PDA

View Full Version : Ужас



Fashion13
03-23-2011, 16:55
Здравейте!Пак ще ви досадя ,но имам проблем!В класа има една групичка на готините,в която има 5-6 човека!Аз съм сама с моята Б.Ф.Ф. и още една фр!Та тези готини всички ги харесват и те много се фукат заради това,че имат скъпи дрехи,преси и гримове,че са богати,готини,ходят за 20 лв,на кино,пушат цигари,пият алкохол и постоянно се подмазват на даскалицата,като и правят скъпи подаръци,а на нас ни се подиграват,че сме бедни и нямаме техните възможно и ни се смеят,че нямаме нови дрехи,а ние не можем да си го позволим,защото моята сестра примерно е студентка!Но ние все пак сме ученички с висок успех!Те само преписват и подсказват,а днес мойта фр прави тест и ние двете сядаме до нея и една от тях веднага идва и вика на момичето до моята приятелка да стане,за да седне тя,че била заподозряла нещо и ми вика махай се,щото аз съм отговорникът тук и аз нареждам(щот и с това само се хвалят)!Правихме и тест по БЕЛ в едно помагало с ключ с отговори и ние гледаме тест по математика и те наговориха децата да кажат,че сме били гледали отговорите,което е лъжа!И те отиват и казват,обаче госпожата казва,че няма откъде да знаем кой тест ще правим,ама в часа даскалицата вика,че който гледа ключа ще му пише 1 и само нас гледа!И на тръгване госпожата ме похвали,че съм се справила много добре и те почнаха да заговорничат!Вече са решили да правят подписка срещу нас и особено срещу мен!И като на двата теста имахме 5 и 6 те веднага почнаха,че е само щото сме преписвали,а единствените,които го правят са те!Какво да правим?Вторият ми проблем е,че моята B.F.F. имаше 3 котки,но едната я даде на своя позната да я гледа,защото те нямат възможност,а тази само бие котето,обижда го и му реже козината!Мисли приятелката да каже на защита за животни!Колко струва преглед при ветеринар?Правилно ли е и някой ще ми даде ли техен телефон или мейл? 3.Срещу тази лошата учителка събрахме доказателства и мислим да идем при педагогическия съветник!Да го направим ли или е грешно?Мерси,предварително !

vagarious
03-23-2011, 18:53
Извинявай, ти кой клас си !?Наистина ли си на 13,защото дори тази възраст ми се струва множко за теб. :?

yeeee
03-23-2011, 18:58
Аз не мога да ти помогна...ако наистина си 7-ми клас,другата година ако излезеш другаде да учиш,ще се отървеш..няма друг начин.. Горката..

xer0z
03-24-2011, 09:07
Игнорирай. Точка. Носи си нещо, на което можеш да слушаш музика, качи любимите си песни и не им обръщай никакво внимание. Ако почнат да ти правят мръсни номера кажи "А доказателства имате ли?" и тъй като ти няма да си направила нищо, което да докажат ще си затворят дзурлите.

marin4itu
03-24-2011, 09:18
Емии какво да ти кажа.. арогантни и богати родители => арогантни и надути хлапетии.. Питай ги какво ще правят, ако на мама и на тати паричките свършат.. И какви са те, че да нареждат, кой къде ще седи.. Какви са те, че да ви карат да се чувтсвате по този начин.. Вие не сте нищо по-малко от тях.. Именно децата, които са израснали в не чак толкова богати семейства, стават повече хора! Разбира се има и богати хора, които са много човечни, но това е рядкост. Гледайте си живота и не им обръщайте внимание. Щом си се разбирате тричките и се подкрепяте, да не ви пука за другите.

scrooper
05-11-2011, 18:43
Момиче, средата ти е много гадна, затова се постарай да се справиш максимално добре на изпитите и да те приемат във възможно най- доброто място. Не можеш да направш много. Игнорът е някакво решение, но явно си обградена от простаци, които винаги могат да се заядат, ей така- за спорта. Сега просто прави всичко по силите си да се "измъкнеш".