PDA

View Full Version : Подарък



tinkiwinkidipsi
03-22-2011, 19:53
Търся подарък за приятеля ми , който скоро ще прави 18. Знам че всички ще започнете да ми казвате , че само аз го познавам и не мога ли да измисля аз подарък... Ама вече сме повече от 2 години заедно и съвсем съм се изчерпала..Подарявала съм му какво ли не - дрехи,книги,гривна , колажи , плюшена играчка , парфюми , колан, преспапие с наша снимка и какво ли още не.... Затова ви моля да ми дадете някакви идеи , защото просто вече съм напълно отчаяна... :-)

Autumn
03-22-2011, 19:58
може този път, да бъде нещо малко, но от сърце : )
нещо което винаги ще е до него и ще му напомня за теб
примерно някакъв ключодържател с надпис
или гривна с първата буква от името ти.

tinkiwinkidipsi
03-22-2011, 20:00
Гривна вече съм подарявала... А пък сякаш не ми се иска да е нещо малко точно за 18тия му рожден ден .. :(

TheBeliever
03-22-2011, 20:02
Или може би нещо, от което всъщност се интересува/има нужда и няма да остане захвърлено по етажерките и шкафовете? Но какви ги говоря - затрупай го с още плюшени играчки (wtf?) и ваши снимки. Сигурна съм, че за това си мечтаят момчетата. :?

Gerrynka
03-22-2011, 20:06
Амии.. подари му нещо свързано с някакво негово хоби или ако спортува нещо? хем ще го използва, хем няма да го захвърли някъде и докато прави любимото си занимание, ще се сеща за любимия си човек, например :grin:

jghgh
03-22-2011, 20:08
Първо ми хрумна да му подариш стриптизьорка или ден в детски кът (хич не е тъпо =р), примерно само за него и за приятелите му - нали има някво ново нещо да се биеш с лазери и някви такива, блъскащи колички, мъжки занимания и т.н.
Изобщо някаква мъжка вечер може да му подариш - отдели внимание за резервации и т.н.
Друг вариант е нещо рядко и скъпо, експонат, етц. Примерно ако намериш мини количка на любимия му модел кола и т.н. Нещо рядко и трудно за изнамиране, което той ще оцени че си му намерила и т.н.
Ако си пада по коли, бях гледала уникална енциклопедия за коли, 60 кинта, ама е подвързана, гланцирана, пълна с информация и т.н.
Сигурно има доста луксозни издания за различни мъжки хобита, така че се поразрови. Има много красиви фотографски снимки на жени и т.н.

Нещо изключително полезно, от което има нужда, но все още не си го е купил - също е добра идея за подарък [;

tinkiwinkidipsi
03-22-2011, 20:09
Ем.. Той редовно си ходи на фитнес .. иобщо взето това е единственото му хоби и нищо друго.. А пък за фитнеса не знам какво бих могла да му взема...

w0sh
03-22-2011, 20:20
Вземи му едно въже за скачане.

tinkiwinkidipsi
03-22-2011, 20:23
Първо ми хрумна да му подариш стриптизьорка или ден в детски кът (хич не е тъпо =р), примерно само за него и за приятелите му - нали има някво ново нещо да се биеш с лазери и някви такива, блъскащи колички, мъжки занимания и т.н.
Изобщо някаква мъжка вечер може да му подариш - отдели внимание за резервации и т.н.
Друг вариант е нещо рядко и скъпо, експонат, етц. Примерно ако намериш мини количка на любимия му модел кола и т.н. Нещо рядко и трудно за изнамиране, което той ще оцени че си му намерила и т.н.
Ако си пада по коли, бях гледала уникална енциклопедия за коли, 60 кинта, ама е подвързана, гланцирана, пълна с информация и т.н.
Сигурно има доста луксозни издания за различни мъжки хобита, така че се поразрови. Има много красиви фотографски снимки на жени и т.н.

Нещо изключително полезно, от което има нужда, но все още не си го е купил - също е добра идея за подарък [;


За стриптизьорка нещо не съм съгласна :D а и съм си говорила с него за това , така че не мисля че ще се зарадва много..
А тази енциклопедия къде си я гледала ?

tinkiwinkidipsi
03-22-2011, 20:24
Вземи му едно въже за скачане.
Има си въже... че и на мене беше взел :D

MaGuSs
03-22-2011, 20:29
Вземи му едно въже за скачане.
Има си въже... че и на мене беше взел :D

Вземи му боксови ръкавици и бинтове за ръка.

