PDA

View Full Version : Искам да го изненадам.



tujnomomiche
03-23-2011, 19:25
Хора, приятелят ми скоро има рожден ден, обаче няма да можем да се видим точно същия ден.. :( Ще го празнуваме след това и вече съм му купила подарък, но на самия ден аз съм на една екскурзия, която нямаше как да отложа, а той няма как да дойде.. Та мисълта ми е освен пожеланието, което ще му напиша ми се иска все пак и на самия ден нещо да направя, ще вляза чрез телефона в интернет и някаква идея за нещо? Много ми е гузно, че питам, тъй като исках сама да го измисля, но някакси не ми идва нищо наум за това как може да го изненадам без да се видим, иначе за подаръка казах вече-взела съм го. :(

valll
03-23-2011, 19:48
изпрати му цветя с картичка по куриер. зная,че на мъж цветя не се подаряват, но така той ще види, че ти е гузно, че не си с него и много ще се зарадва.

specialll
03-23-2011, 20:38
Тази екскурзия само един ден ли е? Ако да и имаш години, родителите ти да не се притесняват можеш да отидеш до тях преди да заминеш през нощта точно в 12 и да му кажеш пожеланието на живо, не да му го пишеш :) ще се изкефи 100%

stigmata
03-23-2011, 20:42
Абе нема му нищо,после ще се реваншираш с едни хубави жартиери!

tujnomomiche
03-23-2011, 20:44
Тази екскурзия само един ден ли е? Ако да и имаш години, родителите ти да не се притесняват можеш да отидеш до тях преди да заминеш през нощта точно в 12 и да му кажеш пожеланието на живо, не да му го пишеш :) ще се изкефи 100%

Ми не, за 2 дена е, с една нощувка.. Иначе ако беше за 1 ден, дори вечерта щяхме да сме заедно.. Иначе нямам 18, скоро ги правя, но все пак и не смея да изляза през нощта пък и той живее с техните и да .. няма да стане този вариант .. :(

vanio1111
03-24-2011, 20:42
охааа ...той ако е ревнив постоянно ше си мисли че вечерта ще му изневериш...и то точно на рождения му ден....бая кофти мое да му стане е така само щото има въображение ... :D ама ко да се праи..абе най добре намери начин да си останеш щото тва хем ше е суперската изненада и +тва вечерта кат те нема ако се саберат с приятели нали и момичета мое да има..и кат се напият....и мое да те изненада той едно хубууу

stigmata
03-25-2011, 07:27
По-вероятно е тя да го изненада!Екзкурзийка се пак,избор на мъже колко щеш и то непознати!А нашия пич и да се съберат предполагам,че ще са с тяхната си компанийка и женските ще познават приятелката му!

tujnomomiche
03-25-2011, 15:04
Хаха хора, недейте така... Първо той не е ревнив, имаме си доверие и второ естествено, че нищо няма да правя на тая екскурзия.. Свързана е с един важен проект, та затова както казах няма начин да не отида, затова искам идеи какво да направя на същия ден точно... :(