PDA

View Full Version : Не е обичайната тема "Дали ме харесва"



s8y
03-25-2011, 13:52
Здравейте...

Искам да Ви разкажа моя случей и моля за съвет:
Аз съм момиче на 13, а той момче на 17, от моето училище. Той и 2 негови приятели постоянно влизат в разни стаи и забавляват останалите, така че съм го виждала много пъти, базикали сме се, но не се познавахме. Всичко започчна от фейсбук, когато изписахме 500 коментара на една моя снимка (снимката беше не предмет), писах му 2-3 коментара и той ми отвърна. Случиха се още няколко такива "чата" и се усмелих да му поискам скайпа, след което си писахме 2-3 минути. На следващият ден го срещнах в училище и той ме поздрави... От там нататъка нищо, нито някой влиза в стаите ни, нито съм го виждала, нито ми пише във фейсбук, нито влиза в скайп :( Той е малко нервен, но го харесвам, защото е забавен и не унижава момичета :) Но... защо прави така, не ме ли харесва вече? Дори не мога да говоря с него, никъде не се засичаме...
Помощ :)

dollyz
03-25-2011, 14:00
Едва ли заради теб ще спре да обикаля стаите в училище и няма да си влиза нито в skype, нито във facebook. :) Вероятно, има негови си грижи на главата и не му е до размотаване пред компютъра. Съветвам те да не прибързваш с изводите, а да почакаш малко време и ще разбереш какво се е случило. Винаги може да попиташ някой от приятелите му, ако ги познаваш, защо се губи, дали има някакъв проблем около него.

valdesbg
03-25-2011, 14:09
Баш класическата тема е.

"Аз го харесвам, ама той не ми обръща внимание"

Намери си някой 14-15 годишен.

Fixthat
03-25-2011, 14:15
Момчето може да си има свои грижи.Не се притеснявай ще се видите, ще поговорите.Може възрастовата разлика да гo смущава, но ако наистина те харесва все някога ще ти обърне внимание. :)

s8y
03-25-2011, 14:15
Аз пък не смятам, че темата е класическа. Много да разбера кога момче ми обръща нимание и кога - не. В случея питам защо всичко вървеше добре, а после се прецака, а не- не ме харесва, какво да правя :)
А за годините, аз си знам. Той не е човек, който ще ми каже-искам да правя секс със теб, а и да го каже нито ще приема, нито ще продължа да се занимавам с него!
Мерси на Долъз, и аз мисля, че малко си натяквам глупости, но така е, когато харесваш някого :D

valdesbg
03-25-2011, 14:33
s8y....

Ех...малко, глупаво и с рогата напред.

Държиш ли да обясня защо си внушаваш дивотии и си се филмирала мега яко? И да ти обясня защо аджеба е хубаво да си прибереш бодлите?

И аз съм бил на 13 и на 17.. ти била ли си на 23 обаче?

s8y
03-25-2011, 15:16
Да, обесни ми! Щом си на 23, значи имаш опит...
Скорпион съм, но съвети, препоръки и критики приемам :)

againstyou
03-25-2011, 15:20
Хаха,откажи се.Ти на 13,той на 17 .. усещаш ли разликата ?!

bettyblackdewil
03-25-2011, 15:31
ами според мене много преувеличаваш случая.. смисъл не мисля че той не влиза в скайп и е спрял да обикаля заради момиче с което почти не се познава.. сигурно имапроблеми и не му се занимава със '' забавните неща.. изчакай малко да започне отново да влиза в скайп и да обикаля по стаите.. но ти предлагам да не му пишеш веднага щом го видиш онлайн.. изчакай малко и тогава пак почни '' забивката '' с него.. : ))

s8y
03-25-2011, 15:47
Ххаха, няма да се откажа... И какво като е на 17?? Какво е различното? Момчетата на 14-15 години се държът, като пълни олигофрени, само за ебане говорят, щотто много разбират, нали?!/

Благодаря за отговора на Бети, явно ме разбира! Ще изчакам той да ми пише :)

againstyou
03-25-2011, 15:55
Ххаха, няма да се откажа... И какво като е на 17?? Какво е различното? Момчетата на 14-15 години се държът, като пълни олигофрени, само за е**не говорят, щотто много разбират, нали?!/

Благодаря за отговора на Бети, явно ме разбира! Ще изчакам той да ми пише :)
Миличка .. там е схемата.Момчетата на 14-15 години говорят само за това,а момчетата на 17 години ИСКАТ това.Не казвам,че няма свестни,които да искат сериозни връзки,но замисли се дали пък от толкова малко момиче ще иска сериозна връзка.Не знам,не го познавам,но все пак годините са от значение понякога.

vagarious
03-25-2011, 15:56
Здравейте...

