PDA

View Full Version : Случвало ли ви се е ..



mackataa
03-23-2011, 18:51
Когато пишете на приятеля си искамм да те видя по скоро ,той да не ви отвръща с същото ,и мислите ли ,че трябва да му се сърдя за такива неща
пример:да не ви казва липсваш ми,обичам те и прочиеееееееее.....
На мен ми се случва и когато започна тази тема тои ми казва че такива неща не казвал, :(
По дяволитеееее ИСТИНА ЛИ Е ТОВА!ЗАЩОТО НА МЕН НЕ МИ СЕ ВЯРВА ДА ИМА ТАКИВА ,ЧЕ ДА НЕ КАЗВАТ ПОДОБНИ НЕщА
офф чуствам се мн зле,според вас да му намекна ли пак ,че ми става адски тъпо че не ми ги казва :-o

Sunshin3
03-23-2011, 18:59
възможно е просто да не си изразява лесно чувсвата, да не смята за необходимо постоянно да го казва

BlueFace
03-23-2011, 19:02
Щом не ти ги казва значи не ги чувства ;)

Sunshin3
03-23-2011, 19:03
а от колко време сте заедно?

mackataa
03-23-2011, 19:05
От годинаа и 2,3 мес

nepowtorima
03-23-2011, 19:05
Щом не го казва, поне доказва ли го? Защото доказването е по-важно!!

mackataa
03-23-2011, 19:06
Щом не ти ги казва значи не ги чувства ;)
Хммм ми защо е с мен тогава

Sunshin3
03-23-2011, 19:06
доста време си е
едва ли не изпитва чувсва :-o

mackataa
03-23-2011, 19:13
еми нз чесно казано това си мисля,че не ме обича
от разл.градове сме виждаме се вс събота или през сед/
ноо лятото си е при мен,щото има село близо до моя град ///и е просто супер,но по някои път ми омръзваше да сме вс ден заедно

fenastz
03-23-2011, 19:17
Щом не ти ги казва значи не ги чувства ;)

:razz: дано това беше някакъв опит за сарказъм

tujnomomiche
03-23-2011, 19:18
Щом не го казва, поне доказва ли го? Защото доказването е по-важно!!

Напълно съм съгласна с теб.

mackataa
03-23-2011, 19:24
и аз не знам,може ми защото съм объркана(а някой може да кажат Че съм побъркана :D )
не сме правили секс,като сме си само ние си ги има нещата :-)
иска и др неща но не му позволявамм,не знам дали ме обича,защото когато се скараме ме трие от скаипа(ест после ме добавя)
обижда ме

Sunshin3
03-23-2011, 19:49
......... на колко сте? :lol:

иначе връзките от разстояние са си труднички.

Bubchoo
03-23-2011, 19:56
Щом ни ги казва значи не ги чувства е една опция, а другата е да го е страх да ти каже. Но това са мъжее все пак.... :o

mackataa
03-23-2011, 19:57
аз съм на 19 а той на 23

jghgh
03-23-2011, 20:03
Това че някой не те обича по начина, по който ти искаш, не значи че не те обича с цялото си сърце ;)


Иначе аз съм същата като теб, обичам да ми говорят сладки неща или поне да ми показват, че държат на мен 8-) Това не анулира истинността на по-горното твърдение обаче.

Имам въпроси
1. Чак след година и нещо ли ти хрумна да се хващаш за това, че той е от по-студените типове и не обича да казва такива неща? Не беше ли свикнала досега?
2. Преди говорил ли ти е милички неща?
3. Ти във връзки от разстояние вярваш ли? ... Това е риторичен въпрос. Може би реално не се обичате кой знае колко щом сте от различни градове. Не се знае той какви ги върши без теб и дали те е взел изобщо насериозно... Не че ти вкарвам филма де, просто връзките от разстояние рядко предполагат сериозна, изпепеляваща любов 8-)

anonymous708973
03-24-2011, 06:36
Щом не ти ги казва значи не ги чувства ;)

Изобщо не е вярно. :)

BlueFace
03-24-2011, 07:13
Щом не ти ги казва значи не ги чувства ;)

Изобщо не е вярно. :)

Дай ми основателна причина да не е вярно.

scanadal
03-24-2011, 08:46
Радвай се на близостта и компанията му,наслаждавай се на връзката ви и не се филмирай толкова.Ако непрекъснато го мислиш това кога и дали ще ти каже,че те обича няма да бъдеш щастлива.Успокой се и знай,че любовта просто се усеща,тя не е в думите,а е във всички онези мънички неща между вас :)

krem4et0
03-24-2011, 09:44
Абсолютно съм съгласна с първото изречение на jghgh. Човекът до нас може да ни обича и без да го казва и показва ежечасно и ежеминутно, може просто да ни обича по друг, непонятен за нас начин. Доста мъже не са така емоционални, както жените. За тях нещата са така - щом съм с теб, значи ми пука за теб, обичам те, искам те и не е нужно да ти го казвам непрекъснато.
Предполагам, че от началото сте си така и той малко или много е свикнал с тази "липса". Знае, че може да се виждате рядко и вместо да се терзае, че по-голямата част от времето не сте заедно, предпочита да прекарате добре когато сте двамата.

Ти мислила ли си за следващата стъпка? Да те обича платонично е хубаво нещо, но до време. Според мен трябва да почнете да се обичате и на друго ниво. Да видиш после как ще му липсваш :D

mackataa
03-24-2011, 11:40
Ейй благодаря вии бееееее,бях се отчаяла
Като започнем да се сближаваме(секс) ще се оправят нещата
Много хора ми казват че когато 2-ма души правят секс любовта им е по истинска :-) :-) :-) :-) :-)

againstyou
03-24-2011, 14:29
По-добре е да ви доказват,отколкото да ви казват.Как пък не го схванахте ?!