PDA

View Full Version : Първата ни среща



giford
03-23-2011, 21:57
Здравейте та значи излизам с едно момиче вече около 3 седмици дори 4 вече и станахме по близки един към друг виждам че и е приятно с мен като и предложа да излезем се съгласява говорим си по телефона всичко е ок но съм решил просто тая събота като излезем да и предложа защото мисля че и тя има нещо към мене но имам проблем просто като си помисля затова и изгубвам ума и дума решил съм да и взема цвете и да и обясня просто че откакто излизаме и много ми е харесало да бъда с нея че с нея мие много приятно и забавно но ... просто може ли съвети за подходящо място и какво харесват момичетата да им бъде казано точно в този момент и какво трябва да се направи по точно защото съм с вързани ръце

MilanowPz
03-23-2011, 22:02
Зависи какво харесва твоето момиче
някой си падат по спонтанните неща... други по романтичните.... недей с цвете.. според мен е БАНАлно ;хх

най добре е фраза .. искам да бъдем нещо повече от приятели.. защото когато съм с теб съм себе си и съм щастлив :)

само тфа и целуфка ;дд пък кфото стане

stigmata
03-23-2011, 22:21
Предлагам ти да е някъде на открито!По възможност река,езерце,язовир,бара :D Ако нямаш такива условия може в парк или нещо от рода!

xinfamous
03-23-2011, 22:47
Офффф брат моля те не се спичай по тоя прост начин..заведи я на някое хубаво място както този над мен ти каза,или на някое по затъмнено такова яко кафенце брат и като седнете вече като си говорите малко и се поотпуснете си я гушни и я целуни! Може да подметнеш нещо от сорта на 'искам да съм с теб' или нещо такова обаче в никъв случай недей почва да се обясняваш като последния педал.Не й взимай цвете или никва такава простотия..излез си нормално с нея,дръж се както винаги.. изчакай момента и просто я целуни.Не вярвам да се дръпне.

djipsito
03-24-2011, 01:00
'искам да съм с теб'

И я целуваш, както ти каза xinfamous. Без обяснения в любов.

anonymous708973
03-24-2011, 06:41
Слушай xinfamous: Ще ти е много по-лесно, ако сте седнали някъде на по-тъмно място такова. Не знам защо, лично аз се отпускам много повече. От къде си?

Хитрина - ако отначало седнете един срещу друг, по някое време отиди до тоалетна и като се върнеш, седни до нея. :)

iiordanova
03-24-2011, 11:46
xinfamous ти го каза точно и ясно..
И както PinkPan7er каза: Ще се отпусне повече , ако е на по-тъмно място.
И аз също се отпускам по-лесно на по-тъмно и спокойно място.