PDA

View Full Version : 0бъркана



RalittyYy
03-23-2011, 16:14
моят проблем е че най добрата ми приятелка ми се цупи за глупостии :( Не ми говори защото тръгнах с едно момче което преди време на нея и беше предложило и тя го отряза.. ии тя ме предупреди мн пъти, че това момче в скоро време и на мен ще предложи. Отначалото преди да ми предложи аз не го харсесвах, но след време го харесах и исках да станат нещата. Та преди няколко дни това момче ми предложи и аз приех.. обече не казах на мойта приятелка за това... и в момента тя ми се цупи и неще да разговаря с мен :( Може би не трябваше да тръгвам с това момче .. защото след като тръгнах с него много хора бяха против това ии най - вече мойта най - добра приятелка :cry: .. много съм объркана .. не знам какво да права , а много искам да си я върна и тя да спре да ми се цупи .. ако скъсам с момчето едва лии тя ще ми проговори веднага :-k Знам , че направих огромна грешка като не и казах но просто така се случи че исках да и кажа лично а не по тела или по скайп .. Вече не знам какво да права .. просто не издържам с мисълта че не ми говори и ми се цупии.. :( Милион пъти и се извиних .. милион пъти и казах че съжалявам .. но без резултат :Х :cry: Защо винаги когато имаш нужда от даден човек , него го няма ??? :cry: :cry: :cry: Моля вии дайте ми някакъв съвет защотот не издържам повече с това нейно мълчание :-k :cry:

Mario95
03-23-2011, 16:16
Кажи и да си ебе мамата.Хората са егойсти не може човек да мисли за другите.Не ми стана ясно твоята "най-добра приятелка" харесва ли го ,ходила е с него ли какво.

RalittyYy
03-23-2011, 16:21
нито го е харесвала , нито пък са ходили

Mario95
03-23-2011, 16:25
Абе не може да си сигурна че не го е харесвала.Щом се инати значи нещо я човърка отвътре...Ти си знаеш иначе

bbabyy
03-23-2011, 16:28
Кажи и да си е** мамата.Хората са егойсти не може човек да мисли за другите.Не ми стана ясно твоята "най-добра приятелка" харесва ли го ,ходила е с него ли какво.

Дали хората са егойсти не знам, но егоисти- със сигурност..

По темата- Според мен, щом ти се цупи за щяло и нещяло, не мисля, че ти е толкова добра приятелка..

RalittyYy
03-23-2011, 16:30
емм .. ддз поне лично на мен не ми е споделяла да го харесва пък нзм :(

Mario95
03-23-2011, 16:30
Е хайде не съм безгрешен бях се замислил за мъдрата си мисъл 8-)

BTW
Има един мъж,който ще обичам ВИНАГИ.. !
Да, TATE ,това си ти !! ♥ :}

Кефи ме :)

RalittyYy
03-23-2011, 16:36
Е хайде не съм безгрешен бях се замислил за мъдрата си мисъл 8-)

BTW
Има един мъж,който ще обичам ВИНАГИ.. !
Да, TATE ,това си ти !! ♥ :}

Кефи ме :)

Това " Кажи и да се е** мамата " яко ме развесели :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol:

Mario95
03-23-2011, 16:39
Ем извинявай що за най-добра приятелка.Не ти блазе

RalittyYy
03-23-2011, 20:40
емм... и азз не мислех че е такава :( :( :(

SladkaZagadka
03-23-2011, 21:17
Не можеш да угодиш на всички . Или на теб ще ти е гадно и тя ще е щастлива като го зарежеш, или ти ще мислиш първо за себе си, ще се радваш на живота и ще игнорираш глупавото й цупене, което в този случай не ти позволява да мислиш за него !

Mi6inka
03-24-2011, 05:14
Направо не знам къде ми бъркате с това "моята най-добра приятелка" ... пълни глупости..... след 3-4 години сама ще се убедиш... Ако ти беше "най-добра приятелка" щеше да те подкрепя за твоя избор... и дори да мисли, че не си права щеше да ти обясни нейната гледна точка, но въпреки това пак щеше да ти остане приятелка...а не да ти се цупи и да не ти говори..

itsareaction
03-24-2011, 05:41
ДЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЛЪГ РАЗГОВОР трябва. :booooomb:

Annabelle
03-24-2011, 07:22
ДЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЛЪГ РАЗГОВОР трябва. :booooomb:
+1

HipHopG1rl
03-24-2011, 13:56
Направо не знам къде ми бъркате с това "моята най-добра приятелка" ... пълни глупости..... след 3-4 години сама ще се убедиш... Ако ти беше "най-добра приятелка" щеше да те подкрепя за твоя избор... и дори да мисли, че не си права щеше да ти обясни нейната гледна точка, но въпреки това пак щеше да ти остане приятелка...а не да ти се цупи и да не ти говори..

напълно подкрепям!