PDA

View Full Version : Скули ! КАК ?



lalala588
03-21-2011, 20:16
Здравейте съфорумници (:
Въпроса ми е следния : Как да направя скули ?
От миналата седмица започнах да бягам и да скачам на въже.Дали това ще помогне ? Не съм няква бузеста но искам скули !! Моля ви, дайте ми съветче : ( Благодаря на всички {}

Lorein
03-21-2011, 20:26
Скули не се правят. Грешно си си задала въпроса. По-скоро може би би искала да знаеш как да ти се личат скулите повече? Не мога да ти кажа как би могло да стане, но знам, че в лице е най-трудно да се отслабне, следователно не храни много надежди.

lalala588
03-21-2011, 20:31
Да, но пък може и да има начин да се появят дори и леки. Надявам се след много бягане и скачане на въже да има ефект. Но ако наистина няма начин, тогава как могат да личат скулите повече ?

stigmata
03-21-2011, 20:32
Джвакай по 5 6 дъвки на веднъж да заздравеят!

xSANYAx
03-21-2011, 20:35
Глупости..как със скачане на въже ще ти се получат СКУЛИ?! Какви простотии ръсите.. ако имаш изобщо скули,можеш да ги подчертаеш с руж.. :?

Goddess
03-21-2011, 20:35
Скули не се правят. Грешно си си задала въпроса. По-скоро може би би искала да знаеш как да ти се личат скулите повече? Не мога да ти кажа как би могло да стане, но знам, че в лице е най-трудно да се отслабне, следователно не храни много надежди.

Напротив. Лицето отслабва първо по принцип.

3oPuTy
03-21-2011, 20:37
Трудно ще отслабнеш в лицето,а и пак няма гаранция,че ще имаш хубави скули - все пак зависи и от формата :) А до тогава може да използваш зрителна измама :-D ПРИМЕР!!! (http://vbox7.com/play:1c997db1)

lalala588
03-21-2011, 20:38
Защо да не станат и скули ? Като бягам и като скачам на въже отслабвам като цяло и бузите мисля, че също се "тресът" . Може и да греша, но затова попитах !

xSANYAx
03-21-2011, 20:39
Приемам,че лицето отслабва,но скули няма как да е получааааат...все едно при отслабване да се получи тръпчинка на брадичката или на бузите АБСУРД! Не се излагайте!

Lorein
03-21-2011, 20:41
Скули не се правят. Грешно си си задала въпроса. По-скоро може би би искала да знаеш как да ти се личат скулите повече? Не мога да ти кажа как би могло да стане, но знам, че в лице е най-трудно да се отслабне, следователно не храни много надежди.

Напротив. Лицето отслабва първо по принцип.

Не съм сигурна, но съм чувала и чела разни работи, че повечето хора отслабват отдолу-нагоре. Демек първо отслабват краката, бедрата, талията, гърдите, ръцете, шията и след това се получава и това отслабване в лице.

TheBeliever
03-21-2011, 20:42
Скулите са част от черепа, т.е кости. Няма как да ги тренираш, оформяш и заздравяваш. Или ги имаш, или не.

3oPuTy
03-21-2011, 20:44
Точно пък при отслабване скулите се оформят/показват,защото лицето слабее,кожата се опъва,подкожните мазнини намаляват и готово.
По твоята логика щом ребрата на пълните момичета не изпъкват,то то и след като отслабнат пак няма да се виждат ... Същото е.
Друг е въпроса,че в зависимост от формата на лицето и скулите са различно изразени.

lalala588
03-21-2011, 20:45
Да, така е ! Но пък някои хора след като отслабнат стават много "изпити в лице" точно това искам и аз .. Мерси на всички за отговрите. Ще продължавам да тренирам пък каквото стане :)

TheBeliever
03-21-2011, 20:52
Друг е въпроса,че в зависимост от формата на лицето и скулите са различно изразени.

Ей това имах предвид. Даденост е. Със сваляне на килограми могат да се подчертаят, но не и да се оформят.

