PDA

View Full Version : Химия - Тяло..



tonique
03-21-2011, 14:50
Абе тука виждам разбирачи на тема "фитнес"..
За тва реших да попитам :-D

Кажете значи на 15г. тежа 56кг. висок съм 1,70 някъде :)
Искам да кача към 10кг. за 1-2 месеца...

През лятото ходех на фитнес, но нямаше ефект..
Затова спрях

Ям супер много, но не качвам килограми :(

Бях разбрал за така наречения "РУСКИЯТ МЕТАН ".. :-D
Че е супер добро и се качва доста кг.
Точно това което ми трябва на мене... :-D

Ако можете да ми напишете всичко свързано с него..
Колко пари струва, ала бала.. странични ефекти...

Ако можете можете да ми предложите нещо друго..
Пишете по темата :)
:(

Greennight
03-21-2011, 15:14
Луд ли си бе човек....Аз съм 68 кила-180 см,но съм як като миньорска кирка.Мускулите не са ми кой знае колко големи,но са здрави и нямам почти никво мазно.Решавай си.Ако почнеш на 15 химията,на 30 оная работа няма да ти става...Да не говорим,че ако примерно мускулите ти са 2х по-големи от мойте,не значи,че си по-силен,щото мойте няма да са блъскани с някви лайна сещаш ли се...

HHristov
03-21-2011, 15:20
Охх като се сетя колко бях "як" и аз на 70кг :#
На 15 метаболизма ти е бърз и затова на качваш ;) От химия няма смисъл при положени, че дори не се занимаваш със спорт

fatrat
03-21-2011, 15:33
4 цикъла имам!Да започнеш на 15 със зоб= самоубийство! Все едно си целиш с камъни жлезите с вътрешна секреция. Само метан би ти дал разултат ,но 12 кг за 1 месец???? :? Моя съвет е- Химия НАД 17-18 години! Не правете грешката да почвате рано, щото циклите струват пари и здраве ...

stigmata
03-21-2011, 15:42
Рано ти е пич,прекалено рано!Аз също исках да кача,но без нищо.Ядох като пор,тренирах усилено близо 2 години и половина и имам сериозен резултат.1.83 съм и тежа 100кг чиста мускулна маса.Химията те прави кух,пълен с въздух!Сега ще се наблъскаш,но като я спреш ще бъдеш или плондир или 3 пъти по-слаб,няма значение дали ще продължиш фитнеса.За това не си съсипвай здравето,малък си още!Като станеш на 17 вземи креатинче с глутамин,да те понадуе малко.

fatrat
03-21-2011, 15:44
Рано ти е пич,прекалено рано!Аз също исках да кача,но без нищо.Ядох като пор,тренирах усилено близо 2 години и половина и имам сериозен резултат.1.83 съм и тежа 100кг чиста мускулна маса.Химията те прави кух,пълен с въздух!Сега ще се наблъскаш,но като я спреш ще бъдеш или плондир или 3 пъти по-слаб,няма значение дали ще продължиш фитнеса.За това не си съсипвай здравето,малък си още!Като станеш на 17 вземи креатинче с глутамин,да те понадуе малко.
Аре на бас ,че ако знае какво прави нищо няма да загуби! Много ги разбирате работите, ама всъщност нищо не знаете!

Myrth
03-21-2011, 16:05
Човек, който няма познанията да качи килограми без химия, не трябва да опитва химия, независимо на колко години е. Не си качил кг не заради възрастта си, а заради това, че просто не знаеш как. Мислил си си, че ядеп супер много, но съм 99.999% сигурен, че само така ти се струва. Много е вероятно да си правил и пълни глупости в залата.

И тъй като е малко вероятно да имаш моето търпение да правиш тяло с години, то поне се консултирай с някой с много голям опит и познания в сферата на химията и не питай по тийн форуми. Фатрат ти казва да изчакаш 17-18, аз бих казал поне 21...

едит: 183см и 100кг чиста мускулна маса... пич, как да ти кажа, трябва да изглеждаш убийствено добре. Това е много маса на много релеф. Ако смяташ, че за 2 години и нещо се прави, ок, бих искал да чуя формулата за това :Д

fatrat
03-21-2011, 16:30
добре де не 17-18 ми 20-21 . Става въпрос ,че на 15 още незнае дали е момче или момиче :) (нищо лично ама е истина, все още хормоните му бушуват) 18 е АБСОЛЮТНИЯ миниимум за химия! (с много уговорки и но-та)

Ebaticirka
03-21-2011, 16:34
и през 15 секунди да ядеш, като не е каквото трябва няма да качваш....

stigmata
03-21-2011, 16:45
Човек, който няма познанията да качи килограми без химия, не трябва да опитва химия, независимо на колко години е. Не си качил кг не заради възрастта си, а заради това, че просто не знаеш как. Мислил си си, че ядеп супер много, но съм 99.999% сигурен, че само така ти се струва. Много е вероятно да си правил и пълни глупости в залата.

