PDA

View Full Version : Солариум- само за компетентни



opaaaaaaaaaaaa
03-21-2011, 12:12
Започнах да ходя на солариум и тъй като ми е за първи път, ми се иска някой по компетентен да ми даде съвет
1) Вчера ходих за три минути и не знам от следващия път ли да започвам да увеличавам времето или да не прибързвам
2) Проблем ли е ако преди солариум не се мажа с нищо ( с никакви слънцезащитни кремове и пр.)- т.е. вярно ли е, че даването на пари за такива кремове за солариум са излишни
3) Ако ходя всеки ден на солариум за по 3 минути дали ще има някакъв проблем (докато почернея)
4) След като почернея колко пъти в седмицата и за колко време е хубаво да посещавам солариума за да си подържам тена
5) Ако ходя за по 5 минути колко пъти в седмицата е добре това да става
Мерси на всички отзовали се :)

valll
03-21-2011, 12:22
по тези въпроси най-добре да говориш с момичетата от солариума. от много неща зависи кога да увеличиш минутите. първо-колко тъмна е кожата ти и второ- колко силен е сулариума. Не само като цяло кожата ти, а дали имаш разлика от бански. моята кожа е по-матова и нямах разлика, солариума не беше от най-силните. аз започнах от 5 мин(2 пъти). после 2 пъти 10 мин, и до края си продължих с по 20. не станах негър. придобих лек загар, колкото кожата ми да придобие хубав цвят. надявам се вече разбираш, че трябва да говориш на място, те ще видят кожата ти, знаят си и силата на солариума, така че най-добър съвет ще ти дадат.

kiki1991
03-21-2011, 14:15
И аз като почнах да ходя на солариум почнах от 5 мин..и със всеки път ги увеличавахме с по 1на..докато не станаха 30 и тогава почнах да ходя само по един път на седмица за по 30 минути просто да си подържам тена защото бях станала много черна и не мислех че има нужда от повече...иначе се мазах със едно олио за по-бързо почерняване и едновременно да ми защитава кожата,защото е вредно все пак,виж във самия солариум какви неща имат за мазане и ти препоръчвам да си купиш.И в никакъв случай не ходи всеки ден!!!В началото миже по 3пъти в седмицаа,и като видиш че почваш да почерняваш хубаво,ги направи по 2пъти седмично.И после като направиш хубав тен може по веднъж на седмица,колкото да го поддържаш.