PDA

View Full Version : И моята история.



Autumn
03-22-2011, 20:34
Вчера с Х. се скарахме, не бих казала караница, но всъщност си беше.
Бях го попитала дали е с мен само, за да забрави бившата си и той регариа много остро. Ядоса се. Попита ме дали наистина така си мисля, след което ме отпрати ( по - скоро изгони ) да се прибирам.
Днес в училище бяхме като непознати.
След това се бяхразпракала заради него и някои мой лични проблеми,
той ме видя, че плача, но никаква реакция, след което разбира се започнах да плача повече ((
В края на учебния ден му се обадих, не знам дали е съм постъпила правилно, но му се обадих. Извиних ми се ( още ми беше ядосан, говореше ми твърдо и някак си, грубо ( едва ли не ) ))
Оправих се някак си, той прие извиненията ми.
Прибирам се аз у нас и си чатя с най-добрия му приятел, при което той
ми вика ' Съжелявам ' аз го попитах за какво и той ми каза ' Х., ми каза, че сте скъсали ' След което се обадих на Х. той ми затвори, ( попринцип ми затваря и ми се обажда ) но този път не се обади.

Какво следва да направя?
Как да постъпя?
Да продължа ли да се боря, защото почнах да се привързвам, а това изобщо не ми харесва.
Всъщност, той не знае какво чувствам към него, никога не съм си позволявала да му кажа/ призная, защото си мисля, че ще изглеждам глупаво, ако го направя :Д и, че ще съм някак си слаба по тоя начин, като разбере, че означава много за мен.

Gerrynka
03-22-2011, 20:37
Спри дотук, колкото и да ти е трудно .. Няма смисъл не те заслужава ;) Най- малкото, от просто уважение, ти дължи обяснение или поне да ти каже на теб, че се разделяте ..

TheBeliever
03-22-2011, 20:49
Омаловажила си интереса му към теб и чувствата му. Това го е обидило. Защо обаче се държи като ощипана госпожица само той си знае. Явно още сте с детския акъл.
Изчакай няколко дни и опитай да поговориш с него ЛИЧНО, очи в очи. Бъди спокойна, не драматизирай и не бързай да го обвиняваш. Поискай да чуеш неговата гледна точка. Има шанс да се наредят нещата, но трябва да се подходи внимателно към цялата ситуация.

jghgh
03-22-2011, 21:02
Повечето мъже изпадат в странен бяс когато се съмняват в тях.
Просто приемат като обида да не им вярваш, да не забелязваш колко те обичат и т.н., а всъщност не е чак толкова трудно да поспорят с теб, да ти докажат, че грешиш, а защо не и да се сетят, че двата пола обичат по различен начин и не винаги е лесно една жена да забележи, че мъжът е влюбен в нея.

Това е констатация, която няма да ти помогне много, просто разсъждавам.

Съгласна съм все пак c TheBeliever, дано нещата се оправят при вас ;)
И мисля, че е реагирал малко пресилено де.

Take_That
03-22-2011, 21:31
Повечето мъже изпадат в странен бяс когато се съмняват в тях.
Просто приемат като обида да не им вярваш, да не забелязваш колко те обичат и т.н., а всъщност не е чак толкова трудно да поспорят с теб, да ти докажат, че грешиш, а защо не и да се сетят, че двата пола обичат по различен начин и не винаги е лесно една жена да забележи, че мъжът е влюбен в нея.

Това е констатация, която няма да ти помогне много, просто разсъждавам.

Съгласна съм все пак c TheBeliever, дано нещата се оправят при вас ;)
И мисля, че е реагирал малко пресилено де.

Напълно подкрепям :)

findthetruth
03-22-2011, 22:20
Възможно е той да е вярвал в теб много повече от колкото ти в него и с този въпрос да си наранила него и достойнството му. Въпреки това е реагирал много детински- макар че никак не е било уместно да го питаш дали е с теб за да забрави бившата си, можеше по-спокойно да ти обясни каква е истината.
Ако мислиш,че двамата можете да имате красива връзка- опитай се да му се извиниш.

GD
03-23-2011, 10:34
Спри дотук, колкото и да ти е трудно .. Няма смисъл не те заслужава ;) Най- малкото, от просто уважение, ти дължи обяснение или поне да ти каже на теб, че се разделяте ..



+1

balu4ka
03-23-2011, 15:06
А,дали няма нещо вярно във въпроса ти към него?
Може би ,наистина те обича и му е кофти ,че си се осъмнила в него и чувствата му към теб.Може и да си го засегнала с истината?..

kloely
03-23-2011, 15:22
А,дали няма нещо вярно във въпроса ти към него?
Може би ,наистина те обича и му е кофти ,че си се осъмнила в него и чувствата му към теб.Може и да си го засегнала с истината?..

Съгласна. Колкото и да се е засегнал, не мисля, че това би било повод да скъсат. И какво се опитва да докаже с тва, че разправя на приятелите си, че са скъсали, а на теб не ти вдига телефона? Зарежи го. Не си заслужава.