PDA

View Full Version : Нараних приятелка!!!!!!!!!!!!!!!!



magicfairy
03-21-2011, 18:45
Нахарних и обидих приятелка много жестоко, за което много съжелява, но не знам как да се реванширам, не знам какво да направя, моля ви дайте съвет, защото просто умирам :( :( :( :( :( :( :( :( Извинявам се толкова много пъти, но знам, че не е достатъчно, затова искам да направя нещо повечеееее помогнете ми с идеи :(:(:(:((((((((((((((((((((((((

marin4itu
03-21-2011, 18:54
Е кажи какъв е проблемът и може би ще можем да ти помогнем.

valll
03-21-2011, 19:10
обидата не се преглъща от веднъж. с времето и показвай, че съжаляваш и не си искала да я обидиш, бъди настоятелна и ще видиш, че тя накрая ще ти прости. или поне се надявам.

stigmata
03-21-2011, 19:15
Води я на любими места,някъде където сте имали хубави моменти заедно,говори и помниш ли тук това па онова,па тук кво стана и така.Направи всичко възможно,за да ти прости.

Sunwell
03-21-2011, 19:36
Когато Кърт е смачкал домашния си плъх му е казал извинявай толкова много пъти, но той не се е съживил.
Да си мислила, ако приятелката ти е инат може да не ти прости.

GD
03-22-2011, 06:21
Ами остави да мине време малко и я потърси и й се извини.

magicfairy
03-22-2011, 11:40
добре благодаря ви :( :( :( :(

mayaaa
03-22-2011, 15:15
Нахарних и обидих приятелка много жестоко, за което много съжелява, но не знам как да се реванширам, не знам какво да направя, моля ви дайте съвет, защото просто умирам :( :( :( :( :( :( :( :( Извинявам се толкова много пъти, но знам, че не е достатъчно, затова искам да направя нещо повечеееее помогнете ми с идеи :(:(:(:((((((((((((((((((((((((
Ах като ми почнете с тия удивителни и прочие. Това дето го пише не на нас, а на нея го кажи!

magicfairy
03-22-2011, 15:52
Оф мислиш ли, че не съм и го казала и не съм и се извинявала?