PDA

View Full Version : Голямото междучасие 3 - ще участвате ли?



shitman
03-21-2011, 11:51
От известно време чувам за "Голямото Междучасие 3". Интересно ми е дали някой ще се включи или вече е участвал в предните издания на конкурса. Аз имам малка група. Свирим предимно кавъри на разни известни групи като NIN, System of a Down. Дали само с кавъри можем да участваме или искат да имаме и авторски песни? Важно ли е колко сме добри? Искат ли да имаме определен опит?

Хайде ако някой ще участва или е ходил на предните такива да пише, че ми е много интересно.

yonislav
03-30-2011, 08:58
Не се притеснявай записвайте се, аз участвам от 1вата година на сам секи път, което прави вече 3 пъти, а този ще е 4ти защото първия не се казваше така и беше национален. Не искат да имате опит няма да има чистка направо качваш на сайта.... тва дали сте добри го преценява публиката в гласуване по на там ... но искат да имате записана песен авторска няма значение качеството, но никви кавъри в сайта ... на концерта после може да се свирят, но не се участва с тях. Така че записвайте се и тва е ... надпреварата всяка година е много яка стават караници за гласовете кои оригинални кои не... абе шоу с една дума... но после на концертите е много много яко ... така че успех ;)