PDA

View Full Version : География 2011



wasy
03-21-2011, 15:17
Здравейте!
Как мислите тази година матурата по география лесна ли ще е, според вас каква тема ще се падне за последната задача, подготвихте ли се вече? Как върви?

mrtn
03-21-2011, 17:54
Тази година ще има драстично по-малко хора по география на матурата, всеки трети е с философия. Иначе ще си бъде, както минали години ако си учил ще е лесна, ако не трудна.
Иначе на мен географията винаги ми е вървяла, уча я от малък и ми интересна и затова реших, а и уча география усилено. :)
Петък ще правя пробна матура по география и ще видя, докъде съм въпреки че съм пререшил доста примерни варианта за матура все пак.. :)
Мисля си че темата ще бъде, някакъв регион, Югозападен навярно.. не знам защо мисля така. 8-)

PyCoKoCkA93
03-21-2011, 18:36
Все едно да попиташ-Кога ще умрем,скоро ли ще е,подготвяте ли се?...Няма смисъл да гадаеш...Вместо да си губиш времето в догадки какво ще се падне,вземи си препрочети уроците,за да си подготвен/а за всякакви варианти... 8)

sn0wflak3
04-17-2011, 11:27
С всяка година матурата по география става по-трудна, така че няма да се учудя каквото и да ни зачукат.

marin4itu
04-18-2011, 20:19
Мисля си че темата ще бъде, някакъв регион, Югозападен навярно.. не знам защо мисля така. 8-)

Аз съм на матура по английски де, ама да кажа, че и класната ми има такова предчувствие :D (тя е по география)

sluncho3
04-21-2011, 19:02
Мхм, след дълго ровене в нета установих, че региони са се падали... мисля, че може да се падне нещо население, селища ама кои знае. Въпрос на късмет! А за практическите задачи какво смятате, че може да се падне?? :? :?

meganet
04-23-2011, 20:53
Еми нищо не се знае ако учим ще я изкараме и на ме ми върви матурата и трябва да учим в тия дни дето идват