PDA

View Full Version : ЗАПОЧВАМ ОТ УТРЕ !



kali77y
03-25-2011, 14:47
8:00 сутрешен чай

10:00 първа порция плодове

12:00 обеден чай

14:00 втора порция плодове

16:00 следобеден чай

18:00 трета порция плодове

20:00 вечерен чай



Така нареченото „плодолечение” се прави според това кой колко килограми иска да свали – 5, 10 или 20 дни, като задължително след това се прави захранване. Колкото дни се гладува, толкова и трябва да се захрани организма. След това не трябва да се се връщаме към стария си безразборен начин на хранене, защото всичките ни усилия ще отидат на вятъра. Хубаво е да си създадем нов и здравословен начин на хранене. Гладуването не е хубаво да се прави повече от 1, 2 пъти годишно. Затова, ако след прилагането на плодолечението имате още килограми за сваляне правете един ден в седмицата на плодове и чай с мед и при новолуние и пълнолуние по три дни.

След плодовете

следва най-важната част:

ЗАХРАНВАНЕТО

Fixthat
03-25-2011, 14:50
Според някои хора режимът е много труден.Не е лесно да спазваш такава диета, особено като гледаш някой как нагъва мазните чипсове и сандвичи. :(

dollyz
03-25-2011, 15:31
Трудно, трудно. Плодовете не са достатъчно засищащи по мое мнение. Аз като хапна една ябълка например и огладнявам още повече. :D Не си представям колко килограма плодове трябва да изям.

bettinaG
03-25-2011, 19:13
Според някои хора режимът е много труден.Не е лесно да спазваш такава диета, особено като гледаш някой как нагъва мазните чипсове и сандвичи. :(

Не е лесно, да, но момичето явно има воля. :)

Greshka
03-25-2011, 19:45
Със сигурност ще свалиш, но на мен лично ще ми е доста трудно да го спазя този режим. :) Явно си се убедила, че наистина трябва да отслабнеш, за да си го наложиш. :)

tuzaro
03-25-2011, 19:52
тва ако го направиш и ако работиш нещо което изисква повече енергия и нерви, още на 2-рия ден ще почнеш да припадаш...

sweetyKari
03-25-2011, 20:46
тва ако го направиш и ако работиш нещо което изисква повече енергия и нерви, още на 2-рия ден ще почнеш да припадаш...

Да! ;)
Направих подобна диета и на 2рия ден в даскало.. ПРИПАДНАХ...всички се филмираха много ;д

rahito
03-25-2011, 20:51
тва ако го направиш и ако работиш нещо което изисква повече енергия и нерви, още на 2-рия ден ще почнеш да припадаш...
точно.. този режим едва ли ще ти доставя дори минималната необходима енергия за деня.. това си е чист глад.. защо не започнеш с нещо по леко после като искаш мини на тази диета.. поне тялото ти да свикне малко :(

Moderatorius
03-25-2011, 20:53
:shock: :shock: :shock: Добре ли си? Тая тема хванете я изтрийте, да не вземе и някой друг да се подлъже с тая чаена диета, че ще ходят неадекватни персони по улиците след няколко дена. По-добре спортувай и ограничи яденето, а не с тая "диета" да се мъчиш.

Sigrina
03-25-2011, 21:59
Колкото и килограма да свалиш с това, после ще ги върнеш двойно :) Така че недей по-добре

ZaicheNaXeroin
03-25-2011, 22:33
пълна простотия е тая диета
както казаха преди мен най-много да припаднеш на 3тия ден
направи си диета с повече разнообразие в храните

titinkaa
03-26-2011, 09:22
Не мога да разбера,пред толкова много диети,в които ядеш като прасе и всичко,защо точно тая гладуваща диета си избрала?

Pamaa
03-26-2011, 11:26
Не мога да разбера,пред толкова много диети,в които ядеш като прасе и всичко,защо точно тая гладуваща диета си избрала?

