PDA

View Full Version : Въпросчее .. !! ;с ;д



yoyomaster1
03-22-2011, 15:47
Първо да кажа: БЕЗ ОБИДИ И НИКАКЪВ СПАМ !!!
Таа, ето го и проблема мии:
Харесвам едно момиче от класа ми. Оказа се че и тя ме харесва и си станахме гаджета. (това стана декември миналата година) .. Бяхме щастливи..!! Ноо на 14 февруари (забележете - на Св.Валентин!!) един неин приятел ми каза че тя иска да скъсамее...и така стана ... ;сс И после ми казаха че харесвала някъф от 9 клас .. (и аз, и тя сме 6 клас) ..
Но от около 1 седмица, и тя, и неини приятели започнаха да ме питат дали я харесвам още (а аз я харесвам), дали искам пак да си станем гаджета и т.н. ....
И някси искам да я забравя, ама немога..!! Привлича ме някси... ;д Още си я обичам ..
Таа въпроса - мислите ли че има шанс с нея пак да се съберем ?? Аз имам малка надежда щот ме пита дали още я харесвам, колко процентаа .. и такиа неша.. ;д И тва ме кара да си мисла че още има чувства към мене ..
А пък и най-добрата й приятелка ми каза че оня от 9клас бил прасе хД и някви такиа .. абе оплю го !! хД
Предварително благодаря на тези които прочетоха всичко и ще си направят труда да ми помогнат ! :) :) :)

w0sh
03-22-2011, 16:08
Ноо на 14 февруари (забележете - на Св.Валентин!!) един неин приятел ми каза че тя иска да скъсамее...и така стана ... ;сс И после ми казаха че харесвала някъф от 9 клас .. (и аз, и тя сме 6 клас) ..


Brain = fucked

Признай и че отново искаш да си с нея в час по Родинознание (Роден край?)

RoSKo0o0
03-22-2011, 16:10
Ноо на 14 февруари (забележете - на Св.Валентин!!) един неин приятел ми каза че тя иска да скъсамее...и така стана ... ;сс И после ми казаха че харесвала някъф от 9 клас .. (и аз, и тя сме 6 клас) ..


Brain = fucked

Признай и че отново искаш да си с нея в час по Родинознание (Роден край?)

Изпревари ме :-x

marin4itu
03-22-2011, 16:33
6ти клас? Обичаш? Да да.. Щом се разпитвате колкто процента се харесвате, значи още не сте за гаджета..

П.С.: И между другото вече не е природознание и родинознание, а човек и природа, човек и не знам си кво си.. :D

kloely
03-22-2011, 16:37
Детска му работа. Изпратила приятелчето да ти каже, че късате. После пък другите другарчета да те питат дали я харесваш. И накрая ти си зел да питаш нейната приятелка. Пораснете!
И айде да не е пълен спам. Щом сте скъсали веднъж, най-добре така да си остане, щот кат си мени мнението на всеки 2 седмици, нищо няа да се получи. Освен това, не я обичаш. Евентуално я харесваш. Ще си намериш друга.

Gerrynka
03-22-2011, 16:38
6ти клас? Обичаш? Да да.. Щом се разпитвате колкто процента се харесвате, значи още не сте за гаджета..

именно! :-D

tanch3t093
03-22-2011, 18:14
Детска му работа. Изпратила приятелчето да ти каже, че късате. После пък другите другарчета да те питат дали я харесваш. И накрая ти си зел да питаш нейната приятелка. Пораснете!
И айде да не е пълен спам. Щом сте скъсали веднъж, най-добре така да си остане, щот кат си мени мнението на всеки 2 седмици, нищо няа да се получи. Освен това, не я обичаш. Евентуално я харесваш. Ще си намериш друга.
Много точно и изчерпателно ;)

w0sh
03-22-2011, 19:01
"Порастнете"

Що за тъпотия. Закво да растат? Деца са, това е чара им, оставете ги да си изживеят детството по начин, който е удобен за тях.

Вие пък се вдетинете малко. Ебати сериозните тийнове на по 15. Пенсии ли гоните. Зрели хора.

krem4et0
03-22-2011, 19:23
Да пораснат дотолкова, че сами очи в очи да се обясняват, а да не пращат посредници. Завърши основно първо, пък после се тормози от такива "сериозни" мисли.

Autumn
03-22-2011, 19:38
:о аз в 6ти клас, още не знаех коя ръка е лява, коя дясна
вие за ръчичката ли се държите като сте гаджета :Д

пт: може би, го намира за повече МОМЧЕ, отколкото МОМЧЕНЦЕ лайк ю
по-добре остави, не се занимавай

sToyAncHo
03-22-2011, 20:40
Детска му работа. И накрая ти си зел да питаш нейната приятелка. Пораснете!


е те са 6 клас :) Остави я :) След като харесвала някакъв си, а после т питала и т.н. Харесва те, но според мен това не е момичето за теб :)

EeeBobii
03-23-2011, 09:00
Ако я харесваш под 15% ,значи не я обичаш :Д Ако я харесваш над 78% ,значи прекалено много я харесваш , за да я обичаш :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

:shock: :shock: :shock: :shock:

GD
03-23-2011, 09:16
Детска му работа. Изпратила приятелчето да ти каже, че късате. После пък другите другарчета да те питат дали я харесваш. И накрая ти си зел да питаш нейната приятелка. Пораснете!
И айде да не е пълен спам. Щом сте скъсали веднъж, най-добре така да си остане, щот кат си мени мнението на всеки 2 седмици, нищо няа да се получи. Освен това, не я обичаш. Евентуално я харесваш. Ще си намериш друга.
Много точно и изчерпателно ;)


+1

ChaoticCharm
03-23-2011, 11:38
Използването на фрази като "станахме си гаджета" и това,че разчиташ на някакви евентуални чувства в проценти,показва,че още не си готов за връзка (според мен). Привличането,харесването и любовта са три различни неща. Третото не мисля,че ще го изпиташ скоро,но нищо,все още си само шести клас,тепърва има време.
Не мисля,че момичето си заслужава,но можеш да си вземеш урок от начина,по който те разиграва.- повечето момичета не знаят какво искат без значение от възрастта им.