PDA

View Full Version : страх ме е



iNekoChi
03-25-2011, 09:00
м значи хора моят проблем е такъв моята класна ни събра бележниците за да допише оценки ако ни липсват а аз имам една 2 по математика и сега тази класна иска да ни види бележниците подписани а мен ме е страх да дам моя за подпис на нашите :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# моля дайте ми съвет [/i]

TrickyAngel
03-25-2011, 09:57
Страх те е от какво точно? От вашите? Е, никой не е перфектен. На някои хора просто не им върви математиката. Спокойно, вашите няма да те убият заради тази 2ка.. ще повикат по тебе и ще им мине.

gandalfepi4
03-25-2011, 10:33
и ние какво - да убием родителите ти ли?

нищо не може да се направи, стискай зъби са, няма да ти отрежат пръстите все пак.

лигави истории

mayaaa
03-25-2011, 11:21
Ми постарай се малко и я покажи с 2-3 6-тици по нещо. Не по ФВ, все пак :lol: . И така няма да обърнат ГОЛЯМО внимание.

Fiction7577
03-25-2011, 12:04
Просто им кажи.

Аз моите оценки също ги крия, естествено повечето скрити са лоши. Няма как, случва се.

Математиката не е за всеки, от личен опит ти го казвам.

Пък и една двойка - голяма работа.

vagarious
03-25-2011, 12:33
ОМГ какъв съвет да ти дадем !? :lol:
Така или иначе ще им дадеш да се подпишат и ще видят.Ние какво можем да направим.Кажи им сега,за да не направят от мухата слон, че не си им казала ти, а са разбрали в последния момент.Ей такива неща ще чуеш,така че - кажи им. :?

CryToDie
03-25-2011, 18:17
Първо ги подготви, примерно казваш: Мамо, ако един ден получа2ка, ще се ядосаш ли?, и ако ти каже "ДА", питай я защо и й кажи че няма безгрешни хора и т.н.

П.С: Сега и аз имам 2ка по география и мен ме е страх, но... няма какво да се прави :cry: