PDA

View Full Version : Мезе та дрънка!



ElectricFuneral
03-24-2011, 20:39
Задава се училищна екскурзия, от което следва, че алкохола ще се лее :D Но нали трябва да пием разумно та ще ви помоля за няколко съвета. Как да намалим махмурлука? Какво мезе да взема? (ще се пие текила и джин (а за текилата вече са предвидени задължителните сол и лимони))

baceto
03-24-2011, 20:42
джина също с лимон, а ако искате да нема махмурлук, просто не препивайте...

Rorschach
03-24-2011, 20:55
ако не искате махмурлук - не пийте.

Иначе мазньоч - ама баш с тези двата алкохола мазньоч не върви, но пробвайте нещо пикантно с текилата.

И много течности преди да заспите, а под течности разбирам вода. ;)


и умната!

jghgh
03-24-2011, 21:10
Ако ви е хубав алкохола надали ще боли глава после. Наскоро смесвах селската водка, текила и уиски (не наведнъж де) и после всичко ми беше окей. Ама не бяха някви случайни бутилките.
Със скапани алкохоли после винаги ме цепи глава и коремът ми се бунтува.
Така че махмурлукът се и повлиява от качеството на алкохола.


Пп. И аз преди лягане се налях с вода. Тоя съвет по-горе даже ми беше даден от същия потребител и не'ах никви проблеми. Ама сериозно наливане падна преди сън. Все едно се пречистих, хаха.

Rorschach
03-24-2011, 21:15
Всъщност глава боли и от хубав алкохол.
От истински кофти пък се умира или ослепява. Няма филм, където от хубавия алкохол ти няма нищо.

LadyDi
03-24-2011, 21:23
Ех, тези училищни екскурзии...

ArrowsOfDeath
03-24-2011, 21:29
Няма, братче, вече никой не ходи някъде заради природата или забележителностите... :lol:

LadyDi
03-24-2011, 21:32
Бе и аз от екскурзията в Трявна помня само Червения тайфун (май така беше) и едни блъди мерита... много зле.

catalogueofanger
03-25-2011, 08:19
Значи, купувате си по един буркан мариновани рибки и си разреждате джина/текилата с бира. Всичко ще е наред.

Rorschach
03-25-2011, 08:30
Садист!


Маринованите рибки са гнууууууууууус, блях...

йъъъъъък


FFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU


http://jeffreydonenfeld.com/blog/wp-content/uploads/2011/03/epic-rage-guy.jpg



и не вървят с тези алкохоли...


с джина си върви една огромна, мазна, черна/тъмнолилава негърска пишка - стара английска рецепта на колонизаторите... истинското значение на Beefeater, а не онези халипави шапковци...


муахахахахахахаха




текилата - със средностатистическото меню на Беър Грилс - пресни червеи и всичко с повече от 6 крака!

w0sh
03-25-2011, 08:32
Против махмурлук преди лягане 2 големи чаши вода.

galin4o0o
03-25-2011, 09:42
Ако не си от претенциозните.Аз лично като се напия кат свиня вечерта и сутринта ставам и ми е лошо и ме боли главата.Зимата като е пия Сок от бидона с зелето :D:D мирише на изруд ама ми минава другото което е Кисело мляко и плодове :))) Но в никакъв случай недей сладко или вода..ако си подпалил пеща :D

Rorschach
03-25-2011, 09:52
Абе, ако се удавиш в бидона със зелето - това срамна смърт ли е?

Водата се пие вечерта, а не сутринта... а това с плодовете ми е много любопитно откъде го измисли - як махмурлук и решаваш да хапнеш 3 круши и... :razz:

galin4o0o
03-25-2011, 09:55
Абе, ако се удавиш в бидона със зелето - това срамна смърт ли е?

Водата се пие вечерта, а не сутринта... а това с плодовете ми е много любопитно откъде го измисли - як махмурлук и решаваш да хапнеш 3 круши и... :razz:


Круши ли ще са Портокали съм ял ...кисели ябълки минавало ми е ама със сигурно ако ям нещо друго ще има :-& То при всеки е различно ама бидона с зелето си е класика :D Особено ако си се уморил с Ракия :D

babity
03-25-2011, 10:00
Наяж се добре преди да почне голямото наливане. Когато усетиш как се покачва градуса, ревизирай чиниите със стабилно ядене. Хапни малко и се върни да си допиеш. След 30-40 минути пак. Така няма напиване. И ако не искаш да се правиш на свиня НЕ пий на екс големи количества.

ElectricFuneral
03-25-2011, 10:08
Напиването като свиня не е вариант не трябва да се правят мизерии :D Иначе мерси за съвета.

Biskfitka
03-25-2011, 10:24
Аз съм чувала за кисело мляко,за по-бързо изтрезняване 8-)

HoldFast
03-25-2011, 11:30
На мене ми минава обикновено след като хапна нещо.

Помня, че сутринта след първото ми грозно освинване бях изпил почти цяло шише минерална вода 1.5л, с идеята, че ще изпикая спирта по-бързо... Екстра ми беше.
:lol:

catalogueofanger
03-25-2011, 12:43
Абе т'ва са тъпотии. Напиваш се на припадък, после драйфаш два пъти и няма махмурлук.

Pliok0019
03-26-2011, 16:06
Мен никога не ме е боляло глава, не ми е било лошо или нещо подобно. Просто ставам сутрин и пия много вода/сок и всичко си е ок.

Pwnmaster
03-26-2011, 19:07
Аз пък ако се напия изяждам нещо мазно (дюнер, кюфтета, яко месища) и съм си тип-топ хахаха