PDA

View Full Version : Фитнес програми



anfetaminchee
03-22-2011, 19:22
Здравейте!Аз съм момиче на 15 години.Искам да отслабна в обласста на корема.Нямам време да ходя на фитнес всеки ден,мога само през уикенда.Моля ви някой да ми даде съвет как мога да отслабна за 2 месеца или ако е възможно да ми направите фитнес програма(БЕЗ ИЗТОЩИТЕЛНИ ДИЕТИ).Благодаря ви предварително!

DownloadVirus
03-22-2011, 19:54
Отиваш и тичаш 1 час към обяд и 1 час следобяд събота
Същото неделя..

Хранителен режим няма ти вкарвам ся във филми с НВД и тем подобни момиче на 15 години..Това което знаеш,избягвай пържено газирано junk foods .. Яж квото ти готвят и яж и СУТРИН и ВЕЧЕР като вечер ядеш със сигурност протеинче като извара или сирене (за предпочитане) но и иначе само с тренировките става като си на 15 години :)

Chacho
03-22-2011, 22:33
И ако се зарибиш, чети по сайтове, които са за бодибилдинг, а не женски списания. Дори и да не ти е написал много DownloadVirus, ще постигнеш доста повече само с това, отколкото с чудотворни диети :>

Като отидеш да тичаш един уикенд и ще почнеш да намираш време и през седмицата ;) И без това тренировките ти ще минават бързо, докато натрупаш издръжливост. Няма да ти пожелавам успех, ще ти пожелая да имаш много воля, вече зависи само от теб дали ще си постигнеш целите!

ZipFail
03-23-2011, 00:55
За два дни в седмицата много трудно ще направиш каквото и да е...не знам какво разбираш под 'изтощителна диета', но просто си създай правилни хранителни навици и ще отслабнеш без проблем :)

DownloadVirus
03-23-2011, 12:03
За два дни в седмицата много трудно ще направиш каквото и да е...не знам какво разбираш под 'изтощителна диета', но просто си създай правилни хранителни навици и ще отслабнеш без проблем :)

дефинирай ми "правилни хранителни навици"

За това й казвам 2 пъти по 1 час 2 пъти в седмицата = 4 часа :)

fatrat
03-23-2011, 15:38
амфети- 100% енергия! ИмаЛ съм приятели които ползват, за 1 месец -20 кила надолуу.... :D

yakuza_
03-23-2011, 15:42
амфети- 100% енергия! ИмаЛ съм приятели които ползват, за 1 месец -20 кила надолуу.... :D
За тая програма ти отиват и пари :D

fatrat
03-23-2011, 15:43
амфети- 100% енергия! ИмаЛ съм приятели които ползват, за 1 месец -20 кила надолуу.... :D
За тая програма ти отиват и пари :D
ее красотата иска жертви :D :D