Искам да Ви разкажа моя случей и моля за съвет:
Аз съм момиче на 13, а той момче на 17, от моето училище. Той и 2 негови приятели постоянно влизат в разни стаи и забавляват останалите, така че съм го виждала много пъти, базикали сме се, но не се познавахме. Всичко започчна от фейсбук, когато изписахме 500 коментара на една моя снимка (снимката беше не предмет), писах му 2-3 коментара и той ми отвърна. Случиха се още няколко такива "чата" и се усмелих да му поискам скайпа, след което си писахме 2-3 минути. На следващият ден го срещнах в училище и той ме поздрави... От там нататъка нищо, нито някой влиза в стаите ни, нито съм го виждала, нито ми пише във фейсбук, нито влиза в скайп :( Той е малко нервен, но го харесвам, защото е забавен и не унижава момичета :) Но... защо прави така, не ме ли харесва вече? Дори не мога да говоря с него, никъде не се засичаме...
Помощ :)

Това, че ти е дал скайпа си и това, че сте си писали из фб,абсолютно НИЩО не означава...Как реши, че те харесва...не знам,честно. :?
Наистина може да си има други грижи момчето.А и едва ли заради теб точно не влиза вече по стаите. :? Не бързай с изводите,все пак не е минало достатъчно време, за да "терзаеш". :?

s8y
03-25-2011, 16:05
Олее, колко сте негативно в тоя форум :-o
Еми аз вече написах, че ако ми каже нещо такове ще откажа и повече с него няма да се занимавам, за бога не съм курва!

Еми какво да направя, права си! Все си мисля, че се заблуждавам, че ме харесва, абее ще видим... :P

againstyou
03-25-2011, 16:06
Олее, колко сте негативно в тоя форум :-o
Еми аз вече написах, че ако ми каже нещо такове ще откажа и повече с него няма да се занимавам, за бога не съм к***а!

Еми какво да направя, права си! Все си мисля, че се заблуждавам, че ме харесва, абее ще видим... :P
Реалисти сме,нищо лично.

s8y
03-25-2011, 16:08
Ааа и за да има още коментари, той е бившето гадже на моя "приятелка" Приятелка е в кавички, защото е такава, само когато и потрябвам :)

kloely
03-25-2011, 16:34
Нека видим дали разбирам правилно. Надраскали сте няколко коментара във фейсбук, писали сте си 2 минути в скайп и те е поздравил веднъж и ти вече реши, че те харесва. И не само това, ами мислиш, че ще спре да влиза в скайп, фейсбук и да обикаля фр си, заради теб. Звучи смешно. Вкарваш се във филми. Много неща може да са се случили. Имай малко търпение и виж какво ще стане.

s8y
03-25-2011, 16:44
Абе не сме си драснали само :)
Ами само да спомена, че имаше тема, в която доста хора бяха казали на момичето, че щом момчето я харесва, я поздравява...
И не само заради това съм си помислила, че ме харесва... Едно е да го видиш и чувстваш, друго е да четеш форум и да си злобен :)

BlueFace
03-25-2011, 16:59
Излез от филма...Първо, не познавам уважаващо себе си 17-годишно момче, което би тръгнало с 13-годишна... :? Прекалено си малка за него...Както каза valdesbg намери си някой на твоята възраст, с който ще сте на един акъл...
Другото, което искам да ти кажа, е, че не само 14-15 годишните момчета мислят за секс, даже е точно обратното. С възрастта желанието и нуждата се увеличават, което е напълно нормално....Но ти сега си още дете, колкото и да не искаш да го признаеш и си мислиш, че си голяма.
Идеята ми беше, че момчето най-вероятно ти е писало и поздравило просто защото има добри обноски и е приятелски настроено. Не си придавай толкова важност и спри да се вкарваш във филми ;)

