PDA

View Full Version : Въпрос към момчетата



simplewiSh
03-21-2011, 11:40
За вас пречка ли е, ако момичето има стрии? :)

/И момичетата могат да се включат/

TheBeliever
03-21-2011, 11:45
Да е пречка за какво?

simplewiSh
03-21-2011, 11:48
Ами не знам.
Днес докато си вървях в двора на училището, минах покрай няколко мои съученика, които си говореха за момичетата и техните тела. И едно от тях каза, че ако гаджето му има стрии, би го отрязало на момента. И това ме озадачи и реших да попитам.

Например в секса биха ли ви пречили?
Бихте ли се срамували от това?
И така. :)

TheBeliever
03-21-2011, 11:52
Кой клас са тея момчета? Те сигурно даже не са виждали стрии, а тръгнали да се правят на интересни.

simplewiSh
03-21-2011, 11:57
9-ти.

Immortalbeloved
03-21-2011, 11:57
О, Господи :lol: точно такива не ги слушай, дечковци. Те още живеят във фантазиите си, не познават истинския свят.

simplewiSh
03-21-2011, 12:01
Сигурно, но просто искам да знам, дали при останалите момчета (няма значение на колко години са) е така.

kirokiro
03-21-2011, 12:15
Ами не е много приятно ако са много. Но не е проблем!

simplewiSh
03-21-2011, 14:11
Абсолютно никъде не съм споменала, че това, за което пиша е свързано с мен.

Много често посещавам специално този раздел(макар, че почти не пиша) и съм забелязала, че доста момичета се опитват да се преборят със стриите.
А днес, след като чух този коментар онемях, как може да гледат САМО и единствено тялото на едно момиче, а не характер, чар, поведение, етикет. :)

Надявам се да чуя още мнения на момчета в темата. :)

Everywhere
03-21-2011, 14:28
Хаха много разбират те.. Все едно да харесват някое момиче много-с красиво лице, хубаво тяло(и слабите момичета имат стрии), страхотен характер и да го зарежат САМО защото има стрии... Трабва да си много зле, за да го направиш!

dream1707
03-21-2011, 18:13
Ако се замислиена има стрии .. предимно по гърдите, защото по време на цикъла те се увеличават.. и тнт.

Тия точно които си слушала са били дечковци. Сигурно са виждали голо момиче само на списания и е интернет.. от онези с пефектните тела.

Лично и аз имам стрии, защото отслабнах драстично.. и имам на дупето малко, не си личи много, но все пак имам :D На досегашния ми приятел това дори не му е правило впечатление.... А на този с които съм в момента, ако ме заебе заради подобно нещо, мога само да си представя що за недораслъл глупак е.