И тъй като е малко вероятно да имаш моето търпение да правиш тяло с години, то поне се консултирай с някой с много голям опит и познания в сферата на химията и не питай по тийн форуми. Фатрат ти казва да изчакаш 17-18, аз бих казал поне 21...

едит: 183см и 100кг чиста мускулна маса... пич, как да ти кажа, трябва да изглеждаш убийствено добре. Това е много маса на много релеф. Ако смяташ, че за 2 години и нещо се прави, ок, бих искал да чуя формулата за това :Д Не изглеждам чак убийствено добре,но аз съм доволен от това което ми се получи.Нямам никаква специална формула.Хапвах си добре и здравословно по 5 пъти дневно,сменях упражненията,за да не ми привиква мускула,защото по този начин спира разтежа.Съчетавах фитнеса с лостове,но рядко,предимно си беше фитнес.

fatrat
03-21-2011, 16:51
пусни една снимка , ако не ти е проблем :)

stigmata
03-21-2011, 17:24
Не ми е проблем качването,проблем ми е,че нямам!Намерих тука някаква,не много подходяща,но ще добие представа http://www.prikachi.com/images/353/3119353E.jpg

firstdiesel
03-21-2011, 17:48
лапешка работа ...

DownloadVirus
03-21-2011, 17:56
И кво да я правиш тая химия? Все търсите лесното,още не влезнал в зала,ще ми дига по 4-6 кила с дъмбелите и то със зор а ще ми ръга иглата в гъза..Над 20 взимай и то ако почнеш сериозно от сега 5 години да се занимаваш,да четеш малко литература,да си направиш идеален хранителен режим и после гледай кво ще правиш..

ПП: Ако не мислиш да ходиш на някви състезания там,кви са,не взимай..При толкова много добавки,които като комбинираш ще имаш добър ефект,какъв е смисъла?

anonymous546178
03-21-2011, 18:16
Не ми е проблем качването,проблем ми е,че нямам!Намерих тука някаква,не много подходяща,но ще добие представа http://www.prikachi.com/images/353/3119353E.jpg

Е друго си е да се снимаш във фитнеса..



П.п. И аз тренирам в този :D :D

stigmata
03-21-2011, 19:30
Не ми е проблем качването,проблем ми е,че нямам!Намерих тука някаква,не много подходяща,но ще добие представа http://www.prikachi.com/images/353/3119353E.jpg

Е друго си е да се снимаш във фитнеса..



П.п. И аз тренирам в този :D :D Ебаваш се

ZipFail
03-21-2011, 23:32
Аз лично под чиста маса разбирам под 10% мазнини...

navar
03-22-2011, 07:41
ква химия на тия години бе...ееех,всеки търси лесното,но химията няма чудни свойства..не е измислено хапчето което да взимаш и да качваш без да тренираш..глупостите че химията те прави кух,и си голям ама не си силен изобщо няма да ги коментирам-това може д аго напише само човек ,който си няма хал хабер отспорт и стероиди..
качването накилограми става лесно -с правилно трениране ,и правилно хранене..спуквал се да яде?? какво според теб е спукване от ядене?
аз в периода в който качвах категорията ,ядях по 30 яйца на ден,освен всичко останало...
та варианта е тренировки и ядене,и никакъв метан,нито пропан бутан ,нито каквото и да е ,,на тези години в кръвта ти има толкова тестостерон и DHEA че нямаш нужда от нищо друго..

monsternutritions
03-22-2011, 09:14
Защо се хабите не мога да разбера?
Момчето иска мускулите, ако има как да са "от Вчера"
Относно темата

В момента повечето качествени хранителни добавки са на толкова високо ниво, че почти се обезмисля използването на стероиди.
Твърдо съм против употребата им и най-вече от 60 килограмови летни билдери :-o

tonique
03-22-2011, 11:46
Брат, ако искаш да ти напиша какво съм ял и какви упражнения съм прайл, взех ги от "bb-team"...

Сутрин ям по 4-5 яйца и отделно през 2 часа винаги ядох дори и насила.. :? като ориз, дюнери - (месо)...

Ходех в фитнеса, дори и да имам мускулна треска..
По 5 пъти в седмицата..

