PDA

View Full Version : Маска за коса



GrippingBosh
03-24-2011, 19:09
Здравейте
Препоръчайте ми маска за коса купена имам предвид ,не домашна.Правя си маска с тривитаминол когато се сетя ,но искам да имам и такава.Косата ми е суха,естествено много къдрава и гъста.Не използвам преси,маши и всякакви такива,единствено пяна за коса за къдрици използвам.Може би маска за обем,за блясък или къдрици :-o Споделете каква е вашата маска :)
Тенкю :-)

Claudette
03-25-2011, 06:05
Аз съм много доволна от маските на Schwarzkopf, онези, които не се чакат, а се отмиват веднага. Използвам маската с масло от дива роза, два пъти седмично, вместо балсам и резултатът е много добър.

babity
03-25-2011, 08:17
Коя да е от маските на Denise (май така се пишеше). Никакво излишно омазняване, независимо какво количество слагаш, прави косата супер мека и жизнена, подхранва супер много и стимулира растежа. Имам чуплива коса и с предишните ми шампоани и маски след изсушаване изпадах в нервни кризи заради нелепите форми, в които заставаше косата ми. Откакто ползвам тези маски (ползвам две различни в момента) някак ми се заглажда косата и си стои супер естествено.

BrokenInnocence
03-25-2011, 08:19
Аз имам на Миосотис, тази с костен мозък и плацента, и съм много доволна от нея.