Rebirthing
03-21-2011, 20:58
Скулите са различно изразени при всеки отделен човек. Лицето наистина отслабва последно. Мога само да ти кажа, че на впитото лице ще му се радваш докато си малка, но станеш ли на 25-30 ще си искаш бузите обратно, защото по принцип по заобленките лица с бузки изглеждат по-млади.

SladkaZagadka
03-21-2011, 21:01
А как мога да отслабна леко в бузите? Като цяло имам добро разпределение на хранителните в-ва в организма и не напълнявам само на 1 място, но от малка още ги имам и ми е неприятно постоянно да ми ги дърпат като на клоун . :( Какво да правя?

Rebirthing
03-21-2011, 21:04
А как мога да отслабна леко в бузите? Като цяло имам добро разпределение на хранителните в-ва в организма и не напълнявам само на 1 място, но от малка още ги имам и ми е неприятно постоянно да ми ги дърпат като на клоун . :( Какво да правя?


Върни се на първата страница и прочети последния ми пост. Хах, не, наистина не мога да разбера тази мания по скулестото лице. На дърти години ще изглежда покъртително...

SladkaZagadka
03-21-2011, 22:11
А как мога да отслабна леко в бузите? Като цяло имам добро разпределение на хранителните в-ва в организма и не напълнявам само на 1 място, но от малка още ги имам и ми е неприятно постоянно да ми ги дърпат като на клоун . :( Какво да правя?


Върни се на първата страница и прочети последния ми пост. Хах, не, наистина не мога да разбера тази мания по скулестото лице. На дърти години ще изглежда покъртително...

О, не, аз в никакъв случай не искам скули! Просто явно е наследствено лекичко и в бузите съм по-пухкава, но макар и вече отдавна да съм минала тези години, ми е писнало като имаме гости и да ме хващат и размотават за бузите .. болезнено е ..

stigmata
03-21-2011, 22:18
А как мога да отслабна леко в бузите? Като цяло имам добро разпределение на хранителните в-ва в организма и не напълнявам само на 1 място, но от малка още ги имам и ми е неприятно постоянно да ми ги дърпат като на клоун . :( Какво да правя?


Върни се на първата страница и прочети последния ми пост. Хах, не, наистина не мога да разбера тази мания по скулестото лице. На дърти години ще изглежда покъртително...

О, не, аз в никакъв случай не искам скули! Просто явно е наследствено лекичко и в бузите съм по-пухкава, но макар и вече отдавна да съм минала тези години, ми е писнало като имаме гости и да ме хващат и размотават за бузите .. болезнено е .. Болезнено,но съвършено за хората щипейки тези сладки бузки :smt001

Everywhere
03-22-2011, 11:42
Малко руж - добре сложен може да оформи контурите на лицето :)

Pamaa
03-22-2011, 12:02
с грим :D :-)

kristaila
05-10-2011, 04:03
Под скулите (костите) има малки мускулчета, които трябва да бъдат тренирани, за да повдигат кожата, която създава илюзията за изпъкнали скули. Айде сега ме убедете, че в лицето няма мускули. ;) Как да ги тренираш? - Усмихвай се по-често или прави чести упражнения от сорта на: свий устните във форма целувка и същевременно се усмихвай или гледай нещо, което те разсмива. При мен имаше ефект, но след дълги упражнения. Скоковете едва ли ще ти помогнат, най-много от друсането да ти увисне кожата, а трябва именно обратното, за да се подчертаят скули. Използвай и руж (както казаха по-горе), но гледай да е в цвят 2,3 тона по-тъмен от цвета на кожата ти, а не като повечето, които грешно го правят - имат жълтеникава кожа и слагат червеникав руж, което седи супер изкуствено. Ако ти е жълтеникава - кафеникав руж. Ако ти розовее - по-червеникав. Ако е нещо средно... опитай да ги смесиш, докато не получиш своя цвят и гледай да го нанасяш под скулите, а ако искаш още повече да изпъкнат - продават бронзант във всяка козметика - него го слагаш на най-изпъкналата част на скулите и малко около нея.

