PDA

View Full Version : Важен въпрос...?



ivako21
03-21-2011, 13:03
:( Здравейте , моя проблем е такъв , искам да си направя преглед на половите органи, примерно за болести, такива неща но като отида при личнич не знам точно какво да му кажа , да ми даде направление за какъв доктор или да си направя някакви тестове в лабораторията ли де да знам , помогнете??? :-o :-o :-o

semantics
03-21-2011, 13:06
Искай направление към андролог за общ преглед. Но като обясниш на джипи-то, че искаш общ преглед, то ще знае къде да те насочи.

Така го виждам аз.

Иначе брау, превенция му е майката. Че иначе, както казва един преподавател в СУ "По-добре превенция, отколкото пост-превенция!" УЪРД

ivako21
03-21-2011, 13:17
Мерси човече. :) :)

semantics
03-21-2011, 13:28
Ако искаш само да си направиш всякаквите изследвания за сексуално-преносими инфекции, може и при уролог.

Но внимавай за 1) къде ще те прати урологът (като лаборатория - гледай да е частна и се приготви да сипваш парички); 2) да не започне да си съчинава уролога неща, дето ги нямаш - бъди критично мислещ, един вид.

Защото някои си измислят простатити, да речем, и ти препоръчват лазерни лечения за 700 кинта и нагоре. Друг специалист няма да потвърди същото възпаление, примерно.
Или ако се установи проблем, провери дали проблемът наистина го има, като отидеш на друг лекар със същата специалност, за да видиш дали ще потвърди. Другият вариант е да търсиш през познати, така че да не те излъжат.