PDA

View Full Version : Nightwish - мнения



PalmSprings
03-23-2011, 18:35
Така. Реших да направя тази темичка за феновете. Лично аз мисля, че истинските фенове никога не биха обидили Найтуиш. Изгониха Таря - хубаво, явно така са сметнали за добре. Кои сме ние да се изказваме, като не знаем как точно се е държала? Анет може да пее, за това че замества Таря тя не е виновна и няма смисъл "феновете" да я обиждат заради това - красива е и може да пее. Изкажете мнението си моля :)

gandalfepi4
03-23-2011, 18:47
Анет не може да пее и се прави на американска, поп идиотка.

Със същия успех можеха да вземат Снуки да им пее - нито пеенето, нито начина по който изглежда, нито лириките, нито усещането могат да се мерят с Таря.

Спрях да им слушам "новите" неща, няма найтуиш вече.

Сега сякаш правят "музика" зе некви такива

http://www.saasta.fi/saasta/wp-content/uploads/2008/08/nightwish.jpg

а ето и мнението на повечето хора всъщност

http://www.sucksorrules.com/battles/detail/people/224416/nightwish-then-or-nightwish-now/


не мисля че има нещо друго да се каже

psych0
03-24-2011, 12:14
Анет не може да пее и се прави на американска, поп идиотка.

Спрях да им слушам "новите" неща, няма найтуиш вече.

dontcare
03-31-2011, 05:43
Не зная далитрябва да ги сравняваме,но все пак истинските фенове си предпочитаме Таря.
И аз не харесвам Анет,но това не ми пречи да слушам албума с нея..,
Той Томас е казал,че не иска никакви копия на Таря,затоваса избрали Анет.
Сравняването е безмислено-те са две жени,които могат да пеят,просто по по-различен начин.Който предпочита по-готик звученето,ще предпочете Таря.Експерименталистите ще уважат избора на групата за по-меко ли не знам как да го кажа звучене.. :) :)

4o4ina
03-31-2011, 10:00
Вие само заради Таря ли сте слушали Nightwish? И двете са готини,нямам предпочитания,харесвам групата като цяло и с двете вокалистки! :)

RaisedOnRock
03-31-2011, 10:21
Вие само заради Таря ли сте слушали Nightwish? И двете са готини,нямам предпочитания,харесвам групата като цяло и с двете вокалистки! :)
Нда.

dontcare
03-31-2011, 11:04
Не сме я слушали заради Таря.
Именно тя правеше групата уникална по своему.На истинските фенове не пречи и с Анет да си ги слушат/има някои добре песни от последния албум../ ,но с нея си звучат просто като една рок банда с женски вокал с леееко мистични музикални примеси..

PalmSprings
04-03-2011, 19:41
Вие само заради Таря ли сте слушали Nightwish? И двете са готини,нямам предпочитания,харесвам групата като цяло и с двете вокалистки! :)

И аз съм така. Колкото до другите... Туомас не прави ли групата уникална с текстовете и мелодиите?
А Марко, с бас китарата си?
Ами Емпу например, той не прави ли чудеса с китарата си?
А Юка??
Само Таря, Таря, Таря... Таря не е Найтуиш.

nana26
04-04-2011, 22:43
Така, такааа... Харесвам Nightwish повече с Таря, заради нейния глас са толкова известни.. НО и гласа на Анет ми допада. + това двете звучат абсолютно различно и тук сравнението малко не върви 8-)
и сега ВНИМАНИЕ! Ще ви шокирам :D :D http://dark-date.net/article.php?article_id=852 на какво се натъкнах вчера.... дали е вярно не знам ... от една страна си мисля, че ако я вземат (макар че пее много хубаво) от старата група няма да има и следа, обаче пък от друга страна ми е интересно какво ше се получи :D вашите мнения?

icebulllet14
04-04-2011, 22:55
На мен пък най-мн ми харесват песните, в които Marco пее! И Таря, и Анет имат песни, които ми харесват, НО имат и песни, които не понасям. Да, действително и великата Таря (надявам се усещате иронията тук)!

Sunwell
04-05-2011, 09:54
И с Таря, и без Таря, Найтуиш са си Найтуиш. Вярно, че не е същото, но и в двата случая звучат прекрасно.

Mirage3
04-05-2011, 21:36
И с Таря, и без Таря, Найтуиш са си Найтуиш. Вярно, че не е същото, но и в двата случая звучат прекрасно.
Така е

PalmSprings
04-18-2011, 19:46
Така, такааа... Харесвам Nightwish повече с Таря, заради нейния глас са толкова известни.. НО и гласа на Анет ми допада. + това двете звучат абсолютно различно и тук сравнението малко не върви 8-)
и сега ВНИМАНИЕ! Ще ви шокирам :D :D http://dark-date.net/article.php?article_id=852 на какво се натъкнах вчера.... дали е вярно не знам ... от една страна си мисля, че ако я вземат (макар че пее много хубаво) от старата група няма да има и следа, обаче пък от друга страна ми е интересно какво ше се получи :D вашите мнения?

Нее, това вече си е чиста първоаприлска шега ;д;д
Всеки ден следя блога на Анет, даже наскоро се върна от Финландия в Швеция, записите по новия албум са готови... Ох, абе това са пълни глупости :Д:Д:Д:Д:Д

forside1
07-10-2011, 12:15
И аз харесвам Таря, главно заради нея започнах да ги слушам.И продължавам да слушам,въпреки че Таря правеше групата уникална,тя е просто невероятен талант :), но и останалите са страхотни заради това, не мисля че има място за критики :)