PDA

View Full Version : Не знам дали е любов..просто ми стана кофти...



Pchelichkaa
03-24-2011, 13:28
Благодаря на всички за съветите :grin: оправихме се :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :-) :-) :-)

Pchelichkaa
03-24-2011, 13:36
.

filmimilmi
03-24-2011, 14:05
Никъде не казваш, че ходите, а е изминал цял месец. По всичко си личи, че не е преодолял бившата си, а за него ти си просто утешителна награда, която пази като краен вариант, ако не успее да си я върне. Ако искаш изчакай този момент, ако толкова много го харесваш, но за момента положението ти е по-скоро унизително. Докато си пилееш времето в чакалнята може да изпуснеш много по-хубав превоз така или иначе...

Pchelichkaa
03-24-2011, 14:08

filmimilmi
03-24-2011, 14:13
Със сигурност ще бъдеш защото никога няма да те харесва толкова много колкото нея. Ако имаше множество предимства пред нея, до сега вече да бяхте тръгнали.

againstyou
03-24-2011, 14:21
Ай пак с тоя Спейсбук.Любов едва ли .. просто привързване.Бъди с него,бившите си остават само бивши.

Pchelichkaa
03-24-2011, 17:17

gegata15
03-24-2011, 19:14
с времето чувствата ще отлетят, имала съм такъв случей и ми беше гадно доста време, но за щастие всичко се оправи :)

minimalGirl
03-24-2011, 22:27
Аз на твое място бих го игнорирала,пък той ако има желание непременно ще си проличи :)

bratignat
03-25-2011, 05:43
Аз на твое място бих го игнорирала,пък той ако има желание непременно ще си проличи :)

Ти на нейно място ако правиш така, ще останеш за дълго самотна.

Авторке, ти си спряла "мачът", ако искаш да започне отново, ти трябва да иницираш второто полу-време. Твоето е здрава ревност. Смисъл ако си сигурна, че е бивша, изобщо да не ти пука.

Pchelichkaa
03-31-2011, 20:52

vagarious
03-31-2011, 21:00
Е..погледни го от хубавата страна!
Разбрала си го какъв е още в самото начало, така, че поне няма да страдаш...всичко ще отмине след няколко дена.Наистина е кофти,когато сме с разбити очаквания,но .. :? :)

lamoon
03-31-2011, 21:02
щом е така според мен
само те е използвал
като нещо с което
да си запълни времето
м/у бившата и следващата
... щом е такъв значе не те
заслужава и няма никакъв смисъл
да се занимаваш с него :?

Pchelichkaa
03-31-2011, 21:06

vagarious
03-31-2011, 21:10
Недей да съжаляваш за нищо .. станалото - станало!
Било ви е хубаво, а сега не е!Ами това е то - няма пълно щастие.. :(
Тъпо е,но какво да се направи..не си губи времето с въпроси "Кой, какво, пък защо" и т.н.
Има още рибки в морето. :wink:

Pchelichkaa
03-31-2011, 21:16

bebeemalko
04-01-2011, 18:53
с времето чувствата ще отлетят, имала съм такъв случей и ми беше гадно доста време, но за щастие всичко се оправи :)
+1 и аз така като gegata15 забрави го този след като се е снимал с нея като се целуват, а и след като е спрялда ти пише значи тази му е обърнала някакво внимание и той предпочита нея не се унижавай има много други като него от личен опит ти го казвам.

Dollystar
04-01-2011, 21:15
Мненията са много различни, най-добре направи това което смяташ за най-добро в случая... ти си знаеш най-добре и най-добре можеш да прецениш. Ако бях на твое място може би щях да тъпча на едно място просто защото съм си такава, но в случая един силен човек може би би се отдръпнал и би изчакал другия да се опита да осъществи някакъв контакт и тн.

XxInn0cencexX
04-01-2011, 23:26
Никъде не казваш, че ходите, а е изминал цял месец. По всичко си личи, че не е преодолял бившата си, а за него ти си просто утешителна награда, която пази като краен вариант, ако не успее да си я върне. Ако искаш изчакай този момент, ако толкова много го харесваш, но за момента положението ти е по-скоро унизително. Докато си пилееш времето в чакалнята може да изпуснеш много по-хубав превоз така или иначе...

Напълно съм съгласна !