П.П. Научи се да пишеш :)

kloely
03-25-2011, 17:09
Не съм злобна, реалистка съм. Правиш от мухата слон и се вкарваш във филми. Много по-лесно е да обвиняваш нас, че не ти казваме, че те харесва, отколкото да погледнеш реалността. Ако искаш нещо да се получи между вас, тряа да спреш да се впрягаш за всяка глупост и да имаш търпение. ;)

s8y
03-25-2011, 17:38
Добре, филмарка съм! Напивам се и не ми пука за него... Ясно е, че не ме харесва......................

kloely
03-25-2011, 17:41
Сега пък се засегна. Погледни последния ред от последния ми пост. Ако искаш нещо да се получи, трябва да си търпелива. Нищо няа да оправиш с алкохол. Просто се пусни по течението, но не влагай огромни надежди. Виж как ще се развият нещата.

ScarletBite
03-25-2011, 17:45
Като се напиеш, няма да се оправиш. Ама може да те оправят...

tanch3t093
03-25-2011, 17:49
Според мен изобщо не те харесва. Това, че те забавлява, че ти е дал скайпа си, или изобщо че сте се лигавили - НИЩО не значи! И щом не те търси, не ти пише и не търси контакт с теб по-добре не се вкарвай със филми. И това, че те поздравява е нормално, все пак сте си писали (;

s8y
03-25-2011, 17:51
ДОБРЕ, ЯСНО, РАЗБРАХ
Да ви еба у целия прецакан свят Не ме харесва, добре, и кво да се гръмна ли бахти

BlueFace
03-25-2011, 17:53
Тееnage drama is so fun :grin: :grin: :grin:

tanch3t093
03-25-2011, 17:54
ДОБРЕ, ЯСНО, РАЗБРАХ
Да ви е** у целия прецакан свят Не ме харесва, добре, и кво да се гръмна ли бахти
Абе ей кви са тия изрази бе я се стегни малко .... Промени си отношението, типична 13годишна лигла.

ScarletBite
03-25-2011, 17:55
Ти не си добре. :) Консултирай се с психиатър.
Баааси агресията...

Dessynka
03-25-2011, 17:55
Еми аз вече написах, че ако ми каже нещо такове ще откажа и повече с него няма да се занимавам, за бога не съм к***а!


Ами не мислиш ле че едно 17 годишно момче, което иска сериозна връзка /ако той иска такава/ , или каквато и да е връзка за него секса ще е честа необходимост. Боже.

nepowtorima
03-25-2011, 17:59
Е защо си го изкарваш на всички, които са ти коментирали темата ( сега се очаква и мене да напсуваш и после ще ти се ще да не си го направила ) ..
Та ние не гадаем, момчето може да си мисли много неща, а това че е спрял да има контакт с тебе нищо не значи. Той не ти е ГАДЖЕ, че да му държиш сметка къде е, и да се вкарваш в шибан филм, че е заради тебе всичко това. Осъзнай се бе момиче... Имай търпение, ако е писано всичко ще си дойде на място...

АМАН...

jghgh
03-25-2011, 18:12
Ти не си добре. :) Консултирай се с психиатър.
Баааси агресията...
Не така грубо де. Не мисля, че кой знае колко агресивно е реагирала, просто е малка, нормално е да не владее емоциите си и повече да се вживява както в успехите, така и в неуспехите си.

Може да си била симпатична на момчето, но нищо повече.
Аз си мисля, че той се е усетил, че го харесваш, а съм забелязала, че момчетата се отдръпват от момичето, когато разберат, че то ги харесва, особено в случай, когато те самите нямат интерес към момичето. Т.е. малко увъртяно го написах, но се надявам да си ме разбрала.

Не мисля, че има значение, че е ходил с твоя приятелка.
Чакай и гледай кво ще стане, може да почне пак да се вясва в стаята и ако те заговаря и си прави конкретно шеги с теб, може би имаш шанс.
Но това че си влиза ей-така и се прави на клоун като цяло не значи нищо.

Трябва да почувстваш специален интерес към себе си, за да си сигурна, че те харесва.

s8y
03-25-2011, 18:47
Благодаря ти, един от нормалните хора в този форум (малко са)!