kitti123
05-10-2011, 05:38
И според мен с дъвченето на доооста дъвки може и да получиш някакъв ефект...било то и незначителен.А относно отслабването в лицетоо...при всеки е различно,аз например не мога да отслабна там,но мама когато и да е на диета или просто ограничи част от храната си отслабва там и супер много и завиждам за скулитее :x

ledenakrasota
05-10-2011, 08:30
Дай снимка и ще ти кажем как да си нанесеш ружа. А според формата на лицето и сама можеш да намериш в нета клипчета и статии. :)



http://www.youtube.com/results?search_query=how+to+apply+blush+on+cheeks&aq=0&oq=how+to+apply+blush+on


Ако не разбираш, поне го гледай! Това е по-важното и ще схванеш. :)

Ssummerjam
05-10-2011, 13:22
:lol: Няма какво да направиш, за да се сдобиеш със скули. Това си зависи от костите на черепа, които със сигурност няма как да промениш. Иначе с перли\руж, нанесени по подходящ начин, може да постигнеш известна зрителна илюзия.

necrophiliaa
01-27-2013, 12:39
Мила, имах приятел който буквално си беше дебел... след много упорити тренировки си отслабна .. имаше огромни бузи и те станаха на скули, така ,че спортувай !

Издънка
12-24-2013, 21:18
Здравейте съфорумници (:
Въпроса ми е следния : Как да направя скули ?
От миналата седмица започнах да бягам и да скачам на въже.Дали това ще помогне ? Не съм няква бузеста но искам скули !! Моля ви, дайте ми съветче : ( Благодаря на всички {}


Ами всъщност може да получиш скули , като консумираш по малко сол и след малко време около 3,4 дена те сами ще спаднат. Поне при мен така стана надявам се да съм ти помогнала

П.С. Не спирай изцяло със солта просто я консумирай в по - малки количества от обикновено.

PeaceOfMe
12-24-2013, 21:27
Всъщност се отслабва от горе на долу. Така че, ако отслабнеш, в лицето ти ще има най-голяма разлика.
Има клипове в интернет за упражнения на лицето, потърси малко. :)

Зайче..
12-24-2013, 22:03
Скулите не си ли личат според формата на лицето? В смисъл като оставим бузите настрана, мисля че и формата на лицето е важна и също зависи от това дали ще имаш скули или не. Аз съм виждала доста слаби хора, на които не им личат чак толкова много скулите, колкото на други. :3

helpppppp
12-25-2013, 11:50
Скули може да има всеки. За целта трябва да отслабнеш, трябва да си много слаба или просто да ги подчертаваш с руж, теракота. Това е всичко. По друг начин не можеш да имаш.

CoockieMonster
12-25-2013, 12:12
Продукт, от който сте доволни за контуриране? И четки? :(.

FuckDaPolice
12-25-2013, 12:16
Как да направя скули ?

с МЕРАК!

Momicheto:)
12-25-2013, 13:56
Скоковете едва ли ще ти помогнат, най-много от друсането да ти увисне кожата

:D:D :lol:

kaRamella
12-25-2013, 14:35
http://vbox7.com/play:dce98c23a0

Или Д-р Енчев ще ти ги направи като на Николетка :Р

kaRamella
12-25-2013, 17:59
Хах, не, наистина не мога да разбера тази мания по скулестото лице. На дърти години ще изглежда покъртително...

Не мисля , че някой на дърти години ще ти гледа точно скулите. Желанието на момичето е да си ги има сега, дреми и какво ще стане като е на 50+

Ето още клипове за грим

http://www.youtube.com/watch?v=Foe09-OuijM
http://www.youtube.com/watch?v=loSbh3B-1MA
http://www.youtube.com/watch?v=REqphQgUNgA

Котка.
12-26-2013, 17:30
Отново сте изровили тема от 2011 година...