PDA

View Full Version : Хора супер много се притеснявам ... ;(



miminka992
03-23-2011, 18:42
Ако това което ще напиша не е към този раздел,моля модераторите да го преместят :) Та..значи моя проблем е,че от няколко дена ми звъни непознат номер и като вдигна всеки път някакъв мъжки глас се чува на около 50 годишен и постоянно казва "Сладурче чакам те" :shock: :shock: И съм забелязала че когато излизам за даскало,пред блода ВСЯКА ама наистина ВСЯКА сутрин някакъв такъв чичко обикаля около входната врата и като ме вижда ми намига ...... :-# :-# Честно говоря хора! НЕ СИ ИЗМИСЛЯМ.....ЧЕСТНООООО :-# :cry: :cry: Какво да правяя ... :cry:

vagarious
03-23-2011, 19:01
Аууу доста е страшничко това, за пред блока .. побиха ме тръпки,честно. :shock: Предполагам не си казала на родителите си,но все пак - нека баща ти знае. :shock: :? :(

fenastz
03-23-2011, 19:01
Кажи на родителите си, смени си номера, накарай някой да те изпраща.

miminka992
03-23-2011, 19:03
Ами казах им ама те ми викат "Абе тва ще е някой съсед" :-x Не е съсед!! А мен ме побиват тръпки от "Сладурче чакам те"... незнам тоя кво е намислил ама.. ме е шубе супер много :-# :-#

yeeee
03-23-2011, 19:04
Смени си номера а в краен случай кажи на полицията :-o :?

Mario95
03-23-2011, 19:06
Хаха бе че немош да насъбереш 11-12 класници да го изчакат тоя.Бягай ги такива психопати бой да му дойде акъла

П.П Полиция няма да ти помогне с нищо ,защото все още нищо не е направил човека

miminka992
03-23-2011, 19:06
Ужас :shock: Кажи на родителите ти,или на полицията.Този сигурно е някакъв педофил... настръхнах направо.. :(
Да..това с полицията е много добра идея :) но по това време ли да ги притеснявам :-D :?

vagarious
03-23-2011, 19:07
Значи,като за начало - спри да вдигаш на непознати номера,още по-малко пък на този номер.АКо не - смени си го.
Другото което е .. няма ли шанс някоя сутрин да баща ти да излезе с теб !?Не знам .. другият вариант е полицията,но.. :( :(

Mario95
03-23-2011, 19:10
Народната полиция Ви пази само че преди 21-на години.Нямат никакво основание да го задържат при това.А той като види баща ти няма да ти намигне много ястно.Твой хора да го оправят ще ти намига през крив макарон после

miminka992
03-23-2011, 19:11
Да,тази сутрин баща ми ще го накарам да дойде с мен :) И утре смятам да си сменят номера :-k

SmilezZz
03-23-2011, 19:11
ЗАДЪЛЖИТЕЛНО кажи на родител.. Има някакви педофили - така,че най-добре е да кажеш на баща си,той ще знае какво да прави.. Дали да се обърне към полицията или да те изпраща и взима от училище.. И да,наистина смени номера си..

miminka992
03-23-2011, 19:12
Благодаря на всички за уникалните съвети :-) :-)

miminka992
03-23-2011, 19:15
Но най-интересното е откъде ми знае номера и откъде знае точно къде живея,та дори и входа ми е научил ... :shock: :cry:

Mario95
03-23-2011, 19:21
Ем незнам ама сигурно имаш Facebook или Импулс или някакъв такъв ташак...Тези сайтове са капани и социални и са перфектни за такива като твоя "приятел".Изобщо не се усещате какво пишете

MegiBoOm
03-23-2011, 19:21
Ох, миличка...много кофти ситуация.... :( Аз ако бях направооо щях да изперкам, където ме супер много бъз от такива неща, напрао нз... :shock:

Значи, казваш на мйака, татко, а ако не повярват пробвай с някой друг твой близък роднина...Ако това продължи сменяш номера...може да си запишеш номера му и заедно с баща ти да му звъннете и да пуснеш на високоговорител, та да разбере, че не се шегуваш!Ако нищо не ти помогне - ПОЛИЦИЯ!

valll
03-23-2011, 19:24
ако този пред блока е същият от телефона, надали смяната на номера ще ти помогне. какво като не ти звъни, все пак знае къде живееш. бащати е човекът в случая

miminka992
03-23-2011, 19:25
мм да имам Facebook,но профила ми е само за приятели..никаква информация или снимки не може да ми гледа ако не съм му в приятели .. :) ии наистина много хубави съвети ми дадохте всичките :-) :-) БЛАГОДАРЯ!! .. \:D/

SmilezZz
03-23-2011, 20:12
Всъщност полицията може да помогне в случая - нищо,че въпросния не е действал по някакъв начин,освен телефонните обаждания и "следенето" пред блока.. Мисля,че имаше някакъв "метод",при който ти следят номера и главно ,когато ти се обажда въпросния непознат номер или нещо такова е.. Но полицията съм сигурна,че може да направи нещо по въпроса.. А и наистина е най-добре да се обърнеш към някого,независимо към баща ти или към полицията.. Не се знае какво е наумил въпросния ..

