PDA

View Full Version : Целодневно обучение...



Biskfitka
03-22-2011, 19:55
http://www.btv.bg/news/bulgaria/obrazovanie/story/606589390-Vavejdat_tselodnevno_obuchenie_do_7mi_klas.html
Какво мислите за тази реформа? :shock:
Мнението си ще напиша по-късно :)
(Мисля,че няма проблем,че копирах направо линка към новината,ако има нещо,ще го оправя...) :)

BladeDancer
03-22-2011, 20:31
На никой не му се учи от 1-ви септември. Признайте си го сега. Новия министър е тъпак. Вместо цяло лято да почиваме и да се кефим през лятото ще учим а зимата кога не можем да излизаме ще си седим у нас. Браво много добра идея. Дайте да учим лятото а от ноември месец до февруари да излизаме във ваканция ха ?

CheAD
03-22-2011, 20:41
Напълно съгласен съм с BladeDancer .Още едно нещо-защо винаги отиват в столични училища!?Ако искат да направят свесна реформа да махнат предучилищната за 5 годишните и да ги оставят да се порадват на детството си и по-добре да направят така че примерно в училищата някой има интерес към точни науки като математика и физика и мрази биология и история,ми да си избере 5-6 предмета пък да ги изучава интензивно,да му стимулират интереса,останалите примерно да ги няма след като вземе основно.И какъв е смисълът от матури за 4 клас един Господ ги знае...?Много смотани реформи правят...Това е моето мнение

Biskfitka
03-22-2011, 21:55
Съгласна с предните две мнение :) То в началото на септември още на море ходим и си е лято :?
Още по-тъпо е целодневното обучение..Какво ще правят тия деца там :О Нали домашните са,за да се научат децата сами да решават задачите,а не някой да им виси по цял ден на главите.+Това учениците от 6ти и 7ми клас са вече в пубертета,училището е последното място ,на което им се стои... :?

NAPAST94
03-23-2011, 11:46
Е пък къде е писано, че трябва да става каквото ни се иска? Аз толкова 2 седмици мога да прежаля.
А за целодневното обучение съм съгласен, стига да не е при малките и да включва някакъв спорт след училище :)

luda4et0o
03-23-2011, 13:06
Не съм съгласен и за започването на учебната година от 1 септември и за целодневното обучение

BrokenInnocence
03-23-2011, 18:38
До 7ми клас даже не е кой знае колко кофти. В 12ти клас аз започвах училище в 8 сутринта и часовете ми приключваха в 15.30, не е цял ден, ама пак си е повечко отколкото са свикнали повечето ученици. Освен това учебната ми година започна края на Август. И пак оцелях. Айде стига сте се оплаквали, училище е, не е казарма.

minionka
03-23-2011, 19:36
Пълни измишльотини.. Остава в събота да ни карат да учим по 50 минути часове...