VaMpiRKaTaaa
04-02-2011, 08:38
Значи те са бивши.
Съответно не би трябвало да ти пука.
Момичето може да иска просто да се запознае с теб.
Все пак не бъди 100%доверчива.
Аз на твое място ще действамзада бъда с него.
Още повече,че сте от един град.

Josefinne
04-02-2011, 09:36
Първо - не мисля, че е ненормална твоята реакция. Всеки би се почувствал гадно. Дори тези снимки и целувки да са от преди време; дори и да са от скоро. Съвсем адекватно си реагирала, но това не значи, че това е най-добрият ти ход в момента.
Второ - мисля, че трябва да пребориш първоначалното си разочарование и да си вземеш момчето. Нормално е едно необвързано момче, което явно е готино и хубаво да си флиртува и с други момичета. Дори много да те харесва и да иска да бъде с теб, вие все още не сте и той не е длъжен да ти бъде верен.
Трето - може би нарочно се е отдръпнал от теб, защото не иска да изглежда виновен или да упржнява напрежение върху теб. Според мен ти е дал space да се оттърсиш от неприятната емоция и да решиш дали можеш да я преглътнеш или не. Това ознчава, че топката е в твоето поле.
Моят съвет е просто да си продължите нормално. Опитай се да подтиснеш това, което си почувствата виждайки тези му прояви във ФБ. Според мен, ако имаше какво да крие, нямаше да те добави във ФБ. Изтрил е коментара, защото не е искал другото момиче да му се обиди - това е нормално. Важното е, че е намерил за необходимо все пак да ти обясни каква е ситуацията. Това говори, че се интересува от теб и твоето мнение и при всички положения да ти покаже, че той е СВОБОДЕН.
Бори се за него, защото той те иска. А явно и ти.

Pchelichkaa
04-02-2011, 13:53

Josefinne
04-02-2011, 16:43
Ами, може би просто си го изпуснала. Честно казано от това, което си нписала в горните постове съдя, че той наистина има някакви симпатии към теб, но е възможно някоя друга деовйка да го е завоювала в периода, в който ти си се чудила какво да правиш. Случват се и тези неща.
Виж статуса му във ФБ дали е " обвързан" и ако не е, тогава се направи на ударена и започни да си флиртуваш с него, както преди. Виж какво ще направи. Ако отговори на флирта ти, според мен имаш шанс и дори и да е с другото момиче, това ще означава, че може би харесва повече теб, отколкото нея... И...Й го открадни под носа ;). А пък ако те отреже, което не е изключено, поне ще знаеш, че си направила всичко по силите си да го спечелиш.

Pchelichkaa
04-02-2011, 18:20

djipsito
04-03-2011, 02:10
Чудесно те разбирам... не искам да те обидя, ама ще го кажа, филмирана си. И аз съм навлизала в такива филми. Не бъди наивна, не го оправдавай, Josefinne ти също. Тва за мен е от типа "играчи", колкото и да ти се иска той да е точен и всичките му действия да значат нещо, което да показва, че иска да е с теб- не е така. И аз така съм се заблуждавала и НИКОГА НЕ СЪМ СЕ РАЗОЧАРОВАЛА толкова, честно.
Замисли се, ако той наистина иска да е с теб, за кво да ги прави тези номера, след като е пределно наясно, че може би ще те отблъсне по този начин. Няма смисъл просто. Качва снимки, пише коментари и т.н !? Дори сега като се замисля, той не е и играч. Щото играча нямаше така да си пропилява шанса. Не се опитвай да го разбереш, сигурно е поредния егоист, който обича да се прави на недостъпен само и само да си докаже сам на себе си колко е значим и си вдига акциите като вижда, че тичаш по него.

Наложи си го и спри да му пишеш/ръчкаш/да харесваш снимки.... въобще ако можеш не му следи и профила. Прави се, че не ти пука. Не му показвай, че си зависима от него, той само ще се възползва от това. Ако е искал наистина да бъде с теб, до сега да бяхте тръгнали. Не преследвай мъжете, колкото и да ти харесва някой, остави го да те спечели, иначе рискуваш да си поиграе с теб като види колко си лапнала и да те нарани. Имай достойнство. Като се прави на интересен-остави го.

Много съм се заблуждавала и аз. На мен ми каза, че не иска връзка, иска да сме приятели, обаче и приятелство не показа. Направо ме срина отвсякъде. Просто си поигра с мен докато забрави бившата, а след тва си хвана приятелка...

