PDA

View Full Version : Черна коса и червени кичури?



luffie
03-21-2011, 12:14
Косата ми е тъмно кафява и в крайщата е начупена. Дълга е до малко над кръста ми. Имам и бретон. Не знам защо, но ми е омръзнало с все един и същи цвят да се гледам... Тъй като много харесвам руса коса със черни кичури, но по природа съм малко по - тъмна и знам, че няма да ми отива, ако се боядисам така, пък и не искам да си изтощавам толкова много косата - да я боядисам до русо, си харесах черно със червени кичури. Но не знам дали ще се получи добре... и някакви препоръки за добри бои за коси, защото в последно време се появиха доста и вече не знам кое става и кое е боклук. :)

valll
03-21-2011, 12:26
моя много добра приятелка се боядиса черна с червени кичури. косата от преди беше боядисана в черно. наложи се 5 пъти да и боядисват кичурите и преди това да ги обезцветят, за да се получи червеното. когато и изправям косата редовно по пресата остават косми и то винаги червени. кичурите и в момента са като опърлени, много и изгоря косата от това и само след 2 седмици жече стояха като рижави. прави се при специалист с професионална боя. поради тази причина не те съветвам да го правиш. ако ли все пак искаш много добре стои но се посъветвай първо със специалист и то много добър.

Greshka
03-21-2011, 12:36
Върху черно много трудно хваща друга боя.Може да се пробваш, но едва ли ще стане от първия път и пак ще ти се изтощи косата.Другото е първо да си направиш кичурите и после да се боядисаш, което на мен ми се струва невъзможно.Иначе как ще стои няма за какво да се притесняваш, защото стои много добре. :)

vampire_girl_
03-21-2011, 12:47
И аз съм по-тъмна,но миналата година си я бях направила така и стоеше доста добре,но много бързо падна боята и се отказах да я поддържам...
Боята не знам каква беше.Фризьорката ми я беше поръчала от някакъв каталог...едно такова много,много ярко червено ;д направо доматено.Така,като го обеснявам звучи гадно,ама не е ^^ нооо в комбинация с бритона на една страна и косата на етажи беше малко емовско ;д

Immortalbeloved
03-21-2011, 12:49
Тази комбинация успявам да си я представя само на някоя металка :lol: Ако може някоя снимка да добия представа. :shock: :D

SexyBitch
03-21-2011, 12:57
Аз си бях направила такива кичури, ама цяла лята на морето и след 1 месец станаха руси и ходех като чернокож брат ;)

Lenny
03-21-2011, 17:34
нещо такова?
http://media.photobucket.com/image/selena+gomez+red+hair+/ilOvegOOdOreOcOOkies/selenagomezbackgroundred-1.png

luffie
03-21-2011, 18:37
Да, такова Lenny. :)