PDA

View Full Version : Уриниране



stigmata
03-23-2011, 08:44
Случвало ли ви се е да отидете до тоалетната по малка нужда,да си свършите работата и след няма и 1 минутка отнова да ви се доходи?Отивате падат 2 3 капки излизате,и така в продължение на близо 2 часа!Мен ми се е случвало и ми е интересно на някой друг дали е?

Mi6inka
03-23-2011, 09:10
РАзбира се.. цистит.. т.е. не е задължително да имаш вече цистит, но при мен, когато веднъж направих цистит , след това при всяка настинка ми се получаваше така...постоянно ти се пишка, а пък...няма какво да пишкаш... от настиване се получава, не е приятно..Аз пиех уринал ( това ми изписаха) по 2 пъти на ден и ми мина

stigmata
03-23-2011, 09:57
Рядко ми се случва,но е отвратително!Но не при истинка,просто ей така,решава и става!

gab4ooo
03-23-2011, 20:27
може да не е цистит щото аз е са го излекувах а гъбички тоест външно замърсяване и така постоянно предизвиква пикане (то не е пикане ама) :Д

stigmata
03-23-2011, 21:58
Абе да чукна на дърво,отдавна ми се не е случвало!Благодаря ви иначе много,беше ми любопитно!

Mi6inka
03-24-2011, 05:04
хмм... гъбичките не съм сигурна, че предизвикват подобни неща..ама пак не съм на 100% сигурна...според мен си е от цистита, защото и аз го изкекувах, но след това още време ми се появяваха от време на време тези симптоми... то си е възпаление и си минава малко по малко, може пак да се прояви леко и така... Ако наистина те притеснява, отиди на лекар, все пак за това са лекарите :)

stigmata
03-24-2011, 16:42
хмм... гъбичките не съм сигурна, че предизвикват подобни неща..ама пак не съм на 100% сигурна...според мен си е от цистита, защото и аз го изкекувах, но след това още време ми се появяваха от време на време тези симптоми... то си е възпаление и си минава малко по малко, може пак да се прояви леко и така... Ако наистина те притеснява, отиди на лекар, все пак за това са лекарите :) За сега да чукна на дърво,няма проблеми,но за напред ще потърся лекар!Благодаря ти много мишенце :-)

kiki1991
03-24-2011, 17:50
РАзбира се.. цистит.. т.е. не е задължително да имаш вече цистит, но при мен, когато веднъж направих цистит , след това при всяка настинка ми се получаваше така...постоянно ти се пишка, а пък...няма какво да пишкаш... от настиване се получава, не е приятно..Аз пиех уринал ( това ми изписаха) по 2 пъти на ден и ми мина

при мен е същото защото не сме го излекували навреме и е станал хроничен..страшно неприятно е!Ако пак ти се появи нещо такова,отиди до личната да ти пусне изследвания на урината,и да види цистит ли имаш или е някаква друга бактерия!!!И не прибягвай до самолечение,защото няма да помогне,само ще облекчи нещата,но няма да те излекува,и ако е цистит ще ти остане.

amnessia
03-24-2011, 19:26
Аз преди да заспя вечер пия няколко глътки вода и веднага след това до тоалетната. Може 3 капки да имам , но ми дразни много и така немога да заспя ако не отида поне 3 пъти :-o Често уринирам и пия много вода.Незнам заболяване ли е какво е.На ден по 7 пъти сигурно само по малка гужда говоря!Организма ми толкова е свикнал вече , че от 2 капки веднага след това ми се прихожда :-o

stigmata
03-25-2011, 10:52
Знам,че цистита се получава най-често при жените!

gab4ooo
03-25-2011, 19:40
може би ама при момчетата е супер сложно после

kalpazanka
03-27-2011, 08:39
при мен е същото защото не сме го излекували навреме и е станал хроничен..страшно неприятно е!Ако пак ти се появи нещо такова,отиди до личната да ти пусне изследвания на урината,и да види цистит ли имаш или е някаква друга бактерия!!!И не прибягвай до самолечение,защото няма да помогне,само ще облекчи нещата,но няма да те излекува,и ако е цистит ще ти остане.
Е тука паднах от коня.
Цистит е възпалението на пикочния мехур, не бактерията, която го предизвиква.

stigmata, какъв пол си? От колко време ти се случва? При кашляне/кихане става ли така, че спонтанно да пуснеш няколко капки в гащите? При изправен стоеж случва ли ти се? А в легнало положение?

stigmata
03-27-2011, 17:35
stigmata, какъв пол си? От колко време ти се случва? При кашляне/кихане става ли така, че спонтанно да пуснеш няколко капки в гащите? При изправен стоеж случва ли ти се? А в легнало положение?[/quote] Мъжки съм!От повече от 2 месеца не ми се е случвало,не съм се изпускал :-D Изправен,легнал,клекнал както и да съм си ми се пика и като отида едвам капват 2 капки!Така през 2 минути!