+ :) . . Това е възможно най-неприятната диета за мен :shock:

suNnykaty96
03-26-2011, 11:38
Майка ми и баща ми се бяха подложили на тая диета, просто решиха заедно да я правят. Издържаха цял месец (30 дни ) на нея, а резултатите бяха невероятни - минус 10 - 15 килограма за всеки един. Но те я правеха под наблюдението на лекар, взимаха много хранителни добавки и подобни, именно за да не се получава изтощаване и да почнат да припадат по улиците :d Така че, ако ще се подлагаш на такава диета, особено за по - дълго време, задължително се консултирай с лекар. Този, при който ходеха родителите ми наистина е много добър, разбира си от работата и ще ти направи специален режим за точно твоето тяло, твоя организъм ( смис какви плодове да ядеш, колко, сутрин какви фрешове да пиеш.... ) Ако се интересуваш по - подробно, пиши ми на лични, ще ти пратя инфо (:

SunnyGuurl
03-26-2011, 16:48
И аз почвам от утре, aко искаш може заедно да я спазваме ?

MakeMeLaugh
03-26-2011, 18:10
На бас се хващам, че никаква няма да я свършиш :lol:
И с това от Утре като се започне... ти днес бръскай, пък утре гладувай, да ти изагонизира тялото.

Pamaa
03-26-2011, 19:23
Майка ми и баща ми се бяха подложили на тая диета, просто решиха заедно да я правят. Издържаха цял месец (30 дни ) на нея, а резултатите бяха невероятни - минус 10 - 15 килограма за всеки един. Но те я правеха под наблюдението на лекар, взимаха много хранителни добавки и подобни, именно за да не се получава изтощаване и да почнат да припадат по улиците :d Така че, ако ще се подлагаш на такава диета, особено за по - дълго време, задължително се консултирай с лекар. Този, при който ходеха родителите ми наистина е много добър, разбира си от работата и ще ти направи специален режим за точно твоето тяло, твоя организъм ( смис какви плодове да ядеш, колко, сутрин какви фрешове да пиеш.... ) Ако се интересуваш по - подробно, пиши ми на лични, ще ти пратя инфо (:
Ааа.. значи за всеки индивидуално пък двамата спазват една и съща диета. Друг е въпроса, че никой диетолог няма да изпише такова нещо, но щом казваш :lol: . Не знам дали го знаеш този факт, но от хранителните добавки се дебелее :? ! И последно.. wtf? 10-15 килограма на ден :lol: :lol: айде гледай какво пишеш, защото звучи тъпо 8-) :shock: .

rahito
03-26-2011, 19:38
Майка ми и баща ми се бяха подложили на тая диета, просто решиха заедно да я правят. Издържаха цял месец (30 дни ) на нея, а резултатите бяха невероятни - минус 10 - 15 килограма за всеки един. Но те я правеха под наблюдението на лекар, взимаха много хранителни добавки и подобни, именно за да не се получава изтощаване и да почнат да припадат по улиците :d Така че, ако ще се подлагаш на такава диета, особено за по - дълго време, задължително се консултирай с лекар. Този, при който ходеха родителите ми наистина е много добър, разбира си от работата и ще ти направи специален режим за точно твоето тяло, твоя организъм ( смис какви плодове да ядеш, колко, сутрин какви фрешове да пиеш.... ) Ако се интересуваш по - подробно, пиши ми на лични, ще ти пратя инфо (:
Ааа.. значи за всеки индивидуално пък двамата спазват една и съща диета. Друг е въпроса, че никой диетолог няма да изпише такова нещо, но щом казваш :lol: . Не знам дали го знаеш този факт, но от хранителните добавки се дебелее :? ! И последно.. wtf? 10-15 килограма на ден :lol: :lol: айде гледай какво пишеш, защото звучи тъпо 8-) :shock: .
предполагам че иска да каже не всеки ден свалят по толкова а че и двамата са свалили по толкова килограма като краен резултат :D

mynichka
03-26-2011, 19:43
Pamaa, защо се заяждаш- момичето е написало много добре, че майка и баща и са отслабнали с по 10-15 кг. за този период. И защо да не го предпише диетолог- нарича се гладолечение и се използва освен за ослабване и за пречистване.

