не сме съседки до колкото знам от географията.

П.П Толкова беше тъпо че първоначално не прочетох до края....Та батак е 1-то което е ,но тревата не води до халоционации и реално човек сам си решава дали да изпуши 1 или 10 саскита на ден.2-ро пакет марихуана.Че тя да не е милионер ти имаш ли си на представа колко струва?!

Аз иначе нямам нищо против СТИГА да НЕ Е ежедневие а примерно най-много 2-пъти в месеца.Лично за сега не съм пушил ,но някой ден ще пробвам

BTW има много странни случей ,но не с трева.Един разправя как негов познат взел халоциогенна гъба ама бил сам.Погледна през терасата и си видял главата на 1-вия етаж.....и си отрязал своята 100% истенски случай

stigmata
03-23-2011, 18:55
Съжалявам за приятелката ти,но не може да земеш свръхдоза от марихуана(ако ще да си изпушил и 20 коза) :razz: .Свръхдоза може да получи от херойн (инжекция)!Или си малък,или си бая изостанал.От много силна трева може да припаднеш,но не и да пукнеш!