PDA

View Full Version : Kakво да тренирам ?



PDN
03-21-2011, 20:14
Значи аз съм момче на 13 и в нас имам лежанка,лост,успоретка,бок ова круша и ме интересува каква програма за трениране да си направя ПОМОЩ !!!

DownloadVirus
03-21-2011, 20:52
Значи аз съм момче на 13 и в нас имам лежанка,лост,успоретка,бок ова круша и ме интересува каква програма за трениране да си направя ПОМОЩ !!!

Еми с лежанката можеш да правиш гърди и рамо под различен ъгъл,за различни упражнения..

Лоста можеш да правиш гръб и бицепс според хвата,същото така и трицепс ако се набереш там горе :D Почваш да правиш нещо като и с упоредката..

Също така лицеви упори с отворени затворени ръце може само с лицевите да хванеш гърди трицепс гръб крака като ги изпълняваш по различен начин :)

ZipFail
03-21-2011, 22:33
А какво искаш като резултат ?

RoSKo0o0
03-22-2011, 08:27
А какво искаш като резултат ?

да... ОТНОВО най-важното нещо.

PDN
03-22-2011, 09:03
А какво искаш като резултат ?

да... ОТНОВО най-важното нещо.

искам малко релеф основно корем

umri
03-22-2011, 11:01
Боксова круша или чувал? Има разлика. Кажи си килограмите, височината и годините.

Предполагам е чувал. До коремна преса едва ли ще го докараш, щото тва е ген, и ако го нямаш става много трудно, с диети, бягане и преси.

Тренирай 4-5 пъти в седмицата. Като започваш, първо разтягаш кръката и ръцете. Взимат няколко леки гири и започваш да загряваш с тях бицепс, трицепс, рамо.. абе да се загрееш малко. След това, ако нямаш си купуваш бинтове и ръкавици, или поне бинтове си купи и виж в youtube как се слагат, щото като удряш чувал с голи ръце ти се ебава майката на китките и кокалчетата. Ходи поне 2-3 месеца на бокс или кикбокс да научиш правилно да удряш по чувала.

Загрявка 10тина минути, след това половин час блъскане по чувала, но трябва да знаеш как да удряш. След това, в зависимост какъв ден е правиш допълнителни упражнения за гръб, бицепс трицепс, корем, скачане на въже.

Да кажем така:
понеделник гърди, бицепс, корем
вторник почивка
сряда гръб, триицепс, корем
четвъртък почивка
петък рамене
събота крака и корем
неделя почивка

За гърди лежанка и успоредка, може и лицеви. Коремът е ясен, вдигане на крака и всякакви разновидности коремни. За крака - бягане и клекове. За бицепс вдигай лоста и дъмбели, може и чукове да прайш. За гръб намираш лост и се набираш, може и с лоста ей като ей тоя http://www.bb-team.org/exercise/1158_grebane-s-shtanga-chukcheta#axzz1HQIsgwd0 дърпаш към корема.

Ако ти знаех килограмите можеше и да ти кажа и бягане, но не на всеки му се търчи.

При всяка тренировка няма да е лошо да блъскаш чувала по 30мин, но задължително трябва да знаеш как! Развива изключително много раменете. За рамене дъмбелите х*я ми да ядат пред чувала.

DownloadVirus
03-22-2011, 11:26
Като искаш само корем тичай по 1 час на ден и това е,ама мускулна маса няма да имаш и релефа на 30 см ръка колко ще се вижда не знам..