Ето я и програмата:
Трицепси

Изтласкване на щанга от лег с тесен хват - 4-5 серии х 5-8 повторения
Трицепсово разгъване на машина - 3-4 серии х 8-10 повторения
Трицепсово разгъване на горен скрипeц (подхват) - 3 серии х 10-12 повторения

Бицепси:-----

Бицепсово сгъване с щанга - 3-4 серии х 5-8 повторения

Кръстосано чуково сгъване с дъмбели - 3 серии х 6-8 повторения

Бицепсово сгъване с дъмбели от наклонен седеж - 3 серии х 8-10 повторения
_____________________________________________

3. Набирания пред гърди с раменен хват - 1 серия Х 5 повторения
4. Набирания с тесен подхват - 1 серия Х 5 повторения
5. Набирания с успореден хват - 1 серия Х 5 повторения


Не си спомням точно, преди ги пазех в един текстов документ..


Знам, че ще вреди на организма ми не съм идиот----
Питам ви нещо ви ми отговаряте, че нетрябвало и съм бил малък
за "Химия"..


Поразгледах темата, един пич беше написал нещо за метана,ако може
дай малко информация за метанчето - колко пара, откъде :)

DownloadVirus
03-22-2011, 12:43
Ако ти го наричаш тренировка пич..Седни си на гъзеца и научи нещо първо,защото като ядеш дюнерите и взимаш "химия" ще дръпнеш назад , не напред..

Ти още не знаеш като те гледам прости нещица , и от мене сигурно по-малко знаеш ( :D :D ) Като искаш вземи тоя шибан метан на 15 години , пробвай..Всички учим с trial and error , обаче в твоя случай като осъзнаеш грешката ще е късно. Айде пробвай се с метана и яж дюнерите и очакваме да кажеш (+покажеш) резултати

tonique
03-22-2011, 12:55
Еми кажете тогава нещо, което е добро за мойта възраст :-D
И да мога да надебелея :)

anonymous546178
03-22-2011, 13:15
Ебаваш се
Ми всъщност не :D :D

fatrat
03-22-2011, 13:19
Еми кажете тогава нещо, което е добро за мойта възраст :-D
И да мога да надебелея :)
храна например е първото което ми идва наум ...

stigmata
03-22-2011, 13:34
Ебаваш се
Ми всъщност не :D :D Качни една снимчица,да те видя и аз.Може да се запознаем,нали сме съфорумници :D

DownloadVirus
03-22-2011, 14:10
Еми кажете тогава нещо, което е добро за мойта възраст :-D
И да мога да надебелея :)

1.Един суперповишаващ теглото хранителен режим.. Изчисли нуждите си и прибави + 500-600 калорий

2. Да качиш 10-12 кила за 1-2 месеца е невъзможно,освен ако не качиш 95% от тях в мазнини , не вярвам целта ти да е да станеш някъв дебелак,това става без толкова мъчения :)

DownloadVirus
03-22-2011, 14:15
Да не рабравяме можеш да си вземеш креатин за по-бърз резултат,но ако взимаш креатин преди да си влезнал в залата..Както казва и Myrth креатин преди 3 години сериозен стаж в залата е все едно да си прахосаш козчетата :D

tonique
03-22-2011, 14:42
Еми айде изгответе ми някаква свестна програма за ядене тогава :D
Възможностите са ми до 50 лв. на седмица..

Айде вие сте на ход.. :-D

fatrat
03-22-2011, 15:10
Еми айде изгответе ми някаква свестна програма за ядене тогава :D
Възможностите са ми до 50 лв. на седмица..

Айде вие сте на ход.. :-D
дай 25 лева и щи направа хранителен режим! Може и в пейпал може и в долари и в евро :)

tonique
03-22-2011, 15:12
Да сте чували за този сайт:

http://redis.bg/

fatrat
03-22-2011, 15:19
най-много да се натровиш, в най-добрия случай да ти продадат от селекцията на "крика"-брашно и нишесте!

DownloadVirus
03-22-2011, 18:13
хаха фатрат ти го закупа е..30 лева за хранителен режим :D :D

fatrat
03-22-2011, 18:18
хаха фатрат ти го закупа е..30 лева за хранителен режим :D :D

Изготвяне на хранителна програма – диета






Цена на услугата: 84.99 лв

Време за изготвяне: 2 работни дни

Доставка: безплатна



Аз ще му я изготва на 30лева и то още в момента!

stigmata
03-22-2011, 18:47
хаха фатрат ти го закупа е..30 лева за хранителен режим :D :D

Изготвяне на хранителна програма – диета






Цена на услугата: 84.99 лв

Време за изготвяне: 2 работни дни

Доставка: безплатна



Аз ще му я изготва на 30лева и то още в момента! Абе айде сега,чак па 30лв.Ще почерпи човечеца по некоя биричка с едно мезенце и готово! :D

ZipFail
03-22-2011, 20:03
fatrat, яко се излагаш..

