PDA

View Full Version : Отслабване по време на цикъл



WhiteSensation
03-25-2011, 10:41
Мисля, че заглавието е ясно. Пречи ли на отслабването , това че момичето е неразположено? Имам предвид забавя ли метаболизма по някакъв начин ?

3oPuTy
03-25-2011, 10:53
Зависи от човека.При някой по време на цикъл се изостря апетита,при други липсва,при трети няма промяна ... :)

yeeee
03-25-2011, 11:01
Зависи от човека.При някой по време на цикъл се изостря апетита,при други липсва,при трети няма промяна ... :)
Съгласна съм

Infinity
03-25-2011, 11:04
Наистина при всеки е индивидуално.
Лично за себе си мога да кажа, че точно по време на цикъл отслабвам доста, но пък преди това качвам, така че... 8-)
Има баланс, да. :) 8-)

britzy
03-25-2011, 11:09
Наистина при всеки е индивидуално.
Лично за себе си мога да кажа, че точно по време на цикъл отслабвам доста, но пък преди това качвам, така че... 8-)
Има баланс, да. :) 8-)

хах и аз съм така 8-)

dollyz
03-25-2011, 13:47
Седмица преди да ми дойде коремът ми се надува като балон, а по време на цикъла пак си връща нормалното положение. Нито слабея, нито пълнея. :D При всеки е различно.

dream1707
03-25-2011, 19:21
При всеки е различно...
Моя апетит примено силно се изостра по време на цикъла ... ям, ям ... и в крайна сметка все съм гладна :D

Greshka
03-25-2011, 19:48
Според мен не пречи стига да не ти се е изострил апетита и по всяко време да си гладна, както е при мен. 8-)

LipSy
03-25-2011, 22:14
При всеки е строго индивидуално. При мен понякога няма промяна, понякога пк съм много гладна, друг път пък воъбще не ми се яде...

bathory
04-01-2011, 13:11
Преди менструация е нормално тялото да задържа вода... А иначе по време аз съм постоянно гладна!! :lol:

GrippingBosh
04-01-2011, 14:28
Не пречи.Аз и с цикъл ходя на тренировки ,слагам за всеки случай от ноштните превръзки на always ,има момичета дето слагат и тампон и превръзка за по-сигурно.Нормално е да се чувстваш гладна ,все сладко да си яде ,ама аз поне гледам да не ям щото после съжалявам :-D подуване на стомаха не съм усещала ,но винаги се виждам в огледалото с тонове по-тежка :lol:

tanch3t093
04-01-2011, 15:27
А при мен е така, че ям като ненормална през това време, а нищо не ми се лепи. И съм постоянно гладна! Не мога да си контролирам апетита 8-) :lol:

nomatterwho
04-01-2011, 16:40
Аз днес се усетих, че и моя апетит се усилва преди да ми дойде.
От месец съм започнала да се храня здравословно и винаги съм изяждала поне половин шоколад на ден и от тогава не ми се е преяждал шоколад, а днес изядох 4 бонбона и още ми се яде. Реших накрая да изям няколко лъжици кисело мляко, за да ми се отяде, а то продължава. :(
Според мен за 1 седмица няма да се качи кой знае колко, но отслабването не е само диета и лишаване от някои храни. Спортувайте. Например на мен не ми пречи да правя упражнения, когато съм неразположена, освен понякога в първите 2 дена.

WhiteSensation
04-01-2011, 19:52
Не ме разбрахте май :D Питам дали ако съм в цикъл и пазя диета едното влияе на другото?

nickelbackk
08-17-2011, 13:34
Не ме разбрахте май :D Питам дали ако съм в цикъл и пазя диета едното влияе на другото? Аз също се интересувам по този въпрос. Значи така, аз си пазя диета и тренирам усилено, но когато съм в цикъл, адски ми си яде, а в момента съм. Първите един - два дни ядох повече ,от обикновено, а днес умирам от глад, но от сутринта сън на плодове. Oсвен това се движа активно и пълноценно както през останалото време. Не знам какво да си мисля! :( :(

sexa_na_kompleksa
08-17-2011, 16:00
Не ме разбрахте май :D Питам дали ако съм в цикъл и пазя диета едното влияе на другото?

Ако гладуваш, това може да се отрази на цикъла ти - може да стане нередовен или количеството на течението ти да се промени. А както казаха по-горе - по време на цикъл може апетитът ти да се изостри. Ако при теб е така, яж храни, които са здравословни, и пий много вода.

linzer
08-17-2011, 17:09
Абе има ли воля-нищо не ти пречи.В това е въпроса.

Иначе днес гледах интервю с популярен диетолог и той каза,че ако не ядете достатъчно мазнини ,отколкото организмът се нуждае, то менструацията прескача. Това се отнася за диетите "Само ябълки...Само зеле...Само портокали" ,въпреки че и на моята диета /90 дневната/ ми прескочи 1 месец.

HolyShit
08-17-2011, 17:47
Цикъл,не цикъл ,като повече от калорийният оптимум ще качваш,като ядеш по-малко ще сваляш .. :)