PDA

View Full Version : СФО



fqdxzx
03-22-2011, 03:43
Здравейте! Знам,че сигурно има много такива теми,но искам да чуя нещо ново за това. Има ли някой,който е на сфо? Трябва ли задължително да имаш здравословна причина :( ?! Много искам да премина към сфо,но знам,че това става трудно,а и каква причина освен здравословен проблем може да се даде за да преминеш към сфо?
П.С Нямам здравословни проблеми(за щастие), 11 клас съм...

SmilezZz
03-22-2011, 14:01
По-добре недей въобще да минаваш на СФО (самостоятелна форма на обучение) и то тъкмо в 11 клас.. Не е толкова яко.. Трябва сама да се подготвяш за изпитите,което никак не е лесно.. Не е и препоръчително.. (: Поне според мен (:

fqdxzx
03-23-2011, 04:31
....А вярно ли е,че при определен брой натрупани отсъствия,ученика минава на СФО? Аз много искам да мина на СФО поне в 12 клас...но трябва да дам основателна причина...?!

SmilezZz
03-23-2011, 12:25
....А вярно ли е,че при определен брой натрупани отсъствия,ученика минава на СФО? Аз много искам да мина на СФО поне в 12 клас...но трябва да дам основателна причина...?!Да,вярно е.. В нашето училище преди една седмица няколко ученика минаха на самостоятелна форма на обучение,тъй като имаха 120 неизвинени отсъствия.. Но пак казвам - НЕ Е ПРЕПОРЪЧИТЕЛНО,тъй като не се знае кога ще завършиш,а дали изобщо ще завършиш е друг въпрос.. Трудно е.. Сама трябва да се подготвяш или на частни уроци (ама това са излишни разходи за семейството ти).. Иначе сама трудно ще се подготвиш за изпитите .. Недей.. Изтърпяла си толкова,ще изтърпиш и още малко..