PDA

View Full Version : Промяна на външен вид и излъчване



mayaaa
03-21-2011, 17:25
Здравейте, искам да си променя излъчването и външния вид... Така... Моля ви давайте всякакви идеи които се сетите. Благодаря предварително!

neeDaBosS
03-21-2011, 17:30
снимка

Sunshin3
03-21-2011, 17:53
да.. снимка!!!

иначе...
боядисване, нова прическа, смяна на гардероба :)

tonittaa
03-21-2011, 18:06
излъчването или го имаш, или не. Това е като чара, не се придобива- раждаш си се с него ..




мое мнение.

GrippingBosh
03-21-2011, 18:36
За да изглеждаш добре,трябва да се чувстваш добре.За да излъчваш чар и самоувереност ,трябва да се чувстваш истински така ,не изкуствено.Ако ти не се почувстваш добре в кожата си ,никой не може да ти помогне.Всичко е до вътрешната ти собствена нагласа :) Добави нещо ново към визията си ,което не си имала досега и е в твоя стил ,аксесоари ,нова прическа може би .Експериментирай и виж кое най-много ще ти ходи.И не забравяй ,че колкото и добре да си облечена ако не се усмихнеш никога няма да изглеждаш достатъчно добре :D :-)

yeeee
03-21-2011, 18:43
снимка

stigmata
03-21-2011, 18:50
Дай снимка да видиме,може да си за пластична операция!

anonymous708973
03-21-2011, 19:05
Каква е целта ти?

Аз си отрязах косата, промених формата на веждите си към по-отиваща ми и започнах да слагам очна линия. ДРАСТИЧНА разлика.

neronthewolf
03-21-2011, 19:29
Здравейте, искам да си променя излъчването и външния вид... Така... Моля ви давайте всякакви идеи които се сетите. Благодаря предварително!

Много относително... Като за начало се консултирай с тукашните хубави момичета, вземи от тук - от там мнение, но със сигурност без снимка няма да могат да ти помогнат :) Ако искаш да впечатлиш определен човек, не си губи времето и нервите. Но ако го правиш за себе си, действай с пълни сили!

xSANYAx
03-21-2011, 19:34
Тук не сте прави! Излъчването може да се промени..аз например имам една позната,която изглеждаше с много строго излъчване само заради формата на веждите си.. отиде на козметик (подчертавам го,защото не ти препоръчвам сама да ги променяш),промениха и формата и големината и сега изглежда да не кажа коренно различно.. с много по-усмихнато и нежно излъчване,така че... :)

ri41
03-21-2011, 19:37
и аз планирам такова нещо, постоянно се променям, не мога с една и съща прическа, а излъчването си е от вътре, или го имаш или не

mayaaa
03-21-2011, 19:57
Аз не целя нещо конкретно, така че едва ли снимка ще помогне. Искам просто да освежа външния си вид, но така че да се забелязва. Може би не съм се изразила правилно :( . Искам да ми кажете някакви маски за коса която изсветлява с 1-2 тона, примерно. Или просто някакви идеи, така че да си освежа вида.

Rebirthing
03-21-2011, 21:18
Щом не пускаш снимка тогава се опиши поне малко де...
Какъв цвят ти е косата, колко е дълга, с каква прическа си в момента и т.н...
Също така ако може да обясниш точно каква промяна искаш ?!
Нали знаеш, че ако не знаеш на къде отиваш няма значение по кой път ще тръгнеш 8-) .

vikiraa
03-22-2011, 11:47
Погледни се в огледалото и си изброи нещата които искаш да промениш и имаш възможност :) Ако не харесваш тялото си мини на хранителен режим,ако косата промени формата,цвета ... Без снимка е трудно да се прецени...

kiki1991
03-22-2011, 12:28
найстина веждите предават много от чара на лицето...виждала съм много красиви момичета но със много строг поглед от веждите,което е грозно поне според мен,трябва да са добре оформени и като решиш да ги оформяш гледай да не ги променяш коренно,също така наблегни и на очите..хубави сенки,хубава очна линия,спирала и т.н