PDA

View Full Version : Това нормално ли е? :(



desito342
03-23-2011, 13:37
Почти на 14 години съм и още съм плоска. Цикълът ми дойде преди почти една година някъде, но от тогава няма никакви промени в бюста, само имам леко изпъкнали части. 49 килограма съм. Не знам какво да правя, тъй като всички момичета от моя клас имат гърди. Мислех, че е защото съм много слаба, но има и по-слаби от мен в моя клас със съвсем нормални гърди. В миналото училище всички ми се подиграваха заради това, че съм плоска. Унижаваха ме и ме биеха, казваха, че не съм нормална...
За това сега спрях да нося бюстиета и си купих един сутиен с подплънки, и започнах да нося и сутиените на сестра ми, като пъхам памук/салфетки//чорапи :D и такива неща, само и само да изглежда сякаш имам нещо и да си спестя подигравките...
Въпреки това ми писна да го правя а и не е много удобно или приятно... Но ме е срам от себе си :( :( Започнах да вярвам на какви ли не абсурдни неща: да пия боза, да мажа с някакви кремчета, да масажирам, да спя със сутиен, дори повярвах на онази японска мелодия от 2006 (ако се сещате) дето уж като я слушаш ти порастват, но след една седмица откачих и спрях да я слушам.. но нищо не става. почти никакви са.
даже се окосмяват :shock: :D но това е друга тема
Повечето жени в семейството ми нямат много големи гърди, но на мойта възраст май са имали поне нещо!

Според вас нормално ли е за тази възраст? Ще пораснат ли? Не мога да търпя повече, моля ви помогнете ми :(

Serphent
03-23-2011, 13:48
еми голяма работа :D всеки е различен това ,че нямаш голями гърди не те прави изрод споко . Просто не ги слушай . с времето ще порастнат . като станеш на 15-18 все някога ще е :D .

Crespo93
03-23-2011, 13:53
eми... погледни го от добрата страна ще бъдеш фокусник , като си вдигнеш ръцете гърдите ти ще изчезват : ))

ПС: чак и да те бият за това , че нямаш гърди ... ЕВАЛАТА ! друго не измисли ли ?

desito342
03-23-2011, 13:59
eми... погледни го от добрата страна ще бъдеш фокусник , като си вдигнеш ръцете гърдите ти ще изчезват : ))

ПС: чак и да те бият за това , че нямаш гърди ... ЕВАЛАТА ! друго не измисли ли ?

О да, сигурно съм го измислила -__- Удряха ме и ме ритаха за дето съм различна, и да, направо много ли ти е забавно? Като не вярваш не ми коментирай.

wasch0
03-23-2011, 15:01
Не се притеснявай :)
Всеки човек е различен.
Най-добрата ми пирятелка пък се оплаква, че й тежат. Боли я кръст, не може да си намери сутиени..
Бъди оптимист! Погледни го от добрата му страна!

miminka992
03-23-2011, 17:11
И аз имам същия проблем но съм на 12 .. :( Всички момичета от моя клас имат,дори и прекалено слабите .... и аз също си мислех,че е било защото съм слаба но нее .... :-# Спокойно,ще ни пораснат и на двете,но аз дори нямам цикъл ... :shock: :-D

desito342
03-24-2011, 13:58
И аз имам същия проблем но съм на 12 .. :( Всички момичета от моя клас имат,дори и прекалено слабите .... и аз също си мислех,че е било защото съм слаба но нее .... :-# Спокойно,ще ни пораснат и на двете,но аз дори нямам цикъл ... :shock: :-D

Чак сега видях, че имаш подобна тема! :P Ами, надявам се. И сигурно като ти дойде цикъла ще започне и растежа :/ ама аз вече една година имам и почти никаква промяна :(

WaterLilly
03-24-2011, 16:18
Закъде бързаш? 8-) Моите почнаха да растат към 8 клас също и от тогава (сега съм 10) продължават, макар и по малко и бавно. На една жена гърдите растат до към 18-19 годишна, после и при бременност... Страшно много време имаш.

И масажирането действително помага, защото подобрява кръвообращението. Може да си правиш масажче с бебешко олио (то предотварява и появяването на стрии, а там се появяват от растежа понякога).

