PDA

View Full Version : отново момчета ...



freefrog
03-21-2011, 17:21
И така знам, че има супер много такива теми, но не пречи и аз да разкажа моята история : ).

Значи има едно момче от моето училище. Супер сладък е, всичко му е ок, живеем блок до блок, прибираме се с един автобус, виждаме се ежедневно и т.н. ама нямам никаква смелост нито да го заговоря нито нищо... |( А пък е и с 3 години по-голям от мен, което ми е основната причина за това ... Смисъл аз съм на 13 а той ще прави 16 ... Посиках приятелство във файсбук но нито ми приема нито ми отказва ... На приятелките ми им даде, но на мене не ... Моля ви ако можете кажете ми какво да правя, как да привлека вниманието му .. (ам забравих да кажа, че съм супер срамежлива.. ) И ако може без обидни коментари ;) [/b]

L1n4e7o
03-21-2011, 18:36
или го заговаряш или го забравяш.....може да подозира че не ти безразличен, но да си има приятелка или да не те харесва....а това за годините е пълна глупост....м/у мен и приятелят ми има 3год разлика и това изобщо не ни пречи...

и все пак...ти решаваш...без да опиташ няма да стане ;)

Gerrynka
03-21-2011, 19:22
L1n4e7o абсолютно съгласна съм с теб за годините, но точно в този интервал (13-16 / 12-15) годините си оказват влиянието ;//

Но все пак, пробвай ;)

mayaaa
03-21-2011, 20:35
Аз имам една приятелка, която все си пада по големи и това въобще не й пречи :wink: . Иначе наистина си е трудно да го заговориш... НЗ

DubstepRLZ
03-21-2011, 20:43
виж дали имате общи приятели и тогава ' небрежно' се запознайте покрай тях :)

findthetruth
03-21-2011, 21:43
или го заговаряш или го забравяш.....може да подозира че не ти безразличен, но да си има приятелка или да не те харесва....а това за годините е пълна глупост....м/у мен и приятелят ми има 3год разлика и това изобщо не ни пречи...

и все пак...ти решаваш...без да опиташ няма да стане ;)

+1

xinfamous
03-21-2011, 23:45
Виж кво ве майна аре спри да ръсиш заучени лафове щото нервиш,а? Кво ми ги говориш тия работи годините нямат значение..аз да съм на 20 тя да е на 17 ок,няма проблем! Ама аз да съм на 16 и да ми се ебе примерно и да ме харесва няква вчерашна пикла на 13 която още цикъл не знам дали има,кво да правя? Ще искачам с приятели и ще си пускам езици с петокласничка ли,кво !?

GD
03-22-2011, 05:08
Не бъди срамежлива и се опитай да го заговориш, макар , че трябва той да го направи.Намигни му или се усмихни и виж реакцията му и какво ще направи.Хайде успех.;)

kloely
03-22-2011, 14:24
Няма как да стане без някога да го заговориш. Идеята с общите приятели е много добра, ама ако не се намират такива, инициативата трябва да дойде от теб. Живеете един до друг, с един автобус пътувате, се нещо можеш да измислиш да го заговориш, ама желание се иска. Колкото до годините наистина се старая да не обсъждам тоя момент. Тва е втората тема за 13 годишна, хлътнала по 16 годишен. В първата се сдържах да не пиша, ама сега ще кажа, че клоня към мнението на xinfamous.