PDA

View Full Version : СПЕШНО Е!!!! ТРЯБВА МИ САЧИНЕНИЕ РАЗСАЖДЕНИЕ НА ТЕМА:



yoyoyo
03-22-2011, 15:05
1.РАЗНООБРАЗИЕТО ПОДБУЖДА ТЯЛОТО И ДУШАТА КЪМ ТРУД И РАЗВИТИЕ.
2.еДНООБРАЗИЕТО РАЖДА ЛЕНОСТ(КАТО ИМАТЕ ПРЕДВИД ЛЕНОСТ-НЕЩО КАТО МЪРЗЕЛИВОСТ)
3.,,ВСИЧКО ТЕЧЕ,ВСИЧКО СЕ ПРОМЕНЯ''

Моля Ви изберете си една тема-1,2 или 3 и ми намерете или ми направете СЪЧИНЕНИЕ РАЗСАЖДЕНИЕ ИЛИ ЕСЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ КОИТО СА СЕ ПОТРУДИЛИ ЗА МИ НАПРАВЯТ ТАКОВА СЪЧИНЕНИЕ ИЛИ ЕСЕ !
ТРЯБВА МИ ЗА 12 АПРИЛ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
---------------------------------------------------------------------------------

biolojkata95
03-23-2011, 07:52
Нашият вътрешен психически живот, както и външният свят са в процес на непрекъсната промяна. Всичко съставно е непостоянно и нестабилно, зависещо от определени условия за своето съществуване. Всичко е в постоянно движение и условията са непрекъснато променящи се. Никой от нас не е физически, емоционално и умствено същият, какъвто е бил преди години и дори преди миг.

Всички ситуации, всички наши мисли и душевни състояния се раждат, набират сила, отслабват и умират. Ние сме променящи се същества в променящ се свят и не е възможно да намерим сигурност дори и в най-близко бъдеще. Нещата се появяват и изчезват, раждат и умират. Нищо не се запазва. Златните възможности са навсякъде край мен. Миналото е свършило и не може да се промени. Сегашният момент е единственият, който изживявам.

Когато нещо в живота ти се променя, когато и ти се променяш, ти все пак трябва да мислиш за себе си като за изключителен и прекрасен човек. Колкото повече обичаш себе си, толкова повече се освобождаваш от вътрешното си напрежение и подпомагаш промените. По-лесно е, когато осъзнаеш, че това, което не искаш да променяи, е точно онова, което най-много трябва да промениш

crazygirl13
03-23-2011, 09:22
http://otkrovenia.com/main.php?action=show&id=245339