PDA

View Full Version : Окосмяване на лицето



Red_Devil
03-23-2011, 13:59
Бръсна се редовно, но не напълно. Има едни дълги тънки комсми, които са над бузите и стигат почти до очите. Напследък все повече ме дразнят, но се опасявам, че ще стана като Буги Барабата или Цветан Цветанов, ако ги обрсна :? Усещат се само при допир, а се виждат само при специална светлина и ъгъл, ама се дразня.
Та да питам момчета имат ли такива косми, и ако да, бръснат ли ги, махат ли ги по друг начин, или просто ги оставят и не им обръщат внимание :-o

angel_spirit
03-23-2011, 14:29
Приятелят ми си ги маха тези косъмчета с пинцета,ако те дразнят ги махни ,но никога не ги бръсни защото най-много верно да станеш като Буги Барабата.. :D

DENKAZ
03-23-2011, 18:03
Горният отговор е добър, пък и нали знаеш кво става като се бръснеш навсякъде...

BladeDancer
03-23-2011, 18:36
Цялото тяло е покрити с руси косъмчета.. Ако са руси косъмчета малки дето само отблизо под специална светлина се виждат няма от какво да се притесняваш. Аз след като почнах да се бръсна тогава ги усетих щото отдолу лицето ми беше гладко без такива и ми направиха впечатление :D.

GLaDOS
04-17-2011, 22:40
Ам добре ,изглежда не е само при мене :-D
Както и да е , мисля че не се забелязват особено ,но мен ме дразнят страшно много . И така реших с пинсетка да пробвам да поразчистя малко.
Освен че е кофти тръпка след това излизат едни много ситни пъпчици /не много на брой / ,които са още по гадни ... к'во праим ?

WishICouldForgetYou
04-17-2011, 23:21
Недей да ги бръснеш, че ще станеш космат, та нема да ти се верва!