divacheee
03-27-2011, 06:25
Майка ми и баща ми се бяха подложили на тая диета, просто решиха заедно да я правят. Издържаха цял месец (30 дни ) на нея, а резултатите бяха невероятни - минус 10 - 15 килограма за всеки един. Но те я правеха под наблюдението на лекар, взимаха много хранителни добавки и подобни, именно за да не се получава изтощаване и да почнат да припадат по улиците :d Така че, ако ще се подлагаш на такава диета, особено за по - дълго време, задължително се консултирай с лекар. Този, при който ходеха родителите ми наистина е много добър, разбира си от работата и ще ти направи специален режим за точно твоето тяло, твоя организъм ( смис какви плодове да ядеш, колко, сутрин какви фрешове да пиеш.... ) Ако се интересуваш по - подробно, пиши ми на лични, ще ти пратя инфо (:
Ааа.. значи за всеки индивидуално пък двамата спазват една и съща диета. Друг е въпроса, че никой диетолог няма да изпише такова нещо, но щом казваш :lol: . Не знам дали го знаеш този факт, но от хранителните добавки се дебелее :? ! И последно.. wtf? 10-15 килограма на ден :lol: :lol: айде гледай какво пишеш, защото звучи тъпо 8-) :shock: .


Къде е писaлa, че сa свaлили по 10-15 кг. зa ден ... Пише, че всеки един от двaмaтa е свaлил по 10-15 кг ..

aйде преди дa се прaвиш нa оборотнa по форумите първо помисли мaлко .. :?

titinkaa
03-27-2011, 06:43
Има специална тема за диети http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=382365&postdays=0&postorder=asc&start=0

Rebirthing
03-27-2011, 06:58
Pamaa, защо се заяждаш- момичето е написало много добре, че майка и баща и са отслабнали с по 10-15 кг. за този период. И защо да не го предпише диетолог- нарича се гладолечение и се използва освен за ослабване и за пречистване.

+1.

Виждам, че доста хора тук се изказвате неподготвени. Защо така ? Пробвали ли сте го лично ? Да не сте припадали по улиците ?

Така...по темата, правила съм това нещо няколко пъти, нито веднъж не съм припадала, но в момента не мисля, че е най-подходящото време за такива диети, защото на пазара има само цитруси и банани и като цяло разнообразието е малко.
Впрочем да уточня, че не се ядат повече от 800 грама плодове на ден !

iPurple
03-27-2011, 09:51
И аз съм правила плодолечението една седмица и ако си се захраниш няма да има никакъв йо-йо ефект! Нито един кг не съм качила след диетата..

suNnykaty96
03-27-2011, 14:35
Майка ми и баща ми се бяха подложили на тая диета, просто решиха заедно да я правят. Издържаха цял месец (30 дни ) на нея, а резултатите бяха невероятни - минус 10 - 15 килограма за всеки един. Но те я правеха под наблюдението на лекар, взимаха много хранителни добавки и подобни, именно за да не се получава изтощаване и да почнат да припадат по улиците :d Така че, ако ще се подлагаш на такава диета, особено за по - дълго време, задължително се консултирай с лекар. Този, при който ходеха родителите ми наистина е много добър, разбира си от работата и ще ти направи специален режим за точно твоето тяло, твоя организъм ( смис какви плодове да ядеш, колко, сутрин какви фрешове да пиеш.... ) Ако се интересуваш по - подробно, пиши ми на лични, ще ти пратя инфо (:
Ааа.. значи за всеки индивидуално пък двамата спазват една и съща диета. Друг е въпроса, че никой диетолог няма да изпише такова нещо, но щом казваш :lol: . Не знам дали го знаеш този факт, но от хранителните добавки се дебелее :? ! И последно.. wtf? 10-15 килограма на ден :lol: :lol: айде гледай какво пишеш, защото звучи тъпо 8-) :shock: .
Значи... 1, исках да кажа, че хранителните добавки и пиенето на фрешовете е индивидуално за всеки един, иначе самата диета не - нали за това е диета, спазват я много хора. От хранителните добавки не се пълнее. Поне не от всички - вярно, има такива, за спортисти например, от които взимат когато трябва да преминат в по - горна категория или нещо подобно... но тези които са за диетата дават енергия и същевременно са ниско калорични. Както вече и други ти казаха, не съм писала че са сваляли 10 килограма на ден, а за един месец ! Може би никoй лекар няма да изпише тази диета, но диетолог.... за това се казва диетолог, нали изписва диети... (: И само да допълня, че както вече и преди мен казаха, захранването е много важна част от диетата - ако ще и най - строгата диета да спазваш, и на следващия ден да се се натъпчеш с вредни храни, всичките ти усилия ще се окажат напразни. Успех на всички които са се захванали да отслабват (:

peti123
03-27-2011, 18:35
Мда и едно момиче в нащо даскало беше припаднало щото решило , че е много дебело и гаджето му нямаа да го хареса така . :grin: Пък немога да ви опиша колко си е добре и колко си е слабичка :D Това е някъква мания и аз искам да съм доло с 5 килограма , защото съм 160 см пък съм 50 килограма ама няма как , може би и аз нямам такава воля . Една приятелка отслабна с 30 килограма за 12 месеца обаче тя си беше на специялна диета от доктори ии си имаше и материалната възможност за такива диети :)

anonymous708973
03-27-2011, 18:38
Такива теми трябва да се трият. Не виждам как правенето на секс на по-малка възраст вреди повече от нелепи диети.

xSANYAx
03-27-2011, 19:30
Абе вие сте луди...ква е тая диета.. не ще припадаш,та не знам кви ше ги вършиш,това за възрастен човек е много вредно,пък за тинейджър си помисли..ама какво сме седнали да им наливаме мозък в простите глави,като са решили,че е полезно да се вталяват с целодневен прием на плодове и чай,те като си изпатят,ще се вразумят,ама ще е късно..нали знаете-човек си пати от акъла! :)

Rebirthing
03-28-2011, 09:51
Вредно било :lol: :lol: :lol: .

Едно си баба знае, едно си баба бае...

Уж много сте ерудирани, а само едно нещо ви е на езика и си го повтаряте непрекъснато.

bloodyF
03-28-2011, 09:56
най-доброто за отслабване е спорта, почни за спортуваш за 30 дни по 3-4 пъти седмично и ще видиш резултата и без да умираш от глад и да припадаш и не знам си какво .... ;)

DesSsi
03-28-2011, 10:03
И аз съм правила плодолечението една седмица и ако си се захраниш няма да има никакъв йо-йо ефект! Нито един кг не съм качила след диетата..

колко кг свали

anonymous708973
03-28-2011, 14:19
Да, вредно е. ЕСТЕСТВЕНО, че е вредно.
Плодове и чай? Мислите ли, че ако беше полезно, нямаше всички да караме на това? 2-3 дена за пречистване - окей, въпреки че после се чудите що сте уморени и нямате енергия за нищо, обаче да ми отслабваш с тоя дебилен начин... После защо всичко й се лепяло - еми, като си тормозиш тялото и то не знае кога пак ще благоволиш да му дадеш нещичко, то се запасява.

А като прочетох за ония родители, дето са го правили... е, тотално се убедих, че всичко си идва от семейната среда.

nana26
03-28-2011, 16:28
Леле, леле..! То без думи да останеш. Много компетентни, много нещо! Може ли някой да ми каже как един плод би навредил на организма??? По вашата логика един жив вегeтарианец нямаше да е останал :D:D По-горе ми се мярна един коментар, че имало диети, в които се тъпчеш като прасе .... е нали целта е да слабее, а не да става прасе :razz: диетата е горе-долy добра, дори съм се замисляла да я правя.
До момичето отворило темата: С такива диети не се прекалява, защото организма привиква към глад и след приключване при първото ти преяждане може да стане опасно (преплитане на червата)... ЗАХРАНКАТА Е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ВАЖНА ако си решила да правиш диетата!!! :!: другото много важно е спорта! От опит мога да ти кажа че без спорт само с диета се сваля 2 пъти по бавно (личен пример лятото правих строга диета с мноооого спорт съчетана... преди 2 месеца повторих тая диета без никакъв спорт - сваих 2 пъти по малко. :D ... за резултатите предполаган че ще са някъде към 0,5 кг за ден може и повече, ако спортуваш повече разбира се...
Аз лично ти желая много успех :-)

anonymous708973
03-28-2011, 16:56
Нана, един плод няма да навреди, естествено, защо ми изопачаваш думите? Казвам ти го като човек, който яде поне 2 различни плода на ден и по 5-6 зеленчука.
Обаче е супер вредно да караш само на плодове! Какво има в тях? Вода и захар. Много полезно, просто... такава енергия дава, че ще полетиш!