DownloadVirus
03-22-2011, 20:11
хаха фатрат ти го закупа е..30 лева за хранителен режим :D :D

Изготвяне на хранителна програма – диета






Цена на услугата: 84.99 лв

Време за изготвяне: 2 работни дни

Доставка: безплатна



Аз ще му я изготва на 30лева и то още в момента! Абе айде сега,чак па 30лв.Ще почерпи човечеца по некоя биричка с едно мезенце и готово! :D

И то като отидат някъде да пийнат и хапнат ще излезне по-скъпо :D :D

tonique
03-22-2011, 21:54
Бате нямам акаунт в Paypal.

А и не бих дал 30 лева за програмата..
по-хубаво да влезна в bb-team и безплатно ще ми дадат някаква..

Иначе мерси :-D

stigmata
03-22-2011, 22:40
хаха фатрат ти го закупа е..30 лева за хранителен режим :D :D

Изготвяне на хранителна програма – диета






Цена на услугата: 84.99 лв

Време за изготвяне: 2 работни дни

Доставка: безплатна



Аз ще му я изготва на 30лева и то още в момента! Абе айде сега,чак па 30лв.Ще почерпи човечеца по некоя биричка с едно мезенце и готово! :D

И то като отидат някъде да пийнат и хапнат ще излезне по-скъпо :D :D Е ако тръгнат да се усират тая програма ще излезе скъпа!

DownloadVirus
03-23-2011, 13:05
Яко ..

http://buy-synthol.com/

LastFN
03-23-2011, 16:06
Сигурен сам,че минимум 90 на 100 от потребителите тука не знаят какво прави синтола :).Относно химията,която иска пича - без стаж и добър хранителен режим нищо няма да стане колкото и химия да налееш.Това,което фатрат казва, че стероидите на 15-16 годишни са самоубийство мисля че малко прекалява.НЕ ПОДТИКВАМ НИКОЙ ДА ВЗЕМА СТЕРОИДИ!!!АЗ лично съм ползвал химия на 16 години (сега съм почти на 17),също имам много приятели които зобат от 16 годишни и нямат никакви проблеми.Но наистина съгласявам се,че стероидите са вредни и може и без тях,но ако целиш да си голям и релефен без тях неможе :) (е може бе но се иска много занимание и да се отдадеш).

fatrat
03-23-2011, 16:35
fatrat, яко се излагаш..
както кажеш бате!

yakuza_
03-23-2011, 17:10
Виж в ютуб има забавни клипчета за синтола, но са на англ.


Преди време имаше едно момче в залата, дето добавки. химия. добавки, химия, преди време отиде на лекар и му казаха, че ако продължава още малко така може и да не стигне 25г., така, че сам си реши, всеки си мисли ще вземам само малко, но ...

Myrth
03-23-2011, 18:13
Сигурен сам,че минимум 90 на 100 от потребителите тука не знаят какво прави синтола :).Относно химията,която иска пича - без стаж и добър хранителен режим нищо няма да стане колкото и химия да налееш.Това,което фатрат казва, че стероидите на 15-16 годишни са самоубийство мисля че малко прекалява.НЕ ПОДТИКВАМ НИКОЙ ДА ВЗЕМА СТЕРОИДИ!!!АЗ лично съм ползвал химия на 16 години (сега съм почти на 17),също имам много приятели които зобат от 16 годишни и нямат никакви проблеми.Но наистина съгласявам се,че стероидите са вредни и може и без тях,но ако целиш да си голям и релефен без тях неможе :) (е може бе но се иска много занимание и да се отдадеш).

Не че се заяждам, но откъде знаеш, че нямаш проблеми? : )

fatrat
03-23-2011, 18:31
@lastFN а тогава освен да почваме на 16 да пукаме омнадрен за закуска?
Точно на 16 години и около тях има такъв пик на хормоните в тялото ,че човек дори без химия може да стане животно (ако знае как да извлече максимума)
Ако мислиш ,че нямам допир със стероидите лъжеш се ! познавам приятели които "зобкат" от 16 годишни. Сега гърдите им настръхват само от полъха на вятъра и карат 300дена в годината на тамоксифен ...

LastFN
03-25-2011, 18:47
говори ми за някви дето незнаят как да зимат ......Нали знаеш че всичко си е до организъм?Не съм уточнил какво са взимали, не мислиш ли че да ми даваш пример с "тестостеронов коктейл" е малко глупаво.Естествено че на възраст под 18 тестостерон не ти трябва но ти си разбираш най-много.Хайде да не се заяждаме