PDA

View Full Version : фак



misskrasavica
03-25-2011, 09:47
такаа .. искам просто да го разкажа на някого,защтото не мога на част от приятелите си .. бях на един купон наскоро и знаете алкохола какво прави . та стигна се до това,че се забих с едно момче - беше само забивка (поне за него) ии аз така си мислих тогава,но сега въобще не е така .. това беше най-яката ми забивка досега (единстжената с някого, когото харесвам) НО .. най-добрият ми приятел ме харесва и това не е от 1-2 месеца ,а от 1-2 години .. и дори се е опитвал да ми предлага,но аз го режа .. проблемът е че не мога да му кажа,а същевременно мисля само за това момче и приятелят ми знае,че има нещо и се караме,той не ми говори-ще кажете да му кажа,но ако разбере,ще полудее,идеи какво да правя? скоро като гледам как се развиват нещата може и да разбере :х училището ни е голяма клюкарница .. :)

nikitka_
03-25-2011, 10:16
...

babity
03-25-2011, 10:21
Няма пълно щастие. Ще трябва да прежалиш единия.

dimitar_ak
03-25-2011, 11:02
Нали приятеля е само приятел? Ако ти прави чупки за това, че търсиш връзка го постави на място. Ако наистина ти е приятел ще разбере. Ако обаче и той те иска за гадже ще трябва да се примири, че има конкуренция и трябва да се държи като мъж, а не да смята че е привилегирован да е с теб.