PDA

View Full Version : Искам Съвет



Krisskiss9
03-22-2011, 12:22
Скъпи форумци искам съвет от вас.Влюбена съм в човек който се слави като един от най-големите свалячи в града.Излизаме заедно много често,държим се все едно сме си заедно,но не сме понеже след 6 дена той заминава за чужбина за няколко месеца.Каза ми че ако не бил тръгвал за чужбина намеренията са му били сериозни.Говорим си на ден по телефона най малко 4 часа.Всичко беше страхотно, Но се стигна до там че той иска да прекараме нощта заедно,а аз съм такъв човек че преспя ли с него ще се привържа още повече.Дайте ми съвет какво да правя?! Струва ли си ?! Ще съм ви много благодарна :)

Gerrynka
03-22-2011, 12:28
За мен не си заслужава! Ако той наистина искаше нещо сериозно, тези няколко месеца нямаше да са от значение. А и щом питаш, значи и ти самата не си сигурна, по- добре недей :)

valll
03-22-2011, 12:33
моят съвет е да не спиш с него. в крайна сметка не можеш да знаеш какво ще прави там. кажи му, ако наистина иска да има нещо общо с теб да ти звънне след като се върне.

Pelops
03-22-2011, 12:51
Отговора се съдържа във описанието на въпроса ти,мила!
Щом е сваляча на града,а до сега не си е поискал,просто иска да те изплющи за последен спомен от България! Нема лошо,ако го искаш и се пазиш от болест и бременност :razz: ,но не пази напразни надежди за нещо като се върне :D
Никъде не прочетох по тия форуми,че някой обича някой! Всеки "се кефи",всеки "харесва"....Ами къде остана "добрата стара любов",бре хора!!!! :-x

Krisskiss9
03-22-2011, 13:04
Отговора се съдържа във описанието на въпроса ти,мила!
Щом е сваляча на града,а до сега не си е поискал,просто иска да те изплющи за последен спомен от България! Нема лошо,ако го искаш и се пазиш от болест и бременност :razz: ,но не пази напразни надежди за нещо като се върне :D
Никъде не прочетох по тия форуми,че някой обича някой! Всеки "се кефи",всеки "харесва"....Ами къде остана "добрата стара любов",бре хора!!!! :-x

Obicham e dosta silna duma prosto Vlubena :)

pitfall
03-22-2011, 13:22
по-добре го изчакай да се върне и тогава ако се развият нещата в положителна посока, тогава да правиш каквото и да било

ivcheto0o
03-22-2011, 14:00
По-добре изчакайте да се върне и тогава решете какво ще правите.Но според мен те лъже,това му е идеалното оправдание-спи с теб и заминава.

Take_That
03-22-2011, 14:46
Мисля че не си заслужава. Не го прави :)