TrickyAngel
03-23-2011, 20:16
Даваш номера на полицията. Мене ми звънеше така един педофил, не знам следял ли ме е или не, но много приятели пробваха да го сплашат по телефона и не стана номера. Майка знаеше, но не обръщаше много внимание, но накрая и писна и го даде на полицията номера. Ха, да видим после звънял ли е.

DubstepRLZ
03-23-2011, 20:20
ако не искаш да си сменяш номера можеш да отидеш при оператора и да ги помолиш да блокират точно този номер дето ти звъни, а относно излизането сутрин, накарай някой да те изпраща сутрин! и да, ако нищо не помогне полицията винаги ще ти помогне ;) :) успех, пази се ;) :-)

valll
03-23-2011, 20:27
има и друго....можеш като излизаш от вас да се правиш, че говориш по телефона, в крайна сметка никой няма да ти посегне, ако в момента още някой чува какво става при теб. естествено това е временно. наистина пробвай първо с баща ти. като тоя педофил види, че има кой да те защити, надявам се, че ще те остави.

miminka992
03-24-2011, 17:02
Благодаря ви много за съветите :) Обадих се в полицията,дадох им номера и сега го следят ... 8)

Concussion
03-24-2011, 19:26
Ами, някоя сутрин като тръгваш за училище и тоя чичко обикаля и те чака отпред, нека и баща ти да дойде, и да му строши кокалите както подобава... Мизерници мръсни... :o

sToyAncHo
03-25-2011, 08:02
Жалко, че от форума не сме от един град, защото познати, непознати всички тук гледам, че сме единни и ако го спипаме този, му е спукана работата. Ако полицията разбере кой е ти не искай да правят нищо. Отиди с 4-5 фитнес приятелчета и се разберете. Такива хора винаги са сами. Така, че можеш да пробваш и този вариант. Може и като излизаш с баща ти да звъннеш на номера и да видиш дали му звъни телефона. Излизаш от входа и звъниш в същото време. Ако му звънне ясна работата :)

offtopic: леле измислих доста добър съвет :-D очарован съм 8-)

Biskfitka
03-25-2011, 09:29
Според мен няма нужда да си сменяш номера :) Въпросът не е толкова в обажданията,а в това,че той те чака пред блока :?
Хубаво е,че си казала на полицията и говори с родителите ти да обърнат повече внимание :)

miminka992
03-26-2011, 07:40
Жалко, че от форума не сме от един град, защото познати, непознати всички тук гледам, че сме единни и ако го спипаме този, му е спукана работата. Ако полицията разбере кой е ти не искай да правят нищо. Отиди с 4-5 фитнес приятелчета и се разберете. Такива хора винаги са сами. Така, че можеш да пробваш и този вариант. Може и като излизаш с баща ти да звъннеш на номера и да видиш дали му звъни телефона. Излизаш от входа и звъниш в същото време. Ако му звънне ясна работата :)

offtopic: леле измислих доста добър съвет :-D очарован съм 8-)
хехе...доста добър съвет :D Ще го използвам :)

Greennight
03-26-2011, 10:54
Полиция.Тва с приятелите-фитнесманяци не е гаранция,щото днеска ще го пребият,но утре той ще те изнасили сещаш ли се...

van1
03-26-2011, 11:16
Задължително си купи лютив спрей и го носи във външен джоб, така че да може да го извадиш за секунди.

Biskfitka
03-26-2011, 11:20
Полиция.Тва с приятелите-фитнесманяци не е гаранция,щото днеска ще го пребият,но утре той ще те изнасили сещаш ли се...+1 Дори със сигурност ще реши ''да ти го върне'' ;) Освен ако приятелчетата ти не го оставят инвалид,ама тва вече е много лошо... :?

Fixthat
03-26-2011, 11:27
Ох милата... добре си направила, че си дала номера на полицията.Ако го видиш пак пред блока се обади на ченгетата да го хванат пред вас.Това според мен е най-добрия вариант!

Offtopic: И аз „снесох'' нещо мъдро. :grin: :-D

ludiqtzubar96
03-26-2011, 13:41
Задължително си купи лютив спрей и го носи във външен джоб, така че да може да го извадиш за секунди.
Това или нож,така че ако пробва нещо, директно го наръгай в репродуктивните орехчета, че да видим дали ще има мерак след това!

BeezyJey
03-26-2011, 17:35
Не че нещо, ама авторке, реакцията на родителите ти е доста тъпа.. "само съсед", ама друг път..

WaterLilly
03-26-2011, 17:41
Това или нож,така че ако пробва нещо, директно го наръгай в репродуктивните орехчета, че да видим дали ще има мерак след това!
Нож, ама друг път. Като й го вземе от ръцете, става 100 пъти по-зле.