PDA

View Full Version : Аз и Той.. какво мислите ;д



qgodinka
03-21-2011, 12:24
Здравейте..Знам,че не сте гадатели,но Ви моля да изразите мнение по моя случай :-D Така..Аз съм на 14 и харесвам момче,което е на 16 от моето училище е :grin: Много го харесвам пишем си понякога,той ми писа веднъж :grin: :grin: А веднъж не ми беше отговорил,защото го нямало на компа и после ми се извини и ми каза,че се надява да му простя :oops: Според мен му пука за мен поне малко,но се надявам да не се заблуждавам..Лошото е,че са ми казвали,че харесвал леки момичета,но не прилича на такъв а и е отличник,не знам.Веднъж беше ударил по дупето една ку*ва.... :-k Винаги като ме види ме заглежда,дори веднъж ме бепе погалил за косатам,закача се с мен...Въпроса ми е според вас дали има интерес към мен поне малко,дали си струва да продължа да си давам надежди :oops: :oops:

RageAgainstTheMachine
03-21-2011, 12:27
Аха , ми чи питай го , моем ти предложим един интересен начин. Играйте си на Признай истината или процент , ддз кво беше тва , задавате си въпроси и тк.. Та като дойди твоя ред , го питай , дали би станал гадже с момиче кат мен. `ко ти ка`е "да" , мое да храниш надежди `ко ти кае "не" , режи вените :-D

qgodinka
03-21-2011, 13:01
оо мн добра идея мерсии :---)

theonlyone123
03-21-2011, 15:21
Може , но ако е по-срамежлив , може и да не ти признае пред всички , с които играете ;]] , но нищо не ти пречи да опиташ =]]

RageAgainstTheMachine
03-22-2011, 10:46
Може , но ако е по-срамежлив , може и да не ти признае пред всички , с които играете ;]] , но нищо не ти пречи да опиташ =]]

Чи те да нема да играят пред хора бре , тва говорим само м/у тях , даже мое по скипето 8)

RoSKo0o0
03-22-2011, 11:51
Аха , ми чи питай го , моем ти предложим един интересен начин. Играйте си на Признай истината или процент , ддз кво беше тва , задавате си въпроси и тк.. Та като дойди твоя ред , го питай , дали би станал гадже с момиче кат мен. `ко ти ка`е "да" , мое да храниш надежди `ко ти кае "не" , режи вените :-D

ей жаргон :lol: или там както се нарича