П.П.Кажи ни до каква цена щот... това ще ти излезе към 50 лв :)

jghgh
03-22-2011, 20:30
Опа, даже съм те излъгала за цената, въпреки че като я гледах в Public Варна беше доста скъпа 0.0

Я скив това -> http://www.helikon.bg/books/243/152471_majstori-na-avtomobilniia-dizajn.html Ето тази като я гледах беше доста луксозна.

http://www.helikon.bg/books/243/142752_klasicheski-avtomobili.html#comments Тази не я знам пък, обаче има 2 мнения и то положителни за нея ;)

Обикаляй големите книжарници - Orange, Public (ако имате), книгите с фотографии са просто безценни понякога ;) Такива едни любителски, гланцирани, мм..

tinkiwinkidipsi
03-22-2011, 20:34
Вземи му едно въже за скачане.
Има си въже... че и на мене беше взел :D

Вземи му боксови ръкавици и бинтове за ръка.

П.П.Кажи ни до каква цена щот... това ще ти излезе към 50 лв :)

И ръкавици има всичко си има .. А за парите .. до около 80-100лв

tinkiwinkidipsi
03-22-2011, 20:37
Опа, даже съм те излъгала за цената, въпреки че като я гледах в Public Варна беше доста скъпа 0.0

Я скив това -> Ето тази като я гледах беше доста луксозна.

Тази не я знам пък, обаче има 2 мнения и то положителни за нея ;)

Обикаляй големите книжарници - Orange, Public (ако имате), книгите с фотографии са просто безценни понякога ;) Такива едни любителски, гланцирани, мм..

Трябва да мина да разгледам...Може и нещо да ми хване окото..
А преди няколко месеца бях решила че ще му взимам електрическа самобръсначка , защото имам много голям проблем с брадата му.. Ама сега като се позамисля май не е много удачен подарък.. :-o :D

MaLkaTa_LaDy
03-23-2011, 06:33
Що за ограничен човек трябва да си, че единственото ти хоби да е фитнес?! :-D [нищо лично]
От какво се интересува поне, какво прави освен, че ходи на фитнес? Ще заминава ли в чужбина? Къде обича да се разхожда... Не може живота му да се върти около фитнеса.

Мисли за някакъв подарък, който за него ще значи много, а на всички останали ще им се струва толкова обикновен...

LadyDi
03-23-2011, 06:45
От 2 години сте заедно и си се изчерпала.

Недай си Боже някой ден да се омъжиш. Какво ще правиш тогава?

tinkiwinkidipsi
03-23-2011, 19:38
Що за ограничен човек трябва да си, че единственото ти хоби да е фитнес?! :-D [нищо лично]
От какво се интересува поне, какво прави освен, че ходи на фитнес? Ще заминава ли в чужбина? Къде обича да се разхожда... Не може живота му да се върти около фитнеса.

Мисли за някакъв подарък, който за него ще значи много, а на всички останали ще им се струва толкова обикновен...

Ограничен ли го прави това , че се занимава с тялото си , а не с ходене по кафета и обикаляне безцелно по улиците?

anonymous708973
03-24-2011, 06:34
Не, ограничен го прави това, че ЕДИНСТВЕНОТО му хоби е фитнес.
Не знам как може да си се изчерпала, сериозно.

Все пак ето ти няколко неща, свързани с фитнес - посъветвай се с инструктор и му купи адски протеини (бая парички са), карта за луксозен фитнес, скъпи спортни обувки... Знам ли.

Други неща - добра идея са тия енциклопедии. Или въобще не чете? Ваучер за книги/масаж? Бутилка супер марково уиски? Чивас-ът примерно е бая парички, обаче ще се чувства като Бог, докато го пие :)
Резервирай една-две нощувки в спа хотел примерно? (Във Велинград има хубави, нашите бяха в "Бор".)

SuNsEt
04-06-2011, 22:15
Ако пуши му вземи наргиле.Аз това купих на един бивш и беше супер доволен.Иначе може да му вземеш билети за нещо -пътуване или...нещо свързано с екстремни спортове.Може да го заведеш на специално място,което е резервирано само за вас...мм...ей такива неща.

Deni9688
04-06-2011, 22:46
подари му торта и отгоре на тортата да е изобразена някаква ваша снимка или примерно "Обичам те .... (там нещо си :D )"
една моя приятелка подари такава торта на приятеля си преди 2 години за 18-годишнината му и той много я хареса :) :) :) :)

Nakadah
04-07-2011, 05:47
Нова приятелка! Ти не го заслужаваш!

a1a2b3v
04-07-2011, 07:22
Епа организирай му купон (демек купуваш алкохол, по-голяма торта и някаква храна(пица/китайска)) . Покани най-близките му приятели. Мисля, че ще се зарадва много повече. Не знам защо мислиш, че подаръка трябва да е свързан с вас 2мата- това е неговия рожден ден.