nana26
03-28-2011, 17:12
виж, попринцип не подкрепям драстични диети от опит знам че голям смисъл от тях няма (йо-йо) ... обаче за да прибегне към тях значи детето яко е над нормата и иска по-бърз резултат (или поне аз така си го обяснявам) ако е поредната суетна по добре да хване 90-дневната и пей сърце :smt034 ама ако има да смъква 20 кила много ясно че първо ще започне драстично да свали половината и след това на тая 90-дневната за да задържи сваленото (па може и още да сваля) аз поне така отсладнах близо 8 кг и ги държа 8-)

suNnykaty96
03-28-2011, 18:35
А като прочетох за ония родители, дето са го правили... е, тотално се убедих, че всичко си идва от семейната среда. [/i][/quote]
Добре де, сега за какво се заяждаш.... от семейната среда си идвало.... ти знаеш ли, че баща ми имашe високо кръвно, 5 години пиеше лекарства и като я направи тая диета, тоест спря солта и всякакви вредни храни и мина за един месец да плодове и зеленчуци, вече от близо 3 години няма никаква нужда от лекарства, а си яде всичко. Майка ми пък имаше доста килограми за сваляне, така че... и тя сега си е много добре, не е качила почти никакви килограми ( може би един - два, не то е нормално ) (:

milenkaa9
03-28-2011, 19:04
на мен ми е интересно какво стана с авторката :) продължаваш ли с режима ? колко време мислиш да изкараш така и (ще)спортуваш ли нещо ?

anonymous708973
03-28-2011, 19:06
Възрастни хора гладуват. Прекрасен пример за една тийнейджърка.

Изобщо не ми давайте за примери разни диети от книга, озаглавена "Гладът-приятел и лекарство".

Колко от вас са си пуснали пълни кръвни изследвания преди това, м?

Rebirthing
03-28-2011, 21:00
Колко от вас са си пуснали пълни кръвни изследвания преди това, м?

Аз ! Изследването на кръвта показваше хемоглобин 131 преди и 137 след, всичко друго беше почти същото, преди и след. Правих си също и изследване на урината, разлика имаше само в pH-то, 5 преди, 7 след. Ехография на коремните органи показваше, че всичко е наред, преди и след. Със сигурност може да се каже, че нещата след, бяха по-добри, въпреки, че съм нямала кой знае какви здравословни проблеми.

Nebuu
03-29-2011, 07:01
Момиче, с тая диета ще се съсипеш, бе!
Майната й на волята ти, това не е воля, това е глупост. Храни се пълноценно. Най-добрият начин да отслабнеш е съчетаването на ЛЕКА диета с ЛЕК спорт. Бавно, но сигурно. Ако искаш да смъкнеш 10 килограма за два месеца - ще успееш с това гладуване. Но на каква цена? Ще ти увисне кожата на 14 годишна възраст, ще ти се нацепи от стрии. Това ли искаш да постигнеш? Щот точно това ще е крайният резултат, гарантирам ти го :o
Не бъди глупачка, не се отслабва за 5 дни. За ВСЯКО нещо се иска постоянство: Работа, учене, гадже, ДИЕТА.
Защо се самоизмъчваш и какво си мислиш, че ще постигнеш? Още на втория ден ще станеш сприхава.
Ако си с наистина наднормено кило, отиди на лекар! Не при мним диетолог, ЛЕКАР!
Може да имаш хормонални проблеми, може да напълняваш от стрес. Тези неща не се лекуват с чай и ябълки.

VampireLover3
03-29-2011, 07:15
И аз я бях правила тази диета и издържах точно два дена, но при мен беше само плодове и вода. След което сама се сетих, че никога нищо няма да стане с тва и започнах здравословно хранене.. сега съм с 4-5 кг надолу стегнато коремче и крака разбира се правя и упражнения и то не малко. Ще свалиш излишните кг и после ще започнеш да се храниш както преди и всичко ще се върне и няма да има полза от сегашния глад .. сигурна съм, че цял живот няма да издържиш само на плодове. Изключи от менюто си газирано и всякакви бързи закуски, пици, тостове, джобове и т.н.т и ще свалиш много и все пак ще бъде по-здравословно, а и ако не можеш без сладко пак можеш да си хапваш аз например всеки ден ям по малко шоколад и нищо ми няма.Иначе ако искаш да се чувстваш зле си прави тази диета. :)

