PDA

View Full Version : Незнам какво да направя.



margotoshy
03-24-2011, 13:47
Здравейте!Проблемът ми е детински,но не знам какво да направя.
С най-добрата ми приятелка сме в един клас.Излизали сме от малки заедно,но лято 2010 се скарахме.Аз започнах да излизам с друго момиче от класа ми и така с времето и с нейните приятелки,а тя (да я наречем Й) беше на селото си цяло лято.Здобрих ме си към началото на учебната година и Й излизаше с нас.С времето не излизахме вече заедно и си останахме двете с Й,но с друга компания.Излизахме до преди няколко седмици заедно,но Й се скара с момичетата.И сега пробема: Й не иска да излиза с момичетата въпреки че са с добри взаимотношения и пак иска с момичетата от лятото.Това означава че повече няма да сме двете,но само в училище и така.Тя вече си излиза с едните,аз с другите.Мислехме да се съберем но едните не искат другите.Не знам как ще си останем заедно МНОГО искам,но няма начин.Адски гадно ми е и тя го приема доста лесно че ще сме само в училище заедно "Било по-доре" защото много сме се били карали и какво ли не...

:( :(

BTW:на 14 сме.Тя много ме унижава като сме пред други хора,но когато сме си двете не е така.Днес каза всичко на едно момиче дето съм и казвала защотото уш сме почнали да си казваме какво мислим.Само ми се подиграва и ме емитира,но незнам искам да си останем приятелки не само в училище. :( :( :(

Roxie
03-24-2011, 14:27
И к'во..?

margotoshy
03-24-2011, 14:38
Искам съвет.Какво да направя ..

mayaaa
03-24-2011, 14:45
И к'во..?
Не се прави на интересен! Момичето има проблем. Ти какво искаш само да си пълниш мненията!?

ПТ: Аз бях така с моя приятелка. При други постоянно ме унижаваше, но уж ми бе голяма приятелка. По едно време ми писна и спрях да дружа с нея. Сега си имам друга МНОГО по-добра приятелка с която се разбираме по-добре. Просто такива момичета не са никакви приятелки щом се държат така!!! Не ти е притрябвала. Дружи с други!

mayaaa
03-24-2011, 14:46
ПП. Между другото margotoshy моля те пиши правилно.