PDA

View Full Version : Болкаа



ssunnnshinee
03-22-2011, 20:59
Значи моят проблем е следният : От почти 2 седмици ме боли опашката.. Не съм се натоварвала, не съм правила упражнения, не съм падалаа (или поне не помняя ) .. и като седя и почва да ме боли.. значи болката е някаква гаднаа и се появява в различно време.. понякога когато ходя, седя или когато му скимне.. :o и незнам какво да правяя вече .. Който е имал такива проблеми нека сподели или някой, който знае какво мога да направя :)

stigmata
03-22-2011, 21:31
Чул съм,че има херния при която те боли кръста(това са й симптомите).Не помня как се казваше,има си найменование!Мисля,че беше ломбална.А боли ли те седалището,крака и стъпалото?

valll
03-22-2011, 21:44
ооооо аз бях така преди няколко дни. шегувах се, че ми расте опашка :-D не че е много забавно. както и да е при мен причината се оказаха новите ми прашки, които имат на това място някаква дантела и с тесните дънки се е протрило мястото. замисли се дали не е възможно да е това.

awerw
03-23-2011, 15:50
И мен ме е боляла и сега пак боли, но много по-малко и при мен май беше от много седене ;д като почнах да стоя повече време прав и взе да ми отминава

ssunnnshinee
03-28-2011, 21:41
мм да поболва ме седалището и от време на време кракът.. амм най-вече ме боли като си седна на гъза :(

stigmata
03-28-2011, 22:02
Иди до личната ако не е намаляла болката,че гледам от 6 дена още те боли!

flower757
04-03-2011, 22:11
Мене при падане ме боля доста и не можех да се навеждам .. но без причина- не знам , но има едно мазило ,което на мен лично винаги ми помАга - репарил - много е ефикасно , ако искаш пробвай :wink: .Но в крайна сметка няма да изгубиш нищо, ако се консултираш с лекат. :)
Дано се оправиш бързо .. :)

divinemotion
04-04-2011, 08:29
Да се отиде на лекар незабавно, защото може да е киста на опашната кост.

ImmortalSportFreak
04-04-2011, 10:16
Не пробвай мазила,лекарства,бабини деветини и т.н.,а отиди при личния лекар да те прегледа.Възможно е да е от мн седене или тесни дрехи,но трябва със сигурност да се разбере причината. ;) Успех и кажи после какво са ти казали. ;)

britzy
04-04-2011, 12:43
Ох,какви кисти-стига сте гадали ,пффффф.
Върви на лекар,ние тук НЕ знаем какво ти е-нито рентген имаме,нито нищо. :-o