PDA

View Full Version : Моля дайте ми съвет



bombastick
03-23-2011, 10:54
Преди четири седмици се запознах с едно момиче от на сестра ми класа. Тя дойде да спи у нас. На другия ден ми написа смс и от там започнахме да се зарибяваме. Виждахме се често в продължение на една седмица. Виждах, че се привързва към мен, когато ходех да е изпращам до тях постоянно се доближаваше до мен и усещах, че иска да е целуна. Но преди това е ходила с друго момче година и седем месеца и ми помислих че може да е объркана и да не е сигурна във чувствата си (и така си беше). Както и да е бях и на гости у един приятел и тя ми пише смс, че ако нищо не чувствам кум нея по-добре да и кажа се от колкото да е лъжа. Обадих и се аз (тя беше на купон а на мен не ми се ходеше) и и казах че не е така и че ще отида да говорим.Говорихме си и от там дойде и първата целувка. Ходихме една седмица постоянно заедно ходихме на събирания и така нататък и на края на седмицата тя направи купон у тях. Всичко мина както трябва натискахме се и така нататък и разделяме се ние всичко е идеално. През нощта усещам нещо ми е гадно за нея и си мисля, че ще иска да скъсаме незнам защо (може би защото постоянно ходеше във др. стая при един неин приятел). Обажда ми се на другия ден и си говорим и ми казва, че трябвало да поговорим аз и казвам да не е за това за което си мисля и тя ми казва да. Вечерта си се прибирам във Пловдив и отивам до тях. Тя ми казва, че била пияна нещо и било криво и ми казва, че казала на онзи, че го харесва и той и казал същото и е целунал. От там разбира се защо пък да не разкара естествено малкия ... в случеят аз. Тя е мой набор, онзи е на 22 години. След време сестра ми прави купон в нас послучеи рд-то си. Осамотихме се с нея на бълкона и си говорихме за преди. И тя започна да ме целува и нещо във мен ми казваше не и казвах и го но тя каза моляте и не устоях. Кажете ми какво да правя.

blackvelvet
03-23-2011, 10:59
Според мен не знае какво иска.В момента ти прави някви к*******и номера,не й се връзвай.Няма смисъл.Остави я.

kloely
03-23-2011, 11:09
Разиграва те. Ама просто те върти на малкото си пръстче, както иска. Като и се натиска с някого - ти си насреща. Не се занимавай с нея.

Gerrynka
03-23-2011, 11:09
Според мен не знае какво иска.В момента ти прави някви к*******и номера,не й се връзвай.Няма смисъл.Остави я.
+1 ;)

bombastick
03-23-2011, 18:01
И приятелите ми мислят така благодаря на всеки който изказа мнението си :)