PDA

View Full Version : Прекалено съм Чувствителна!!! ПОМОЩ



Brionetka13
03-25-2011, 09:52
:) Моя проблем е че съм прекалено чувсвителна :( Незнам защо, преди не беше така, не ми пукаше доре да ме убиждаат а сега и за най-малката убида почвам да рева :( Моля ви помогнете ми искам да съм по смела и доре да ме убиждат да не ми пука :(

suNnykaty96
03-25-2011, 11:21
Преди да не би да са ти се подигравали ? Ако е това, предполагам, че вече просто ти се е насъбрало много, писнало ти е и затова ти става гадно и от най - малката обида. Спокойно, при всеки е така. Аз преди някой само да ме изгледа лошо и веднага изпадам в паника :d ама това беше 4 клас де (: Мд ти сега кой клас си ? Просто не трябва да ти пука. Една приятелка казваше, че човек се ражда с това качество, но може и да се придобие. Не знам до колко е вярно, но... ти сама трябва да си помогнеш, няма кой друг да го свърши вместо теб. Успех и..... да не ти пука (:

mayaaa
03-25-2011, 11:26
Ти какво искаш! Да ти дадем някакво хапче! Просто си стискаш сълзите и това е!

Brionetka13
03-25-2011, 12:55
Де да беше толкова лесно да си стискам сълзите :( Ами да подигравали са ми се и сега ми се подиграват ама нищо сериозно заплахи и това :( Ами 7 клас съм :( Просто искам някой да ми каже как да не им обръщам внимание не ми пука за тях но ги слушам незнам защо :( Винаги се старая да им помагам и да им давам всичко но на следващия ден пак се почва :?

suNnykaty96
03-25-2011, 20:10
Значи те ти се подиграват, заплашват те, а ти какво правиш ?Слушаш ги, помагаш им и cе раздавах за тях. Айде осъзнай се, няма да позволяваш да те използват и тъпчат. Като ти поискат нещо - казваш нямам не мога, не давам и така. Не знам какъв точно е проблема, колко се хората, които те тормозят, момчета, момичета ? Има ли кой да те защити, с какво те заплашват... кажи малко по - подробно, за да можем да те посъветваме по - добре (:

Brionetka13
03-26-2011, 14:12
Значи те ти се подиграват, заплашват те, а ти какво правиш ?Слушаш ги, помагаш им и cе раздавах за тях. Айде осъзнай се, няма да позволяваш да те използват и тъпчат. Като ти поискат нещо - казваш нямам не мога, не давам и така. Не знам какъв точно е проблема, колко се хората, които те тормозят, момчета, момичета ? Има ли кой да те защити, с какво те заплашват... кажи малко по - подробно, за да можем да те посъветваме по - добре (:

Да има кой да ме защити но когато сме на 2 групи по някой предмет приятелите ви са в другата група и аз съм ,,сама,,. Незнам какъв им е проблема. По принцип е едно момиче ама аз като почна на нея да и се отварям и почва целия клас срещу мене :shock: Това с което ме заплашват не ме плаши но се чувствам гадно все пак 7 години сме били заедно пък сега идва някаква и всички минават на нейната страна :( Викат ми ,, зубър,, (не съм). Ще ги видим като вляза някъде пък те останат там.