Ако бях на теб, този щях да го блокирам и да го изтрия от фейсбук... да направя всичко възможно да не мисля за него. Радвай се, че си се отървала леко и не съжалявай за този изминал месец.

Pchelichkaa
04-03-2011, 11:14

djipsito
04-03-2011, 21:14
Ами както прецениш, само не му показвай, че ти пука, ако трябва се дръж хладно... както искаш

Josefinne
04-03-2011, 21:50
Аз мисля, че когато толкова много се кефиш на някого, трябва да се бориш за него и да направиш всичко по силите си да го спечелиш. И дори и да не успееш - да знаеш, че си опитал, защото с човек да си паснете толкова е доста рядко явление.
Може и да си го изпуснала Пчеличке, обаче нищо хубаво няма да направиш, ако се държиш като някаква кифла, игнорираш го и му се правиш на интересна. Ще му паднеш в очите, момчетата не са толкова тъпи и много добре знаят кога момичетата се правят на недостъпни, просят внимание с евтини женски трикчета. И съм сигурна, че тия номерца хич не им харесват. Още по-важното е, че ти самата ще съжаляваш, че му се правиш на обидена, а вътре в себе си ще умираш от желание той да те потърси и да ти пише.
Моят съвет - ако наистина мислиш, че си го изпуснала, бъди печен човек и го приеми с достойнство. Няма за какво да му се сърдиш на човека, не е сгафил с нищо строго погледнато. Не се оставяй гордостта ти да те води в отношенията ти с другите. Ако ти е тежко да му пишеш и искаш да го забравиш - недей. Но ако тайно в теб всъщност искаш да си пишете - отговори му.

djipsito
04-04-2011, 01:27
Josefinne донякъде си права, обаче на мен не ми се струва да е с някакви сериозни намерения към нея. Кой мъж ще си пропилее шанса така, ако НАИСТИНА харесва и ЖЕЛАЕ ДА БЪДЕ с дадено момиче ? Замислете се за "досадниците", които сме отрязвали. Правили са всичко възможно, за да им обърнем малко внимание, да ги харесаме и т.н. Този с нищо не показва, че има някви сериозни намерения към нея. Единственото, което няма да откаже е да спи с нея, ама до там. Почти съм убедена.

Права си, че трябва човек да се бори, но само когато си заслужава, а в случая не мисля, че си заслужава. Има много голяма вероятност да остане наранена.

И да, не е нужно постоянно да се държи като кифла и да се прави на интересна и велика, просто може с нормално държание и контролирайки емоциите си да му покаже, че той не е единствения. А тва дали ще я помисли за недостъпна.... тя вече е била достъпна за него, а той й е показал, че не е единствена. Да, не им харесват на момчетата онези женски номера, преди да са се забили, ама те са се забивали цял месец и аз никъде не видях написано от нея, че му се е правила. Той знае, че тя е клъвнала и за тва играе игрички. А щом той играе, за кво трябва тя да е примерна, да му ходи подир гъза и да се съобразява с него, щом като той се занимава и с други ? За какво да пренебрегва себе си, заради някой който не иска даже пръста да си мръдне да я спечели, а бяга и чака тя да го гони ?

Ето за тва често ревем, щото се филмираме, че ако държим малко повече на достойнството си, някой си ще ни помисли за недостъпни, за тъпи и бог знае още какви.. А няма такова нещо. Не може една жена да е достъпна за всички, достъпна е за този, който тя реши, че иска. Момчетата обичат да провокират с този род изцепки, сами знаете, че ако ни обиди някой хукваме по него, само и само да му докажем, че не сме такива, каквито ни е изкарал. А той си ни върти и ние като патки го гоним. После ревем, че ни е наранил. Всичко е провокация, не го мислят, нито им падаме в очите, когато го правим просто показваме, че трябва да се потрудят малко.

Ако паднеш в очите на мъж, само заради тва, представи си значи какъв мъж е. От тоя тип дето като не им върже някоя, веднага е определена като курва, щото е с всеки друг, не и с него..

Иначе съм съгласна със съвета ти към нея. Пчеличке, ако ти се иска да му отговориш, отговори му няма нищо лошо, просто прецени как да се държиш и какво искаш, аз не бих го оставила да си мисли, че нямам други обожатели и съм опряла точно до него, дори вътрешно да усещам колко много искам ТОЧНО него.
:)