Pchelichkaa
03-29-2011, 08:03
Ей здрасти! Сори за спама в темата...само искам да ти кажа,че режима на хранене е наистина много хубаво и полезно нещо,и наистина ще ти помогне!Но недей да гладуваш,това НЕ ПОМАГА,яж всичко!Обаче,ако мислиш,че примерно сладките неща наистина ти пречат да отслабнеш,спри да ядеш сладко,но едва ли ще постигнеш по-добър резултат..Поне при мен отслабването беше сравнително лесно..хапвах си всичко,просто си наложих режим на хранене,и правих физически упражнения,Знам кое е полезно за моето тяло,и кое не е ..ако бездействаш и гладуваш,пак нищо няма да постигнеш.Спазвай си режим на хранене,и си прави всеки ден физически упражнения,и ще видиш колко бързо ще отслабнеш!Само недей да гладуваш,защото резултата е само моменто,след това като си хапнеш нещо веднага ти се подува стомаха нали?Това са нереално свалени килограми,все някога пак ще започнеш да ядеш всичко,и ще видиш колко бързо ще напълнееш.Така че...ако искаш послушай моя съвет,но пак ти казвам,ти си знаеш кое е добре за твоето тяло..всеки отслабва по различен начин.Успех ти желая!

anonymous708973
03-29-2011, 16:22
Колко от вас са си пуснали пълни кръвни изследвания преди това, м?

Аз ! Изследването на кръвта показваше хемоглобин 131 преди и 137 след, всичко друго беше почти същото, преди и след. Правих си също и изследване на урината, разлика имаше само в pH-то, 5 преди, 7 след. Ехография на коремните органи показваше, че всичко е наред, преди и след. Със сигурност може да се каже, че нещата след, бяха по-добри, въпреки, че съм нямала кой знае какви здравословни проблеми.

Ама си само ти :) Аз ходя периодично на кръвни изследвания - по друга причина, но да кажем, че съм запозната. Но има хора, които не знаят какво е хемоглобин, камо ли да си пуснат изследвания. Ще си кажат "Ъ, за кво са ми тия кръвни, яяя, само ще се разправям". :?

Nebuu
03-29-2011, 17:52
Колко от вас са си пуснали пълни кръвни изследвания преди това, м?

Аз ! Изследването на кръвта показваше хемоглобин 131 преди и 137 след, всичко друго беше почти същото, преди и след. Правих си също и изследване на урината, разлика имаше само в pH-то, 5 преди, 7 след. Ехография на коремните органи показваше, че всичко е наред, преди и след. Със сигурност може да се каже, че нещата след, бяха по-добри, въпреки, че съм нямала кой знае какви здравословни проблеми.

Ама си само ти :) Аз ходя периодично на кръвни изследвания - по друга причина, но да кажем, че съм запозната. Но има хора, които не знаят какво е хемоглобин, камо ли да си пуснат изследвания. Ще си кажат "Ъ, за кво са ми тия кръвни, яяя, само ще се разправям". :?

За к'во са ми? Диетата е за сланината, не за кръвта 8-)
Шегувам се и сори за оф топика :-P

djipsito
03-30-2011, 04:12
По "Метрополис" гледах за някакъв сърбин, който не бил ял нищо от 1 година, гледал слънцето по 45 мин на ден и се зареждал с енергията. Даже почнала да му расте коса на оплешивялото теме. И също слагал вода на слънце няколко часа и след това я пиел (слънчева вода, била много полезна...)
Една друга пък си пиела урината и се чувствала много добре и т.н, вие тука се вайкате за чай и плодове.... Всеки сам си преценява за себе си.

Rebirthing
03-30-2011, 08:24
Тези слънцеяди колко мислиш, че са в света :D ?
Пък и то си има специална техника. Слънцето се гледа малко преди изгрев и трябва да си с боси крака върху пръст. Първо се започва с няколко минутки и после времето се увеличава.

А аз преди все го гледах това слънце и пак си останах гладна 8-) :(.

Iw0nWe
03-30-2011, 10:01
Лол диетата ми се вижда стра6на направо :?
но все пак ти си решаваш аз ли4но не бих се подложила на такова нещо

vvvanilla
03-30-2011, 11:12
Еха! Това се казва воля! Подкрепям те напълно... доста си е трудничко ! :oops:

DesSsi
03-31-2011, 19:10
четох в друг форум, че с това плодолеччение можело да се свали около 10 кг за 20 дена - според вас възможно ли е ?