PDA

View Full Version : Доста сериозен проблем, поне според мен



anonimen1997
03-22-2011, 11:06
На 13 съм
В последните месеци много надебелявам, миналата година като свършихме училище бях 43 кг. Лятото (да си призназя не спортувах много), но не ядях чипсове макдоналдси и такива, излизах на вън и така ... Почнах да надебелявам много сега е март и за 1/2 година съм качил почти 10 кг :Х:Х:Х в момента съм около 52-53 кг :х . Брояха ми се ребрата.. Много слаб бях, а сега не е хич така, а и за този период от време не съм пораснал .... Седя си на една и съща височина ;(
Моля да не се подигравате ами да ми помогнетееее ;(;(;(

Pelops
03-22-2011, 11:33
Пич,единствения начин да НЕ станеш 100 кг до 2-3 години е да СПРЕШ да се тъпчеш със сандвичи,баници,чипсове и да се наливаш с кола...
Но, най-важното е да станеш от шибания стол пред компа и да тренираш,или ако те мързи поне да ходиш най-малко по 5 км . на ден!!!! Ако правиш това поне ще се стегнеш малко,иначе ще заприличаш на подвижен ла...воз... Говоря ти съвсем сериозно и не се заяждам! Напълнееш ли в пубертета после много трудно се свалят килограми.... :-o

Rolezzz
03-22-2011, 14:21
Напълнееш ли в пубертета после много трудно се свалят килограми.... :-o
Да...но и ако свалиш трудно ще качиш :(

Claymore
03-22-2011, 21:01
Напълнееш ли в пубертета после много трудно се свалят килограми.... :-o
Да...но и ако свалиш трудно ще качиш :(

Дали? Като го гледаме автора хич не ги е качил трудно. И дебелите лелки не се затрудняватл.
Пък ти пълнееш ли или трупаш маса по мускулите. Нали се сещаш, че не можеш да растеш само на височина. Коремче? Или просто ставаш по-набит?

Mi6inka
03-23-2011, 09:11
Дано да е само от пубертета, а да не е нещо по-сериозно...

awerw
03-23-2011, 16:06
Лооол аз съм надебелявал с около 5 за година ама 10 са си бая смисъл аз през септември миналата година бях 53 а сега съм 63 ама то моето е защото спортувам иначе човек спри да ядеш мазнотии и почвай диета и спорт :)

BladeDancer
03-23-2011, 17:43
Аз като бях на 12 и ме удари пубертета и надебелях ( преди ми се четяха ребрата както каза автора).. с след 2 години просто изведнъж с издължих с 8-9 сантиметра и отслабнах доста и до днес продължавам да слабея ( всъщност съм си все още 60 кила но съм порастнал със 14 сантиметра..) ся съм 1.70 висок и 60 килограма. Абе бива ама трябва да се спортува. Аз още от преди 1 година спрях да ям такива мазни работи не за друго ами просто са си гадни да си признаем. Ама няма ли спорт ще си отпуснат колкото и да си слаб и ще ти изглежда, че си дебел.

r19
03-23-2011, 18:51
Това да ти е проблема :D аз сега се мъча да качвам кила (мускулна маса де) и става бавно, а иначе колко си висок?

anonimen1997
04-07-2011, 19:04
Висок съм 1,55
ем немога да определя дали съм набит ама имам коремче, мога да го стисна с цяла ръка
Разпусанати са ми гърдите, преди не се виждаха, а сега не са малко
Там където е трицепса и бицепса раката ми е мн голяма и разпусната

ImmortalSportFreak
04-09-2011, 10:02
Доста си качил.. Отиди на лекар,за да разбереш дали това внезапно качване на кг не се дължи на някакъв проблем,защото 10 кг са си доста нещо.. Може и нищо да ти няма,но отиди за всеки случай.
Но помисли добре!Трябва да осъзнаеш,че заседналият начин на живот ти влияе зле и трябва да почнеш да спортуваш!