Red_Hair
03-25-2011, 12:17
нали сте наясно всички че Бог е създал гърдите,не за пипане,мачкане,стискане и т.н.при бозайниците те служат за кърмене,не съм виждал котка да се оплаква защо има 8 двойки цицки и защо носи един и същ номер сутиен от годинката си,гърдите растат когато жената узрява и става зряла да бъде майка,ясно е че това зависи от метаболизъм от хормони и от др хактори,но не се хващайте на подстрекателните подигравки на манипулативните копеленца,ясно е че една жена може да има гърди като на Памела Андерсън,при друга това е физически невъзможно защото тялото и е програмирано така,има много време и сега като сте на по 12-13-14 може да се притеснявате ако не са мръднали като навършите 21-22,дет се вика пишка 7см и пишка 20см върши все една раота

desito342
03-26-2011, 16:45
Аз не искам да имам огромни гърди за да привличам момчетата или каквото и да е било друго... искам просто да имам някакви за да не ми се присмиват всички, и да не се налага да си пълня сутиена с разни простотии... и разбира се защото мисля че това да нямам абсолютно нищо не е нормално. За това моля за помощ и питам дали някой знае как да станат по-големи :(
Това че никога няма да си имам гадже, защото повечето момчета се интересуват само от това ми е повече от ясно...
Чух, че има и някакви хапчета за уголемяване, не знам точно какво беше.. ако някой знае да ми каже моля ви :(

Red_Hair
03-26-2011, 16:57
разбирам те но повярвай има много други неща които момчетата виждат в едно момиче

mArMaLaDkA
03-26-2011, 17:14
8/10 поста са пълните простотии.

Малките гърди са ти най-малкия проблем. Не знам в какво умряло село живееш или в колко пропаднало училище учиш, обаче, честно, време ти е да се преориентираш към друго населено място или поне друго учебно заведение, където ще срещнеш НОРМАЛНИ хора.

Да, гърдите са важни за самочувствието на една жена, обаче в момента ти си още дете и тепърва тялото ти ще започва да се оформя. От бозата е по-вероятно дупето да ти порасне, отколкото гърдите. Нещата са си до ген. Възможно е да ти се подиграват не заради малкия бюст, ами защото си тикаш всякакви боклуци в сутиена. Като никой сутиен не ти става - не ти е дошло времето още и това е. Мислиш пораженчески - приемат те за смотана. Спри да си насаждаш комплекси и да възприемаш за абсолютна истина мненията на някакви измислени персонажи по форумите. Никога един мъж няма да те върне, заради малките гърди. Обаче ти е рано за тия неща още. Живей си детството и не се трови с всевъзможни хапчета и бабини отвари, само и само, за да си увеличиш гръдната обиколка. И на това ще му дойде времето, спокойно.

ImmortalSportFreak
03-26-2011, 22:09
не съм виждал котка да се оплаква защо има 8 двойки цицки и защо носи един и същ номер сутиен от годинката си
:D

Радвай се на детсвото и гледай напред,ще пораснат,организъмът си знае работата. ;)
Напълно съм съгласна с mArMaLaDkA. ;)

desito342
03-28-2011, 16:25
Прави сте... но това, че всички други момичета имат поне нещо, а само аз нямам нищо това не е ли малко ненормално? :( Имах самочувствие, когато всички бяха плоски като мен.

SunnyWinter
04-04-2011, 13:11
8/10 поста са пълните простотии.

Малките гърди са ти най-малкия проблем. Не знам в какво умряло село живееш или в колко пропаднало училище учиш, обаче, честно, време ти е да се преориентираш към друго населено място или поне друго учебно заведение, където ще срещнеш НОРМАЛНИ хора.

Да, гърдите са важни за самочувствието на една жена, обаче в момента ти си още дете и тепърва тялото ти ще започва да се оформя. От бозата е по-вероятно дупето да ти порасне, отколкото гърдите. Нещата са си до ген. Възможно е да ти се подиграват не заради малкия бюст, ами защото си тикаш всякакви боклуци в сутиена. Като никой сутиен не ти става - не ти е дошло времето още и това е. Мислиш пораженчески - приемат те за смотана. Спри да си насаждаш комплекси и да възприемаш за абсолютна истина мненията на някакви измислени персонажи по форумите. Никога един мъж няма да те върне, заради малките гърди. Обаче ти е рано за тия неща още. Живей си детството и не се трови с всевъзможни хапчета и бабини отвари, само и само, за да си увеличиш гръдната обиколка. И на това ще му дойде времето, спокойно.

+1 :smt045

Споко, има време да се развиваш. :)